Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.997
Reaction score
46.378
Πες του ρε Μήτσου , τι είναι αυτά που μας ποσταρει?
Με το τροχό που έβαλε ντρέπεσαι να βγεις παραλιακή, άσε που θα σε πάρουν με τις ντομάτες οι απανταχού γυαλιστεροί :roflmao:
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.997
Reaction score
46.378
Εψέ είχα κουβέντα με ένα shimano servise και λίγο-πολύ μου το επιβεβαίωσε ότι η νέα di2 είναι λίγο για το πέο, μόνο άμα κάνεις εγκεφαλικά adjust στο lag θα έχεις τις αλλαγές στο πάτημα που είχες με είπε...
Πάντως δεν συνηθίζεται με τίποτα, νιώθω σαν αυτό που λέει "αλλού βαρούν τα όργανα και αλλού χορεύει η νύφη"
Βαριέμαι αφόρητα να κάτσω να περάσω καλώδια για ενσύρματη επικοινωνία εντωμεταξύ, βαριέμαι γενικώς να ξανά ασχοληθώ με το ποδήλατο.
Πρέπει όμως να γίνει κάποια στιγμή ώστε να υπάρξει και πάλι η αμεσότητα και να μη πέφτει σε βαθύ ύπνο όλο το σύστημα.
Αυτό πάλι, αν δεν εκτελέσεις καμία εντολή σε 30 λεπτά μπαίνει σε κατάσταση Stand-by, τη ξανά πάτησα στο ανήφορο και ξεκουμπωσα, θέλει 2 δευτερόλεπτα από τη στιγμή που θα πατήσεις ώστε να ξυπνήσει και να είναι λειτουργικές οι ταχύτητες.
 


Μηνύματα
15.965
Reaction score
22.430
εγώ να πω την αμαρτία μου τα προτιμώ από τα resin , με αυτά δουλεύω
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.997
Reaction score
46.378
Αν είναι να πάρεις και καινούριους δίσκους θα σου πρότεινα να αποφύγεις τους shimano, δες καλύτερα αυτούς.
 

Μηνύματα
858
Reaction score
1.042
Αν είναι να πάρεις και καινούριους δίσκους θα σου πρότεινα να αποφύγεις τους shimano, δες καλύτερα αυτούς.
Τους έχω ήδη στο cart αλλά περιμένω να πάρω στα χέρια το ποδήλατο να δω τι άλλο θέλει.
 



Μηνύματα
1.316
Reaction score
2.305
Τελικά πήγαμε σε ένα BMC Teammachine SLR 02...
Για πείτε για ζάντες... Καλή άποψη μου έχουν πει για caden που δεν είναι και εξωφρενικά ακριβές...
Για προφίλ ζάντας σκέφτομαι 45 για μία καλή all round λύση.
Με τι ζάντες έρχεται το ποδήλατο? Μπορεί να είσαι οκ με τις μαμίσιες για αρχή
Μεγειά κιόλας!! Καλοφόρετο
 

Μηνύματα
858
Reaction score
1.042
Με τι ζάντες έρχεται το ποδήλατο? Μπορεί να είσαι οκ με τις μαμίσιες για αρχή
Μεγειά κιόλας!! Καλοφόρετο
Δεν ήρθε με ζάντες...
Παραγγέλθηκαν Campagnolo.
Έχω τόσα εργαλεία για μηχανή τώρα μαζεύω και για ποδήλατο. Να δω πού θα βάλω το ποδήλατο και τα εργαλεία!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.997
Reaction score
46.378
Να δω πού θα βάλω το ποδήλατο και τα εργαλεία!
Πουλάς τα sub και εξοικονομείς χώρο, όλα γω πχιά!! :roflmao:
Εγώ έχω 2 ποδήλατα στη κρεβατοκάμαρα και ένα στο σαλόνι :biggrin:
 

Μηνύματα
858
Reaction score
1.042
Πουλάς τα sub και εξοικονομείς χώρο, όλα γω πχιά!! :roflmao:
Εγώ έχω 2 ποδήλατα στη κρεβατοκάμαρα και ένα στο σαλόνι :biggrin:
Τα sub όπως έχουν μπει πιάνουν ελάχιστο χώρο. Εγώ έχω 2 παιδιά και μια γυναίκα :biggrin: .
Μια λύση που σκέφτομαι είναι κρεμαστό σε τοίχο στην αποθήκη...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.379
Reaction score
21.097
Μια λύση που σκέφτομαι είναι κρεμαστό σε τοίχο στην αποθήκη...
Έχω μια κρεμάστρα ποδηλάτου, στην αποθήκη, που μου περισσεύει. Είναι κάτι παρόμοιο με αυτήν:

1725825591455.png


Στείλε μου ένα pm με διεύθυνση κτλ, να στην στείλω με BoxNow. Αν θυμάμαι σωστά, είχα δώσει την άλλη που είχα στον @ganache. Ρώτα τον να σου πει εάν τον βόλεψε.
 

Μηνύματα
14.702
Reaction score
16.497
Πουλάς τα sub και εξοικονομείς χώρο, όλα γω πχιά!! :roflmao:
Εγώ έχω 2 ποδήλατα στη κρεβατοκάμαρα και ένα στο σαλόνι :biggrin:
Σόρρυ για την διακοπή . Επειδή δεν παρακολουθείς τα κατάλληλα και χρήσιμα νήματα.

Αποφασίσαμε με τον @Sotos65 να κάνουμε κόμμα. Με αυτόν Πρωθυπουργό όμως. Είσαι μαζί μας ;

Αντάλλαγμα (επειδή εσύ δεν δουλεύιες χωρίς αντάλλαγμα, Πασόκος γάρ απο τους παλιούς) ... ένα καλό (καλύτερο απο ότι είχες ποτέ μέχρι τώρα) ποδήλατο. :D 😍
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.997
Reaction score
46.378
Τα sub όπως έχουν μπει πιάνουν ελάχιστο χώρο. Εγώ έχω 2 παιδιά και μια γυναίκα :biggrin: .
Μια λύση που σκέφτομαι είναι κρεμαστό σε τοίχο στην αποθήκη...
Πρώτο σου ποδηλατάκι είναι το Teammachine?
Σόρρυ για την διακοπή .

Αποφασίσαμε με τον @Sotos65 να κάνουμε κόμμα. Με αυτόν Πρωθυπουργό όμως. Είσαι μαζί μας ;

Αντάλλαγμα (επειδή εσύ δεν δουλεύιες χωρίς αντάλλαγμα, Πασόκος γάρ απο τους παλιούς) ... ένα καλό (καλύτερο απο ότι είχες ποτέ μέχρι τώρα) ποδήλατο. :D 😍
Μέσα!!
Θα ήθελα ως δώρο ένα giant propel advanced pro, ευχαριστώ!!

Edit.
Medium size, παρακαλώ!
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.997
Reaction score
46.378
Και από mtb θα πας σε Racing road bike, θα έχουμε δράματα και κλάματα, θα είναι όμως ωραία δράματα και κλάματα :lolsign:
 

Μηνύματα
858
Reaction score
1.042
Και από mtb θα πας σε Racing road bike, θα έχουμε δράματα και κλάματα, θα είναι όμως ωραία δράματα και κλάματα :lolsign:
Το "σκυφτό" το έχω. Τα υπόλοιπα θα δούμε.
Έχω και τον "προπονητή" να μου λέει ότι το 11-30 είναι "παιδικό". Άσε μιλάμε για "βασανιστή"...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.701
Μηνύματα
2.914.071
Members
38.087
Νεότερο μέλος
michalis.S
Top