Featured Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.645
Reaction score
40.792
...α ευχαριστω!!!
ναι βεβαια :)
- καθε ρευμα (ακομα και το εναλλασομενο... το εναλακτικο, τοσο στη μουσικη οσο και το ηλεχτρικο ... ποσο μαλλον το συνεχες....χοχοχο..) που περναει τα συνορα Ευρωπης-Ελλαδας, ειναι καταδικασμενο να εκφυλιστει και να πολωσει τον εγχωριο πληθησμο.
- Ετσι, θα ενστερνιστω τον Σοφο Βασιλια Σολομοντα και θα θαπσω και τους Ροκαδες και τους Καρεκλαδες.
Η ντισκο δεν ειναι κακο, αλλα οπως ολα τα ειδη ....ειναι σε λαθος χερια, α! να σα τη τεχνολογια ενα πραμα.
--- για καποιους η νιουγουειβ Ντισκο ειναι "guilty pleasure" , ευτυχωςδια το ατομο μου... η ιδιοτητα της μαιμουζ, δε χωρα ενοχ(ι)ές ή ενοχικοτητες ---
 

Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.178
Να πω την αλήθεια και εγώ για κάποιες σελίδες (όχι επτά, λιγότερες ήταν) έχασα εντελώς την μπάλα. Μου φαινόταν ότι όλοι θάβαν όλους για όλα και μάλιστα παρεξηγημένα κιόλας (λάθος ανθρώπους). Δυσκολευόμουν να βγάλω μέχρι και αστείο. Μετά ξαναστρώσαμε και εστιάσαμε σε ένα δύο μόνο θέματα για θάψιμο. :D :D
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.904
Reaction score
21.017
ομως , βοηθηστε μια μαιμου, τι ακριβως θαβουμε στις τελευταιες σελιδες ? (για να καταλαβω) 🐒
Τους καρεκλαδες άμα είσαι απ'τους άλλους.
Ποιούς καρεκλάδες καλέ..? :rolleyes:
Μέχρι και τα πανκιά γουστάρουν James και σηκώνονται για μια ζεμπεκιά.. :whistling:
Τα βυζά Β θάβουμε τώρα που έβαλε ο Σταύρος διότι τα Α είναι all natural μέσης Ελληνίδας νοικοκυράς και τα Γ ανώτερης ποιότητος ικανά να παίξουν και στην TV (power of love, κλπ.. ) :biggrin:

:smoke:
 


Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.178
Ποιούς καρεκλάδες καλέ..? :rolleyes:
Μέχρι και τα πανκιά γουστάρουν James και σηκώνονται για μια ζεμπεκιά.. :whistling:
Τα βυζά Β θάβουμε τώρα που έβαλε ο Σταύρος διότι τα Α είναι all natural μέσης Ελληνίδας νοικοκυράς και τα Γ ανώτερης ποιότητος ικανά να παίξουν και στην TV (power of love, κλπ.. ) :biggrin:

:smoke:
Το τρίτο έχει μια ελιά αλλά τουλάχιστον δεν έχει τατουάζ. :D
Θάβουμε και τα προακ του Θήβα.
Αυτό μόνο εσυ επιμένεις τόσο πολύ καθώς έχεις εμμονές. Αλλά δεν παραπονιέμαι , βλέπω τι έχεις πάθει με το πολύπριζο του ΠΑΗ και λέω ... ώχ φθηνα την έχω γλύτωσει εγώ. :D
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.645
Reaction score
40.792
Μέχρι και τα πανκιά γουστάρουν James και σηκώνονται για μια ζεμπεκιά.. :whistling:
...Αξιζει να σημειωθει οτι οι James εχουν τον τρο/μερο/μπετιστα Andi Diagram, γνωστο Pale Boy (βλ. David Thomas and the two Pale Boys - και οπου D.Thomas η ιδιοφυια οπισθεν των Pere Ubu).
----
Δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις με ατομα τα οποια σφετεριζονται εννοιες για να δικαιολογισουν την υπαρξη τους, μπουλιγκ θελουν...αλλα ποιος θα τους το ασκησει... :king: :angel:
 

Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.178
Α,ναι. Κι αυτό θάβουμε.

Της φούμαροτεκχ.
Εγω που δεν ήξερα ότι το πολυπριζο μου clear cables (πως την λέν ,την ξέχασα κιόλας no joke) ήταν θυγατρική (or something δεν κατάλαβα) με την furutech και το διάβασα στο αφιέρωμα που πόσταρα στον ΠΑΗ για να του δείξω ποιό έχω , τι να πώ ; :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.650
Reaction score
132.927
Βέβαια. Ολόκληρη NASA στα εξαιρετικά κρίσιμης σημασίας διαστημοτέτχια, βάζει μπελντενάκι, εσείς νομίζετε ότι έχει γεμίσει με τα προηγμένης τεχνολογίας φούμαρα της φούμαροτεκχ (και θυγατρικών) στα εργαστήριά της, με αρτζέντο καβλώδια γιατί είπε ένας χοντρός κουφός παππούς κάπου σ'ενα φόρουμ βλαμμένων ότι παίζ' καλύτερα.

Κούνια που σας κούναγε, και λολός πάτερ που σας βάφτισε.
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.904
Reaction score
21.017
...Αξιζει να σημειωθει οτι οι James εχουν τον τρο/μερο/μπετιστα Andi Diagram, γνωστο Pale Boy (βλ. David Thomas and the two Pale Boys - και οπου D.Thomas η ιδιοφυια οπισθεν των Pere Ubu).
----
Δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις με ατομα τα οποια σφετεριζονται εννοιες για να δικαιολογισουν την υπαρξη τους, μπουλιγκ θελουν...αλλα ποιος θα τους το ασκησει... :king: :angel:
Τον James Brown εννοούσα 'γώ :whistling: (απ΄το σχόλιο του Ν.Κ. παραπάν' ) αλλά ωραίο το info.. ;)
 

Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.178
Βέβαια. Ολόκληρη NASA στα εξαιρετικά κρίσιμης σημασίας διαστημοτέτχια, βάζει μπελντενάκι, εσείς νομίζετε ότι έχει γεμίσει με τα προηγμένης τεχνολογίας φούμαρα της φούμαροτεκχ (και θυγατρικών) στα εργαστήριά της, με αρτζέντο καβλώδια γιατί είπε ένας χοντρός κουφός παππούς κάπου σ'ενα φόρουμ βλαμμένων ότι παίζει καλύτερα.

Κούνια που σας κούναγε, και λολός πάτερ σας βάφτισε.
Crystal cables ... την βρήκα στο google. Όλο την ξεχνάω, μια την λέω clear cables, μια audio clear cables, μια clear audio cables κ.ο.κ.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.904
Reaction score
21.017
Βέβαια. Ολόκληρη NASA στα εξαιρετικά κρίσιμης σημασίας διαστημοτέτχια, βάζει μπελντενάκι, εσείς νομίζετε ότι έχει γεμίσει με τα προηγμένης τεχνολογίας φούμαρα της φούμαροτεκχ (και θυγατρικών) στα εργαστήριά της, με αρτζέντο καβλώδια γιατί είπε ένας χοντρός κουφός παππούς κάπου σ'ενα φόρουμ βλαμμένων ότι παίζει καλύτερα.

Κούνια που σας κούναγε, και λολός πάτερ σας βάφτισε.
Αυτούς δεν τους νοιάζ' όμως αν ο αστροναύτης θ' ακούγεται σαν την Βέμπο ρέυ.. :tongue: (φτάνει ν' ακούγεται..) :lolsign:
 


Μηνύματα
15.158
Reaction score
17.178
Αυτούς δεν τους νοιάζ' όμως αν ο αστροναύτης θ' ακούγεται σαν την Βέμπο ρέυ.. :tongue: (φτάνει ν' ακούγεται..) :lolsign:
Εκεί κενό αέρος έχει, παρεμβολές δεν έχει, κραδασμούς δεν έχει, ο ήχος δεν μεταδίδεται ... έτσι οσυ κάνω και εγώ καλώδιο για το διάστημα. :D :D
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.645
Reaction score
40.792
Τον James Brown εννοούσα 'γώ :whistling: (απ΄το σχόλιο του Ν.Κ. παραπάν' ) αλλά ωραίο το info.. ;)
..... δεν τον εχω γνωρισει, παντως κανει παρεα με την μετενσαρκωση του Ελβις ... και του Screaming Jay... που τα λεγαμε παλια στη πατριδα μου, τα Μαρσαλ Αιλαντζ.
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.650
Reaction score
132.927
Ε, τωρα εδώ που τα λέμε και το waveforming δεν υπάρχει, ένας μόνο το έχει. :D ¨Αρπα τη. :D
Θα'θελες. 😎

Αυτό υπάρχει, καμία σχέση με τ'ανύπαρκτα που λέμε.

Πριν κάνω γω waveforming, είχαν ήδη κάνει άλλοι 2 εν Ελλάδι, και αν είδες, ο Μπιλ ετοιμάζει και σε 2 ακόμα.

Και πόσοι άλλοι που δε ξέρω.

Μη βλέπεις που δεν ασχολούνται με τα κοραλ και τα φούμαροτεκχ εδώ μέσα, ελπίζω τουλάχιστον ν'ακουνε James (τον καφέ).
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.893
Μηνύματα
2.921.751
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top