Featured Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….

Μηνύματα
1.914
Reaction score
2.842
Ο μεσιέ B είναι ποτ πουρί. Μία γράφει καλά λόγια για old school μασίνια μία μας ταράζει στα hi tech σύγχρονα. :prankster:
 


Μηνύματα
792
Reaction score
877
Άμα ήθελα να γίνω αιχμηρός θα σχολίαζα πως ούτε στα πολύπριζα θριαμβεύεις ...
View attachment 343340

΄΄Ο κόσμος το χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι΄΄...
Ααααααααα,καινούριο μοντέλο! Εγώ έχω μείνει στο πρώτο 80!
Καλοακουστο,αγαπητέ! Μακριά όμως από τα φίλτρα!
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.099
Reaction score
55.783
Ααααααααα,καινούριο μοντέλο! Εγώ έχω μείνει στο πρώτο 80!
Καλοακουστο,αγαπητέ! Μακριά όμως από τα φίλτρα!
Με προκαλείς να σου επιδείξω και το παλαιότερο, όπου φαίνεται καθαρά ότι εκτός του δείκτη πολικότητας υπάρχει και άλλο φωτάκι (Power Indicator) το οποίο όσο είναι συνδεδεμένο με την παροχή ανάβει μονίμως σε πράσινο χρώμα - στη φωτό είναι ασύνδετο οπότε δεν φαίνεται αναμμένο.
1726932382421.png


Τα δε φίλτρα δεν προορίζονται για σύνδεση ενισχυτικών αλλά ψηφιακών πηγών με κατανάλωση χαμηλής ισχύος στις πρίζες που καλύπτονται από εκείνα...
 

Μηνύματα
792
Reaction score
877
Με προκαλείς να σου επιδείξω και το παλαιότερο, όπου φαίνεται καθαρά ότι εκτός του δείκτη πολικότητας υπάρχει και άλλο φωτάκι (Power Indicator) το οποίο όσο είναι συνδεδεμένο με την παροχή ανάβει μονίμως σε πράσινο χρώμα - στη φωτό είναι ασύνδετο οπότε δεν φαίνεται αναμμένο.
View attachment 343359

Τα δε φίλτρα δεν προορίζονται για σύνδεση ενισχυτικών αλλά ψηφιακών πηγών με κατανάλωση χαμηλής ισχύος στις πρίζες που καλύπτονται από εκείνα...
Σωστά.Εγραψα ο,τι θυμομουν.Μπήκες στον πειρασμό να συνδέσεις τα ψηφιακά στις συγκεκριμένες πρίζες;
 


Μηνύματα
15.165
Reaction score
17.187
Σωστά.Εγραψα ο,τι θυμομουν.Μπήκες στον πειρασμό να συνδέσεις τα ψηφιακά στις συγκεκριμένες πρίζες;
Ξέριες ότι το δικό μου (the best of the best που λές) έχει iec c20 (20 Α) και δεν βρίσκεις οντιοφίλ καλώδιο έτοιμο τερματισμένο ε ; :D 😍 Έπρεπε να φτιάξω εγώ με καλώδιο κατευθείαν απο τον πίνακα και furutech ή wattgate δε θυμάμαι βύσμα. :D

edit : oyaide νομίζω, τεσπά δε θυμάμαι βαριέμαι να πάω να δώ , τα έχω και σε ειδικό ντουλαπάκι (όλα κρυμμένα) :D
 
Last edited:



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.655
Reaction score
132.936
¨Εχουμε και άλλα μηχανήματα κύιρε .... :D

35 watt μην μου κλέβεις 5 :D
Θα σου'λεγα πάρε 5 να μη στα χρωστάω, αλλά παρεξηγιέσαι κι εύκολα, δε στο λέω.

Πιάσε μια μπύρα καλύτερα. 😜

35 βατ δε φτάνουν ούτε για 1 τουίτερ. Ξερς πόσα τουίτερ έχω Ε; Άστα άστα. Πιάνω και γω μια μπύρα.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.655
Reaction score
132.936
Τα προακ τραβάνε ρεύμα πολύ. Σαν το πιστολάκι ένα πράγμα
Όσα βατ τραβάει ένα πιστολάκι μαλλιών της γυναίκας μου, δε τραβάνε τα στέρεα και των δυό πολυμπριζάδων μαζί.

Αυτοί για πιστολάκι μαλλιών, θα θέλουν κατευθείαν σύνδεση με υδροηλεκτρικό σταθμό της ΔΕΗ.

Οι 2 μπαταρίες από το ηλεκτρονικό μου τσιγάρο, αρκούν για να δουλεύει τέρμα τα γκάζια το στέρεό τους, πιο πολλά βατ βγάζουν στο πηνίο για άτμισμα.
 
Last edited:

Μηνύματα
15.165
Reaction score
17.187
Θα σου'λεγα πάρε 5 να μη στα χρωστάω, αλλά παρεξηγιέσαι κι εύκολα, δε στο λέω.

Πιάσε μια μπύρα καλύτερα. 😜

35 βατ δε φτάνουν ούτε για 1 τουίτερ. Ξερς πόσα τουίτερ έχω Ε; Άστα άστα. Πιάνω και γω μια μπύρα.
Για τα μαγικά μου ηχεία είναι μια χαρά. Τι είναι Dynaudio σαν του Bhutia ή σαν τα δικά σου και του Ν.Κ. που θέλουν 10.000 watt για να παίζουν στάθμη αναφοράς. :D Εγώ έχω στάθμη αναφοράς με 0.3 watt. :D
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.655
Reaction score
132.936
Εγώ έχω στάθμη αναφοράς με 0.3 watt
Αχ, πόσο αγνή πσυχή.
Άβγαλτο παιδί, αθώο.

Το πρώτο μαγικό βατ, δε φέρστ βατ. Είναι σχολή.
Τυχεροί. Ζουν με ένα βατ.

Άμα κοπεί η ΔΕΗ σε κάνα πόλεμο, με μία ΑΑ μπαταρία 🔋 θα τη βγάλουν για χρόνια.
 

Μηνύματα
15.165
Reaction score
17.187
Αχ, πόσο αγνή πσυχή.
Άβγαλτο παιδί, αθώο.

Το πρώτο μαγικό βατ, δε φέρστ βατ. Είναι σχολή.
Τυχεροί. Ζουν με ένα βατ.

Άμα κοπεί η ΔΕΗ σε κάνα πόλεμο, με μία ΑΑ μπαταρία 🔋 θα τη βγάλουν για χρόνια.
Το πρώτο πάει χαμένο πάντα .... 1.3 watt.
 


Μηνύματα
1.914
Reaction score
2.842
Για τα μαγικά μου ηχεία είναι μια χαρά. Τι είναι Dynaudio σαν του Bhutia ή σαν τα δικά σου και του Ν.Κ. που θέλουν 10.000 watt για να παίζουν στάθμη αναφοράς. :D Εγώ έχω στάθμη αναφοράς με 0.3 watt. :D
No photos, not exist.
Bla bla bla bla
Proac proac proac
 


Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.893
Μηνύματα
2.921.814
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top