Το σύστημα μου

Μηνύματα
792
Reaction score
877
Πηγή/προενισχυτης ATC cda2mk2
Τελικός Primare a34.2
Ηχεία PMC Twenty23
Interconnect Neotech nemoi-1220/Neotech occ rhodium
Ηχείων Ringmat Pure Power/WBT 0681cu+0610cu
Ρεύματος(κύριο)Neotech nep-3200/Furutech fie-38(r)+fi-28(r),Black Sand Silver Reference mkv(x2,συσκευές)
Πολυπριζο Furutech e-tp60e ncf
Στηριξη Symposium Acoustics Super Platform,Symposium Acoustics Svelte Shelf,Symposium Acoustics Rollerblock Jr.+,Symposium Acoustics Point Pods,Exelixis rack(συσκευές),Soundcare Superspikes(ηχεία)
Αξεσουάρ ρεύματος Furutech ft-sws-(r)ncf(πρίζα τοίχου),Furutech ncf clearline(πολυπριζο),Furutech ncf booster brace(κύριο σούκο)
Βελτιωτικό ψηφιακών δίσκων Bedini Ultra Clarifier dual beam
Υπάρχει αρκετό ασήμι στο σύστημα μου οπως κι αρκετό ρόδιο κι αυτά ακουγονται.
 
Last edited:

Μηνύματα
792
Reaction score
877
Αυτή τη στιγμή ακούω αυτό το μικρό αριστούργημα(γιατί το μεγάλο αριστούργημα είναι ο πρώτος τους)από μια Ιαπωνική εταιρία που κάνει καλή δουλειά όμως όχι την καλύτερη.
Το πρωτοεμφανιζόμενο στερεο της εποχής!Όλα μονοφωνικα,βρεεεεεε!
IMG_20240922_105553.jpg
 


Μηνύματα
792
Reaction score
877
Έχουν ήδη μπει φωτογραφίες τμημάτων του συστήματος σε άλλα θέματα και αν χρειαστεί θα ξαναμπουν.Ολοκληρη όμως δεν πρόκειται να μπει διότι πρόκειται για δωμάτιο ενός ανεπροκοπου εργενη!
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.340
Reaction score
7.950
Πηγή/προενισχυτης ATC cda2mk2
Τελικός Primare a34.2
Ηχεία PMC Twenty23
废话 废话 废话 废话 废话
废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话
Υπάρχει αρκετό ασήμι στο σύστημα μου οπως κι αρκετό ρόδιο κι αυτά ακουγονται.
:laugh:
 


Μηνύματα
792
Reaction score
877
IMG_20240825_080151_PORTRAIT.jpg
IMG_20240706_080544~2.jpg

Πηγή/προενισχυτης ATC cda2mk2
Τελικός Primare a34.2
Ηχεία PMC Twenty23
废话 废话 废话 废话 废话
废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话废话废话废话
废话废话废话废话废话废话废话
Υπάρχει αρκετό ασήμι στο σύστημα μου οπως κι αρκετό ρόδιο κι αυτά ακουγονται.
:laugh:
Όταν το avsite ειναι διεθνούς φήμης,όλο και κάποιος Ιάπωνας θα βρεθεί ανάμεσα στα μέλη!Ιn English,please!
 

Μηνύματα
1.372
Reaction score
2.284
Ρε συ, βάλε μιά φωτό όλο το setup κι ας είσαι εργένης ή οτιδήποτε.
Βάζεις φωτό από καρφάκια, καλώδια, πολύπριζα και δε βάζεις φωτό των μηχανημάτων και των ηχείων.

Και μιά ερώτηση. Το κόστος των γύρω γύρω είναι σχεδόν όσο το κόστος των ηχείων, του τελικού και της πηγής;
 


Μηνύματα
792
Reaction score
877
Ρε συ, βάλε μιά φωτό όλο το setup κι ας είσαι εργένης ή οτιδήποτε.
Βάζεις φωτό από καρφάκια, καλώδια, πολύπριζα και δε βάζεις φωτό των μηχανημάτων και των ηχείων.

Και μιά ερώτηση. Το κόστος των γύρω γύρω είναι σχεδόν όσο το κόστος των ηχείων, του τελικού και της πηγής;
Για το δεύτερο πρέπει να κάνω υπολογισμούς.Σιγουρα όμως δεν είναι το ανόητο 10% που κυκλοφορεί χρόνια.50% και βάλε είναι.Μη φθάσει και στο 101%
Για το πρώτο,επιφυλαττομαι.
Ιντερκοννέκτ σε μπλε λουλακί λαμέ; Τελικά είσαι όντως εργένης... :biggrin:
Απαγορεύω να μπει κάλτσα ειδικα στο χρώμα αυτό!
Μπλε ελεκτρικ ειναι.
 

Μηνύματα
15.165
Reaction score
17.188
View attachment 343468 View attachment 343471

Όταν το avsite ειναι διεθνούς φήμης,όλο και κάποιος Ιάπωνας θα βρεθεί ανάμεσα στα μέλη!Ιn English,please!
Αμ, τα θέλει και εσένα ο κ@λος σου που ανεβάζεις φωτογραφίες απο το σύστημα σου. :D 😍

Ωραίο πλακάκι, καλή αρμολόγηση, δεν μου μοιάζει για γρανιτικό όμως. :D
 

Μηνύματα
792
Reaction score
877
Μόνο για τον Costas Ear γιατί όλοι γνωρίζουν πόσο ποθεί αυτό το μεγάφωνο.Ισως να το αποκτούσε μόνο με παραγγελία στην PMC ώστε να αντικαταστήσει επί τέλους τα subs του με κάτι εμφανώς ανώτερο!
IMG_20240922_121256.jpg

Αμ, τα θέλει και εσένα ο κ@λος σου που ανεβάζεις φωτογραφίες απο το σύστημα σου. :D 😍

Ωραίο πλακάκι, καλή αρμολόγηση, δεν μου μοιάζει για γρανιτικό όμως. :D
Σε παρακαλώ,είναι γρανιτοπλακακι α' ποιότητος και ματσαρει με το χαμηλό των ηχείων.Γρανιτενιο!
 
Last edited:






Μηνύματα
792
Reaction score
877
Να μάθουμε πρώτα πόσο χρονών είναι και μετά φωτό...
Τρία χρονια
Το Α΄ ναι. Το χαμηλό όμως;
Το χαμηλό είναι πλεον στην υπερτατη βελτίωση του ύστερα από τις τελευταίες προσθήκες.
Να μάθουμε πρώτα πόσο χρονών είναι και μετά φωτό...
Είναι τρία χρόνια μεγαλύτερη από σένα.Απορριπτεσαι! Άσε που δεν ακούει λέξη για ενεργά,subs και πολυκάναλα.Ειναι μια από μας!
 

Μηνύματα
15.165
Reaction score
17.188
Τρία χρονια

Το χαμηλό είναι πλεον στην υπερτατη βελτίωση του ύστερα από τις τελευταίες προσθήκες.

Είναι τρία χρόνια μεγαλύτερη από σένα.Απορριπτεσαι! Άσε που δεν ακούει λέξη για ενεργά,subs και πολυκάναλα.Ειναι μια από μας!
Άστους βρε Π.Α.Η, δεν ξέρουν να σε συμβουλεύσουν σωστά αυτοί , είναι nerds. :D

Δυο μόνο στοιχεία που χρειάζομαι όμως για να σου πω τι πρέπει να κάνεις καθώς η ηλικιακή διαφορά σας είναι μεγάλη και αυτό κέντρισε την περιέργεια μου.

α) Σε κοιτοιύσε κλπ ότι "σχέση" τέλος πάντων θεωρείς ότι έχετε μεταξύ σας .... και πρίν επέλθει ο χωρισμός σου ;

β) Ξέρει - έχει αντιληφθεί ότι χώρισες ;
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.894
Μηνύματα
2.921.864
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top