Το σύστημα μου

Μηνύματα
1.071
Reaction score
1.189
Αν το σπίτι σου ανήκει και θα έδινες 5μιση χιλιάρικα για αυτά ενώ θα μπορούσες να κανεις αλλα Πράγματα τότε… και να πάρεις και ηχεία …
Πεντεμισυ χιλιάρικα ήταν η τιμή και των τεσσάρων μαζί ως καινουρια.Μονο το ένα όμως(το φθηνότερο)ήταν καινούριο.Τα υπόλοιπα,μεταχειρισμένα.Καλυτερα να μην αναφέρω τις τιμές τους ως μεταχειρισμένα γιατί θα...τρέξετε να τ' αγοράσετε!
 




Μηνύματα
1.397
Reaction score
2.341
Απλώς τα tweaks τα κανεις αφού έχεις πάρει τα καλύτερα δυνατά μηχανήματα και ηχεία που μπορείς . Ειδικά όταν αυτά κοστίζουν τόσο πολύ. Δέσμευσες αρκετό χρήμα σε tweaks

Υπερβολικά πολύ. Η χασούρα είναι τραγική.
Τι να πω; Αν τα χαίρεσαι, μπράβο σου.
 

Μηνύματα
1.071
Reaction score
1.189
Ειναι ψευδομπαλανς ο pro ATC τον ειχα και Ξερω
Δεν είχε εμφανιστεί τοτε η balanced σύνδεση στις βουκολικές περιοχές;Εγώ νόμιζα ότι είχε έλθει μαζί με το internet!
Απλώς τα tweaks τα κανεις αφού έχεις πάρει τα καλύτερα δυνατά μηχανήματα και ηχεία που μπορείς . Ειδικά όταν αυτά κοστίζουν τόσο πολύ. Δέσμευσες αρκετό χρήμα σε tweaks
Έκανα ακριβώς αυτό που προτείνεις.Μονο που άλλαζα και συσκευές παράλληλα με τα αξεσουάρ.Καποια στιγμή σταμάτησα από τις συσκευές και συνέχισα μόνο μ' αυτά.Fine tuning.Υπαρχει όμως και finest!
Υπερβολικά πολύ. Η χασούρα είναι τραγική.
Τι να πω; Αν τα χαίρεσαι, μπράβο σου.
Δεν υπάρχει χασουρα όταν γνωρίζεις τι αγοράζεις και πόσο το αγοράζεις.
 
Last edited:

Μηνύματα
1.071
Reaction score
1.189
Μόλις ήλθε και η κουμπάρα.Ευκαιρια να πει κι αυτή τη γνώμη της για όλα αυτά.Ο κουμπάρος είναι πανκης.Μπορει να γνωρίζει και τον N.K. άρα η γνώμη του βαρύνει ακόμη περισσότερο.
 





Μηνύματα
1.071
Reaction score
1.189
Ο κουμπάρος είναι ζηλιάρης.Οντως πανκης στα νιάτα του με πανκ κλαμπ στην επαρχία.
Στο Βόλο για την ακρίβεια.Επαιρνε τότε την κουμπάρα και τσουπ στην Αγγλία για να δουν live Exploited και G.B.H.
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.544
Reaction score
13.868
Κωστα κατι για βουκολικες περιοχες ειπε:oops: δεν καταλαβα:errwhat:
Οχι καλος ειναι;) για μενα δεν εκανε:gamer:
Ειναι και τι Μουσικη ακουει ο καθενας μας σοβαροτατο θεμα ;)
 

Μηνύματα
15.454
Reaction score
17.747
Στο Βόλο για την ακρίβεια.
Δεν υπάρχουν ή υπήρχαν ποτέ πάνκηδες στο Βόλο υποθέτωντας με ότι γνωρίζω για την κοινωνία εκεί οπως αυτή μου έχει περιγραφεί απο κάτι φίλους. :D
 


Μηνύματα
1.071
Reaction score
1.189
Δεν υπάρχουν ή υπήρχαν ποτέ πάνκηδες στο Βόλο υποθέτωντας με ότι γνωρίζω για την κοινωνία εκεί οπως αυτή μου έχει περιγραφεί απο κάτι φίλους. :D
Μάλλον ζούσαν σε αλλες πόλεις οι φίλοι σου! Στιςδεκαετίες 80 κι 90 υπήρχε πολύ ισχυρή σκηνή ανεξάρτητου ροκ στο Βόλο στην οποία πρωτοστατούσαν οι Αθηναίοι φοιτητες.Ειχαν κι εκπομπή στο Δημοτικό ραδιοφωνικό σταθμό.
Κωστα κατι για βουκολικες περιοχες ειπε:oops: δεν καταλαβα:errwhat:
Οχι καλος ειναι;) για μενα δεν εκανε:gamer:
Ειναι και τι Μουσικη ακουει ο καθενας μας σοβαροτατο θεμα ;)
Ε ναι,ο προενισχυτης απεχθάνεται τα πνευστά.Κλαρινα,φλογερες,γκάιντες και λοιπά βουκολικά.
 

Μηνύματα
15.454
Reaction score
17.747
Μάλλον ζούσαν σε αλλες πόλεις οι φίλοι σου! Στιςδεκαετίες 80 κι 90 υπήρχε πολύ ισχυρή σκηνή ανεξάρτητου ροκ στο Βόλο στην οποία πρωτοστατούσαν οι Αθηναίοι φοιτητες.Ειχαν κι εκπομπή στο Δημοτικό ραδιοφωνικό σταθμό.

Ε ναι,ο προενισχυτης απεχθάνεται τα πνευστά.Κλαρινα,φλογερες,γκάιντες και λοιπά βουκολικά.
Αυτοί ήταν Αθηναίοι. Άλλο πράγμα ... αυτό είπα εγώ ;
 

Μηνύματα
1.071
Reaction score
1.189
Αυτοί ήταν Αθηναίοι. Άλλο πράγμα ... αυτό είπα εγώ ;
Παρέσυραν όμως στην ακολασία και τους ντόπιους οι Αθηναίοι φοιτητές που φοιτουσαν στο Βόλο.Εξ' αλλου οποίος έβλεπε τον κουμπάρο μου και τους άλλους πανκς δε νομίζω ότι τους ρωτούσε από πού είναι!
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.544
Reaction score
13.868
Ε ναι,ο προενισχυτης απεχθάνεται τα πνευστά.Κλαρινα,φλογερες,γκάιντες και λοιπά βουκολικά.
Ναι τον πουλησα για να παρω τον ZADIS 30 Λυχνια για να ακουω και ολιγων τι Κλασικη Μουσικη
πουλησα και τα ATC40 και τωρα εχω τα ΠΙ ΕΙ :gamer: για δυναμικοτατες χαμηλες, δυναμικες και βελουδυνες μεσαιες, και αερινες υψηλες:gamer:
 

Μηνύματα
1.071
Reaction score
1.189
Ναι τον πουλησα για να παρω τον ZADIS 30 Λυχνια για να ακουω και ολιγων τι Κλασικη Μουσικη
πουλησα και τα ATC40 και τωρα εχω τα ΠΙ ΕΙ :gamer: για δυναμικοτατες χαμηλες, δυναμικες και βελουδυνες μεσαιες, και αερινες υψηλες:gamer:
Αν παίζουν έτσι σε μεσαίες και υψηλες τα PA,άρχισε να ψάχνεις για μεγάφωνα.Εχουν "αρπάξει" και δεν το έχεις καταλάβει!
Και ξέρεις ποιος φταίει για αυτό; Ο Jadis,φυσικά! Δυστυχώς δεν ανακυκλώνεται.Ουτε οι λάμπες του γίνονται δεκτές στους ειδικούς κάδους.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.117
Μηνύματα
2.929.701
Members
38.137
Νεότερο μέλος
SoulaΜ
Top