Κασέτες

Μηνύματα
1.070
Reaction score
1.295
Μπορεις να μου στειλεις καμια πληροφορια με π.μ. να τον βρω? Ισως να με ενδιαφερει κατι.
 


Μηνύματα
2.787
Reaction score
1.213
Εδώ και πάρα πολλά χρόνια έχει κλείσει.παρακάτω ήταν ένας άλλος ο οποίος έκλεισε και αυτός. Ήταν μέσα σε μια στοά και όχι αρχές Πατησιών. Μέχρι πριν λίγο καιρό υπήρχε κατά το ήμισυ κλειστό βέβαια, αλλά εμφανιζόταν που και που ο γιος του ιδιοκτήτη στο ξεκάρφωτο. Είχα τσιμπήσει κάτι κασσέττες Mitsubιishi πριν έναν χρόνο. Υπήρχαν και κάποιες FUJI αλλά μου είπε ότι ήταν προβληματικές. Ξεκολλούσε η αμόρσα στην αρχή και τέλος στο REW και FF. Σε ξένο site το είχα διαβάσει αυτό το ελάττωμα. Πήρα μία για την συλλογή μου μία στο 1 ευρώ. 2 ευρώ η Mitsubishi 90 λεπτών.
Ρώτησα που τις βρίσκει και μου είπε. Όπου βρω παλιό stock. δεν περνάω από εκεί τώρα. Αλλά είναι πολύ δύσκολο να τον πετύχεις. Κάναμε μια κουβέντα και συζητήσαμε για την άνοδο και πτώση της επιχείρησης. Στο τέλος του είπα. Βγάλατε όμως πολλά λεφτά τις καλές εποχές και συμφώνησε.
Υπάρχει και ένας τύπος ( Ελλάδα) στο internet που έχει πολύ μεγάλο απόθεμα σε διάφορες μάρκες και τις δίνει σε λογικές τιμές. Ψάξτε να τον βρείτε όσοι ενδιαφέρεστε. δεν βάζω περισσότερα στοιχεία γιατί οι τιμές διπλασιάζονται και τριπλασιάζονται.
Για τον Σπαρτιάτη λές !
Έχει πάρει τον τηλεφωνικό κατάλογο και έχει ΣΑΡΩΣΕΙ όλη την Ελλάδα. Video club, δισκάδικα, κτλ έχει μαζέψει ΟΛΕΣ τις σφραγισμένες κασέτες ήχου. Αγόρασε μέχρι και από το μοναδικό πρώην δισκάδικο στον Αρχάγγελο Ρόδου.

Αν θές όμως απλές Raks RX 60 έχω και εγώ σε πολύ λογική τιμή ! Έχω φτιάξει τις καλές εποχές μεγάλο απόθεμα...
 

Μηνύματα
132
Reaction score
68
Για τον Σπαρτιάτη λές !
Έχει πάρει τον τηλεφωνικό κατάλογο και έχει ΣΑΡΩΣΕΙ όλη την Ελλάδα. Video club, δισκάδικα, κτλ έχει μαζέψει ΟΛΕΣ τις σφραγισμένες κασέτες ήχου. Αγόρασε μέχρι και από το μοναδικό πρώην δισκάδικο στον Αρχάγγελο Ρόδου.

Αν θές όμως απλές Raks RX 60 έχω και εγώ σε πολύ λογική τιμή ! Έχω φτιάξει τις καλές εποχές μεγάλο απόθεμα...
Είχα εντοπίσει ένα ξεχασμένο container αλλά δεν του έκανα την χάρη να του δώσω πληροφορίες. Οι κασέτες αυτές δεν υπάρχουν πάντως. Δεν τις έχω εγώ πάντως. Έχω ένα μικρό απόθεμα για το hobby μου
 

Μηνύματα
5
Reaction score
8
Τι πιστεύετε για τις RAKS? Είναι καλής ποιότητας κασέτες? Έλεγα να αγοράσω μερικές (για απλές εγγραφές από ραδιόφωνο και αντιγραφές CD)
 

Μηνύματα
2.787
Reaction score
1.213
Τι πιστεύετε για τις RAKS? Είναι καλής ποιότητας κασέτες? Έλεγα να αγοράσω μερικές (για απλές εγγραφές από ραδιόφωνο και αντιγραφές CD)
Αν είσαι Βόρεια προάστια έλα να σου δώσω μερικές γραμμένες ή άδειες να τις δοκιμάσεις.
Σε ΣΩΣΤΟ deck με Dolby B είναι αποδεκτό το αποτέλεσμα
 

Μηνύματα
132
Reaction score
68
Μια χαρά είναι. Πάντα εξαρτάται και απόι την τιμή που πωλούνται. Δεν ξέρω πόσο σου ζητάνε. Έτσι και αλλιώς δεν θα βρεις εύκολα άλλες.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.893
Μηνύματα
2.921.744
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top