Sonos

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.207
Reaction score
29.977
Κεραία wifi δίπλα στο κεφάλι την ώρα που κοιμάσαι 😕.
Μάλιστα.
 

Μηνύματα
222
Reaction score
252
Κεραία wifi δίπλα στο κεφάλι την ώρα που κοιμάσαι 😕.
Μάλιστα.
αν δε κανω λαθος η κεραια ειναι ληψης και οχι εκπομπης. αν δε κλεινεις το ρουτερ οταν δε χρησιμοποιητε το σημα τα λαμβανεις ετσι κι αλλιως.
 

Μηνύματα
110
Reaction score
143
Φαίνεται να καθυστερεί η διάδοχος της Arc. Βέβαια ο Τσέος είπε πως ήταν έτοιμα για το Q4 και μιλούσε σε επενδυτές. Το οικονομικό Q4 της Sonos είναι Ιούλιος-Σεπτέμβριος, οπότε μπορεί και πάλι να κυκλοφορήσει μέχρι το τέλος του '15

Sonos delays two new products as it races to fix buggy app - The Verge
 

Μηνύματα
6.768
Reaction score
5.315
Aυτό συγκράτησα εγώ από το άρθρο :)

Sonos customers can expect some promotional savings in the coming weeks
 


Μηνύματα
110
Reaction score
143
Μονος του παιζει, δεν έχει λογο να βιαστει...
Δεν πάνε τόσο καλά οι δουλειές τα τελευταία 2 χρόνια και φαντάζομαι πως δεν θέλει να χάσει Thanksgiving/Χριστούγεννα
 


Μηνύματα
1.796
Reaction score
1.052

Οταν ειχε βγει η εκδοση S2 "ετρεχε παραλληλα " και η S1 Τωρα αποφασισαν το upgrade .... Δεν δικαιολογειται για το μεγεθος της εταιρειας τετοιο σφαλμα .
 




Ndis

Titika
Μηνύματα
1.908
Reaction score
4.734
Πάλι δεν βλέπω support για πλευρικα και πάνω από 2 σαμπς.

Αν είναι έτσι, thanks but no thanks.

Υποθέτω άμεσα θα τα λάβει ο @billpeppas και θα μας πει περισσότερα.
 


Μηνύματα
110
Reaction score
143

View attachment 345860
Το καλό είναι πως η τιμή κρατήθηκε στα 999, όσο είχε κυκλοφορήσει και η αρχική Arc. Αναρωτιέμαι αν θα κρατήσουν και την απλή στα 799 μόνιμα ή θα την καταργήσουν σύντομα.

Προσωπικά είμαι πολύ περίεργος να ακούσω την Ultra, να δω αν το Sound Motion κάνει διαφορά. Αν και δεν έχω την απλή :) Μάλλον θα περιμένω λίγους μήνες ακόμα για το set top box

Ποιο περίεργο μου φαίνεται το Sub 4. Ακουστικά ακριβώς ίδιο με το 3, φαίνεται να άλλαξαν εσωτερικά μόνο μνήμη, wifi τσιπάκι κλπ αλλά το 3 δεν ήταν τόσο παλιό. Βέβαια το 4 βλέπω πως είναι ελαφρύτερο. Ίσως χρησιμοποίησαν Sound Motion για ίδιο ακουστικό αποτέλεσμα με λιγότερα υλικά;

Το καλό είναι πως 3 και 4 συνδυάζονται.
 

billpeppas

A/V Επαγγελματίας
Μηνύματα
2.912
Reaction score
6.673
Είμαι σε αναμονή.
Δεν με ενθουσίασε πάντως το refresh όσον αφορά τα πράγματα στα χαρτιά. Μακάρι σε επιδόσεις να με εκπλήξουν.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.109
Μηνύματα
2.928.645
Members
38.133
Νεότερο μέλος
aristis
Top