high end φυκια....

Μηνύματα
1.696
Reaction score
23
Απάντηση: high end φυκια....

Εγώ νομίζω ότι τα θωρακισμένα καλώδια ρεύματος δεν αφήνουν τα purifiers να κάνουν σωστά τη δουλειά τους. Να περάσουν μέσα στον πυρήνα του αγωγού, εκεί δηλαδή που περνάνε και τα ηλεκτρόνια για τα μπάσα.
Ίσως γιαυτό κάποιοι κατασκευαστές χρησιμοποιούν σκόνες, αέρια, υγρά… μαλλον για να ξορκίσουν το κακό…
 


Μηνύματα
7.025
Reaction score
996
Απάντηση: high end φυκια....

Εγώ τελικά πιστεύω ότι η αλλαγή στα καλώδια, αλλά και στο high-end γενικότερα, θα έρθει από τη Ρωσία.
 

Μηνύματα
10.380
Reaction score
6
Re: Απάντηση: high end φυκια....

Εγώ τελικά πιστεύω ότι η αλλαγή στα καλώδια, αλλά και στο high-end γενικότερα, θα έρθει από τη Ρωσία.
Ε, κάτι ξέρουν από αγωγούς οι άνθρωποι. :116:
 

Μηνύματα
1.877
Reaction score
10
Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι είσαι σε θέση να κρίνεις την ποιότητα της γνώσης που προσφέρεται εδώ μέσα;
Συγγνώμη αλλά όπως διάβασα σε προηγούμενο thread, οι κρίσεις προς το AVsite είναι καλοδεχούμενες αρκεί να μην είναι στείρα κριτική αλλά να εμπεριέχει και προτάσεις βελτίωσης. Και ο sudoku έκανε συγκεκριμένη πρόταση.
Μιλώντας τώρα γενικά, θεωρώ ότι όλοι κρινόμαστε εδώ μέσα, και όλοι έχουμε δικαίωμα στην κρίση.
Εκτός και αν τελικά το μόνο που γίνεται εδώ μέσα είναι μια άνευ προηγουμένου αντιπαράθεση, έξω και πέρα από τον τίτλο και τους σκοπούς του συγκεκριμένου forum, οπότε μάλλον έχει χαθεί και η μπάλα και το παιχνίδι.
Ποιός είμαι εγώ που θα μιλήσω χωρίς να ξέρω πράγματα και καταστάσεις? Συμφωνώ. Όταν όμως στα 9 από τα 10 thread που ανοίγουν, υπάρχουν αντιδικίες για ψύλλου πήδημα, και υπάρχουν και αμέσως μετά και από 10-15 posts παντελώς άσχετα με τον τίτλο του thread, τότε αυτό μου αφήνει πολλά ερωτηματικά ως προς τους σκοπούς που εξυπηρετούνται...
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
895
Συγγνώμη αλλά όπως διάβασα σε προηγούμενο thread, οι κρίσεις προς το AVsite είναι καλοδεχούμενες αρκεί να μην είναι στείρα κριτική αλλά να εμπεριέχει και προτάσεις βελτίωσης. Και ο sudoku έκανε συγκεκριμένη πρόταση.
To σχόλιό μου αφορά το συγκεκριμένο μέλος.
Γράφει αρκετό καιρό ώστε να γνωρίζουμε τι ξέρει, τι δεν ξέρει και, το βασικότερο (γιατί κανείς δεν τα ξέρει όλα) πόσο τον νοιάζει πραγματικά να αποκτήσει γνώσεις γύρω από το αντικείμενο...

Για το θέμα της εποικοδομητικής κριτικής σε αφήνω να κάνεις μόνος σου αναζήτηση στα τελευταία post του συγκεκριμένου χρήστη και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.

Για το τελευταίο ελπίζω να αστειεύεσαι, διότι αν πραγματικά θεωρείς εποικοδομητική κριτική και σοβαρή πρόταση το:

Οι περισσότεροι είστε σνομπ, άσχετοι, κομπογιαννίτες και μπουρδολόγοι και δεν το γουστάρω καθόλου το φόρουμ έτσι όπως το καταντήσατε.. Να πείτε του Χ και του Υ και του Ζ να αρχίσουν να γράφουν μπας και ανέβει το επίπεδο.

...σηκώνω τα χέρια ψηλά.
 

Μηνύματα
1.877
Reaction score
10
To σχόλιό μου αφορά το συγκεκριμένο μέλος.
Γράφει αρκετό καιρό ώστε να γνωρίζουμε τι ξέρει, τι δεν ξέρει και, το βασικότερο (γιατί κανείς δεν τα ξέρει όλα) πόσο τον νοιάζει πραγματικά να αποκτήσει γνώσεις γύρω από το αντικείμενο...

Για το θέμα της εποικοδομητικής κριτικής σε αφήνω να κάνεις μόνος σου αναζήτηση στα τελευταία post του συγκεκριμένου χρήστη και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.

Για το τελευταίο ελπίζω να αστειεύεσαι, διότι αν πραγματικά θεωρείς εποικοδομητική κριτική και σοβαρή πρόταση το:

Οι περισσότεροι είστε σνομπ, άσχετοι, κομπογιαννίτες και μπουρδολόγοι και δεν το γουστάρω καθόλου το φόρουμ έτσι όπως το καταντήσατε.. Να πείτε του Χ και του Υ και του Ζ να αρχίσουν να γράφουν μπας και ανέβει το επίπεδο.

...σηκώνω τα χέρια ψηλά.




Ευθαρσώς δήλωσα ότι δεν είμαι κανένας σχετικός, ούτε ξέρω πρόσωπα και καταστάσεις. Απλά τις τελευταίες μέρες διακρίνω πολύ όρεξη για "φωτιές" και καμία όρεξη για επικοδομητική παράθεση απόψεων και γνώσεων από τους περισσότερους εδώ μέσα.
Προσωπικά μπήκα εδώ μέσα γιατί θεώρησα ότι δεν ξέρω σχεδόν τίποτα για τα του ήχου, και θέλω να μάθω από ανθρώπους που ξέρουν. Όντως το καλάθι μπορεί να περιέχει και σάπια φρούτα, αλλά ειλικρινά δημιουργείται σε μας τους νέους χρήστες του forum η αίσθηση ότι εδώ επικρατεί μια εμπόλεμη ζώνη... Αυτή είναι η εντύπωσή μου. Δυστυχώς δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία να ψάχνω τα σχόλια του καθενός...Χρειαζόμαστε τις εμπεριστατωμένες απόψεις (όπως του Ημίθεου κ.Κόγια) και όχι την συνεχή αντιπαράθεση.
Τους συγκεκριμένους που αναφέρει ο sudoku ούτε καν τους έχω ξαναακούσει. Απλά όπως διαβάζει κάποιος τη σειρά των σχολίων, φαίνεται ότι ο sudoku προτείνει, και εσείς απαξιώνετε. Όσο για τους μπουρδολόγους, μπορεί να αναφέρεται στον οποιονδήποτε. Δεν μπορεί κάποιος να καταλάβει από το συγκεκριμένο σχόλιο (αν είναι νέος εδώ μέσα) σε ποιούς αναφέρεται.
Επαναλαμβάνω ότι φαίνεται άσχημα σε εμάς τους νέους.


Και επειδή δεν μου αρέσουν καθόλου τα off topic, να παραθέσω τα δικά μου φύκια:

Nordost Baldur συγκριτικά με Supra Classic = ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ!!!!!
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
895
Ευθαρσώς δήλωσα ότι δεν είμαι κανένας σχετικός, ούτε ξέρω πρόσωπα και καταστάσεις.
Ευθαρσώς δηλώνεις πως δε γνωρίζεις πράγματα και καταστάσεις αλλά αυτό δε σε εμποδίζει να πάρεις θέση... :116:

Aπλά σκέψου ότι κι εσύ, με το να κάνεις μία δημόσια τοποθέτηση υπέρ του Χ ή του Υ, μπορεί να παρασύρεις κι άλλα νέα μέλη (που επίσης δε γνωρίζουν πρόσωπα και κατάστασεις) και κατ'επέκταση να συμβάλλεις στην αρνητική εντύπωση που (θεωρείς ότι) έχουν σχηματίσει αυτά τα νέα μέλη για το site (π.χ. "οι συντονιστές την πέφτουν στα αθώα μέλη που κάνουν εποικοδομητικές προτάσεις")..
Ακόμα σκέψου ότι ίσως να αδικείς και να υπονομεύεις κάποιον που γνωρίζει περισσότερα για την συγκεκριμένη περίπτωση (και άρα μπορεί να την εκτιμήσει καλύτερα) και ο οποίος ξέρει τι γράφει, πως το γράφει και γιατί το γράφει, όπως είναι υποχρεωμένος άλλωστε λόγω της θέσης του. :126:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.102
Reaction score
55.789
Απάντηση: Re: high end φυκια....

Συγγνώμη αλλά όπως διάβασα σε προηγούμενο thread, οι κρίσεις προς το AVsite είναι καλοδεχούμενες αρκεί να μην είναι στείρα κριτική αλλά να εμπεριέχει και προτάσεις βελτίωσης. Και ο sudoku έκανε συγκεκριμένη πρόταση.
Μιλώντας τώρα γενικά, θεωρώ ότι όλοι κρινόμαστε εδώ μέσα, και όλοι έχουμε δικαίωμα στην κρίση.
Εκτός και αν τελικά το μόνο που γίνεται εδώ μέσα είναι μια άνευ προηγουμένου αντιπαράθεση, έξω και πέρα από τον τίτλο και τους σκοπούς του συγκεκριμένου forum, οπότε μάλλον έχει χαθεί και η μπάλα και το παιχνίδι.
Ποιός είμαι εγώ που θα μιλήσω χωρίς να ξέρω πράγματα και καταστάσεις? Συμφωνώ. Όταν όμως στα 9 από τα 10 thread που ανοίγουν, υπάρχουν αντιδικίες για ψύλλου πήδημα, και υπάρχουν και αμέσως μετά και από 10-15 posts παντελώς άσχετα με τον τίτλο του thread, τότε αυτό μου αφήνει πολλά ερωτηματικά ως προς τους σκοπούς που εξυπηρετούνται...
Ευθαρσώς δήλωσα ότι δεν είμαι κανένας σχετικός, ούτε ξέρω πρόσωπα και καταστάσεις. Απλά τις τελευταίες μέρες διακρίνω πολύ όρεξη για "φωτιές" και καμία όρεξη για επικοδομητική παράθεση απόψεων και γνώσεων από τους περισσότερους εδώ μέσα.
Προσωπικά μπήκα εδώ μέσα γιατί θεώρησα ότι δεν ξέρω σχεδόν τίποτα για τα του ήχου, και θέλω να μάθω από ανθρώπους που ξέρουν. Όντως το καλάθι μπορεί να περιέχει και σάπια φρούτα, αλλά ειλικρινά δημιουργείται σε μας τους νέους χρήστες του forum η αίσθηση ότι εδώ επικρατεί μια εμπόλεμη ζώνη... Αυτή είναι η εντύπωσή μου. Δυστυχώς δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία να ψάχνω τα σχόλια του καθενός...Χρειαζόμαστε τις εμπεριστατωμένες απόψεις (όπως του Ημίθεου κ.Κόγια) και όχι την συνεχή αντιπαράθεση.
Τους συγκεκριμένους που αναφέρει ο sudoku ούτε καν τους έχω ξαναακούσει. Απλά όπως διαβάζει κάποιος τη σειρά των σχολίων, φαίνεται ότι ο sudoku προτείνει, και εσείς απαξιώνετε. Όσο για τους μπουρδολόγους, μπορεί να αναφέρεται στον οποιονδήποτε. Δεν μπορεί κάποιος να καταλάβει από το συγκεκριμένο σχόλιο (αν είναι νέος εδώ μέσα) σε ποιούς αναφέρεται.
Επαναλαμβάνω ότι φαίνεται άσχημα σε εμάς τους νέους.
Και επειδή δεν μου αρέσουν καθόλου τα off topic, να παραθέσω τα δικά μου φύκια:
Nordost Baldur συγκριτικά με Supra Classic = ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ!!!!!
Aντιγράφω από το νέο σποτ του ΟΤΕ:΄΄Μερικές φορές κάποιοι χρειάζεται "ν'απογειωθούν"...Και η επικοινωνία απογειώνεται μαζί τους...΄΄
http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=937351&postcount=1
(τα βιντεάκια,όπως και η επιθυμία να μάθουμε πραγματικά,είναι πάντα προ...αιρετικά:612:)
 

Μηνύματα
1.877
Reaction score
10
Re: Απάντηση: Re: high end φυκια....

Aντιγράφω από το νέο σποτ του ΟΤΕ:΄΄Μερικές φορές κάποιοι χρειάζεται "ν'απογειωθούν"...Και η επικοινωνία απογειώνεται μαζί τους...΄΄
http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=937351&postcount=1
(τα βιντεάκια,όπως και η επιθυμία να μάθουμε πραγματικά,είναι πάντα προ...αιρετικά:612:)


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Bhutia... Αποστομωτική απάντηση... Το σοκολατάκι σε επόμενο επεισόδιο...

κ.Κώστα Φ., ΚΑΤΑΡΧΑΣ μην διαστρεβλώνετε τα γραφόμενά μου, και μην βγάζετε λάθος συμπεράσματα.
Δηλαδή πρέπει να καθήσει κάποιος να διαβάσει όλα τα threads που να έχει σχολιάσει το κάθε μέλος για να πάρει θέση? Αυτό μου λέτε??? ΞΑΝΑΤΟΝΙΖΩ ότι πολλά threads φαίνονται απλά ως threads αντιπαραθέσεων. Αν αυτό δεν μπορείτε να το καταλάβετε, τότε ναι, "απογειώνω" την επικοινωνία... Έγραψα πουθενά ότι οι συντονιστές "την πέφτουν" στα νέα μέλη??? Γιατί προσθέτετε προτάσεις και συμπεράσματα δικά σας? Μήπως εσείς δημιουργείτε τις λανθασμένες εντυπώσεις?
 

Μηνύματα
738
Reaction score
8
Απάντηση: high end φυκια....

Τα μεγαλυτερα χρεπια που ειχα ποτε δοκιμασει ειναι τα εξης:

- Ολα τα ηχεια της Audio Spectrum ανεξαρτητως κοστους μοντελου κλπ
...
Καλημερα,αυτα εαν επιτρεπεται για πιο λογο τα θεωρεις χρεπια?
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.348
Reaction score
21.433
Απάντηση: Re: high end φυκια....

Προς ιδρυτές, διαχειριστές, κοινούς θνητούς...και λοιπούς

Θα ήθελα να δηλώσω πως είναι ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ να (ξανα)'ρχίσουν να (ξανα)γράφουν στο παρόν οι:

Β. Τσαντουλής, Θ. Ζαφειρόπουλος, g.kar(old school), Μιχ. Δελ Διάμπλο και μερικοί ακόμα που πραγματικά ανέβαζαν τον πήχυ της ποιότητας της γνώσης και της πληροφόρησης όσον αφορά τον ΗΧΟ ΥΨΗΛΗΣ ΠΙΣΤΟΤΗΤΑΣ στο παρόν φόρο...Ένας κούκος(κορίνθιος) δεν φέρνει την Άνοιξη...

Με βιντεάκια, μομφές, σνομπαρίες, ασχετίλες, λίστες με κομπογιανίτικες ατάκες για φύκια και γενικώς ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΙΕΣ...δεν τσουλάει το πράμα...
[

Πρωί και εσπέρας καθ’ εκάστην κατέπλεον πλοιάρια εις την ερημόνησον, εκεί εις την άκραν της κρημνώδους ακτής, παρά τον Άγιον Φλώρον. Ναΐσκος επ’ ονόματι των Αγίων Φλώρου και Λαύρου, ων η μνήμη τελείται τη 18 του Αυγούστου, υπήρχε το πάλαι πέραν της ακτής εκείνης, έσωθεν του όρμου. Σήμερον ο παλαιός ναΐσκος ήτο ερείπιον. Ο πάτερ Νικόδημος ο Μανασσής, ο επίτροπος της Μονής του Ευαγγελισμού επί της μικράς νήσου, ενθυμήθη την ημέραν, και παρεκάλεσεν εκθύμως τους δύο Αγίους, να ελευθερώσωσιν αυτόν από τους χολεριασμένους, ελευθερώνοντες τον κόσμον από την χολέραν. Δέκα ημέρας πρότερον, πριν καταπλεύσωσι τα επιχόλερα πλοία και τεθεί υπό κάθαρσιν η νήσος, ο πάτερ Μανασσής είχε το εξ αιγών κοπάδι του, τα ερίφιά του, το γάλα του, τες μυζήθρες του, τα τυριά του, τον κήπον του με τα οπωροφόρα δένδρα, τον σικυώνα του με τας κολοκύνθας, τας τομάτας και τα λαχανικά, την άμπελόν του με τας σταφυλάς, όλα εν ακμή και αφθονία.

Δέκα ημέρας ύστερον, οι τράγοι είχον σφαγεί και τα ερίφια είχον θυσιασθεί, αι μυζήθραι είχον καταφαγωθεί, και αι αίγες, καταπατηθέντος του χόρτου, είχον στειρεύσει· ο κήπος είχε δηωθεί, και ο σικυών σχεδόν είχεν εκριζωθεί, και η άμπελος είχε μείνει έρημος σταφυλών. Ο πάτερ Νικόδημος έτιλλε τας ολίγας τρίχας, όσας είχε περί τους κροτάφους, ετράβα το σφηνοειδές γένειόν του, και έλεγε: «Τι λόγο θα δώσω τώρα στον ηγούμενο, εγώ; Τι θα πω τώρα στον οικονόμο;»

]

=>
 

Μηνύματα
1.696
Reaction score
23
Απάντηση: Re: high end φυκια....

Πρωί και εσπέρας καθ’ εκάστη ...
Ο μπαρμπα-Νίκας ήρχισε να ξύει εν αμηχανία το κρανίον του. Είχε κοιμηθεί δύο ώρας μετά το δειλινόν, και όταν εσηκώθη, είχε πίει μόνον ένα ρώμι. Ήτο σχετικώς νηφάλιος.
 

Μηνύματα
1.584
Reaction score
657
Απάντηση: high end φυκια....

Καλημερα,αυτα εαν επιτρεπεται για πιο λογο τα θεωρεις χρεπια?
γιατι προσωπικα δεν εχω ακουσει κανενα να παιζει "ορθα" εως τωρα. Εννοω να το βαλεις διπλα σε ενα ηχειο το οποιο ειναι ας πουμε monitor και να ακουσεις ρε παιδι μου τα ιδια πραγματα... Τωρα αυτο ειναι προσωπικη αποψη με την οποια ομως τυχαινει και συμφωνει πολυς κοσμος....
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.772
Reaction score
12.659
Ναι αλλά παράλληλα τυχαίνει και όλα τα περιοδικά ήχου στη χώρα μας να έχουν ηχεία της Audio Spectrum στο σύστημα αναφοράς τους.:126:
 

Μηνύματα
4.853
Reaction score
4
Απάντηση: high end φυκια....

γιατι προσωπικα δεν εχω ακουσει κανενα να παιζει "ορθα" εως τωρα. Εννοω να το βαλεις διπλα σε ενα ηχειο το οποιο ειναι ας πουμε monitor και να ακουσεις ρε παιδι μου τα ιδια πραγματα... Τωρα αυτο ειναι προσωπικη αποψη με την οποια ομως τυχαινει και συμφωνει πολυς κοσμος....
Το αποτέλεσμα εξαρτάται με το τι συγκρίνεται.
Στην κατηγορία τιμής (χαμηλή) παίζουν πολύ πιο "ορθά" από άλλα. (Τωρα αυτο ειναι προσωπικη αποψη με την οποια ομως τυχαινει και συμφωνει πολυς κοσμος...)
Διαφωνώ και στο χαρακτήρα "μόνιτορ". Είναι πολύ πιο κοντά σε "μόνιτορ ήχο" από πολλά άλλα....(πχ b&w) άλλωστε το δυνατό τους σημείο είναι η "μεσαία" περιοχή.

Γούστο ; ..μπορεί.. :137:
 

Μηνύματα
1.584
Reaction score
657
Απάντηση: Re: high end φυκια....

Ναι αλλά παράλληλα τυχαίνει και όλα τα περιοδικά ήχου στη χώρα μας να έχουν ηχεία της Audio Spectrum στο σύστημα αναφοράς τους.:126:
δεν διαφωνω μαζι σου αλλα αυτο δε λεει και τιποτα. Θες να συζητησουμε πως επιλεγεται το συστημα αναφορας στα περιοδικα? Η μηπως δεν μπορουσαν να στησουν ακομη καλυτερα συστηματα ? Αυτα μπορουσαν να εχουν οι ανθρωποι αυτα εχουν εαν μπορουσαν να διαλεξουν οτιδηποτε τοτε δεν ειναι σιγουρο οτι θα χρησιμοποιουσαν τα συγκεκριμενα...

Τυχαινει και ειχα στην κατοχη μου εναν απο τους προενισχυτες που ειχε ο Ηχος σαν αναφορα (μιλαμε για το ιδιο κομματι το οποιο ηταν βελτιωμενο σε σχεση με αυτα της παραγωγης) καθως και τα ιδια καλωδια ηχειων αρα πιστεψε με εχω σχηματισει ιδια αποψη για το αν υπαρχουν και καλυτερα απο αυτα που εχουν τα περιοδικα. Απλα για καποιο λογο που εμεις δε μπορουμε να γνωριζουμε βρεθηκαν εκει που βρεθηκαν...
 


Μηνύματα
1.584
Reaction score
657
Απάντηση: high end φυκια....

Το αποτέλεσμα εξαρτάται με το τι συγκρίνεται.
Στην κατηγορία τιμής (χαμηλή) παίζουν πολύ πιο "ορθά" από άλλα. (Τωρα αυτο ειναι προσωπικη αποψη με την οποια ομως τυχαινει και συμφωνει πολυς κοσμος...)
Διαφωνώ και στο χαρακτήρα "μόνιτορ". Είναι πολύ πιο κοντά σε "μόνιτορ ήχο" από πολλά άλλα....(πχ b&w) άλλωστε το δυνατό τους σημείο είναι η "μεσαία" περιοχή.

Γούστο ; ..μπορεί.. :137:
μπορει να παιζουν πιο ορθα απο αλλα αλλα υπαρχουν πολλα αλλα που παιζουν πολυ πιο ορθα απο αυτα (ενδεικτικα θα σου πω για τα φτηνα μοντελα της Totem, Hyperion, Audio Physic και Apollo Audio και σιγουρα και αρκετα αλλα που δεν εχω ακουσει). Τωρα στις μεσαιες και ανω κατηγοριες τιμης αστο καλυτερα. Εχει γεμισει ο τοπος αγγελιες πωλησης απο Ερμηδες και Αιολους...

Οσον αφορα το θεμα με τις καλες μεσαιες τι να πω? Προτιμω τα ηχεια με τα οποια ακους απο Jazz εως Death metal και οχι αυτα τα οποια παιζουν πολυ καλα καποια ειδη μουσικης και καποια αλλα οχι. Σε τετοια ηχεια δε λεμε οτι παιζουν καλα σε καποιες περιοχες αλλα απλα οτι αποδιδουν πιστα οτι ειναι γραμμενο...
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.772
Reaction score
12.659
Re: Απάντηση: high end φυκια....

μπορει να παιζουν πιο ορθα απο αλλα αλλα υπαρχουν πολλα αλλα που παιζουν πολυ πιο ορθα απο αυτα (ενδεικτικα θα σου πω για τα φτηνα μοντελα της Totem, Hyperion, Audio Physic και Apollo Audio
Πιστεύω πως θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω για τα παραπάνω ηχεία...
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.899
Μηνύματα
2.922.042
Members
38.109
Νεότερο μέλος
vichygeo1
Top