Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009




Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
303
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

MF Audio

Άλλο ένα δωμάτιο με κορυφαίο ήχο. Και με ένα φοβερά φιλόξενο οικοδεσπότη.
Τα ενισχυτικά της Lamm με τα κατάλληλα ηχεία έδειξαν ότι είναι στην κορυφή της ηχητικής ποιότητας. Αν ήταν και πιο φθηνά...





 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
303
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

Ενώ στο άλλο δωμάτιο ο ολοκληρωμένος της Magnum Dynalab με ενσωματωμένο DAC και με USB είσοδο, έδειχνε ότι τελικά μπορεί να έχεις αξιοπρεπή ήχο και χωρίς να καταφύγεις σε χαϊ-εντο-δάνειο. Φυσικά σε αυτό συνηγορούσαν και τα ηχεία της Gershman. Σε ρόλο DJ η κόρη του Μιχάλη Φουάση.





 


Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

Από αυτά τα συστήματα που ακούσατε, σκέφτεστε να αγοράσετε σύντομα κάτι κι εσείς ;

Ετσι από περιέργεια ρωτάω .
Γιώργο όχι. Θα ήθελα τα ενεργά ADAM, το μικρότερο μοντέλο απ' αυτό της έκθεσης λόγω εμβαδού χώρου, αν είχα το περιθώριο (ευρώ). Δεν λέω για τον τελικό της Gryphon και τα ηχεία της (που είναι κατά τη γνώμη μου οι MVP του συστήματος που ακούσαμε στην έκθεση) γιατί είναι ακόμα πιο μακριά (σε λιανική τιμή). :203:
 







Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

Πανέμορφο ηχείο!!!Ελπίζω και ο ήχος του να είναι αντάξιος της καλής του εμφάνισης....Γνωρίζουμε προέλευση?
 





Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

Moυ αρέσουν πάρα πολύ τα bella luna diamante κάτι μου λέει ότι βρήκα τα ηχεία που έψαχνα:121: φυσικά θα ήθελα να ξέρω πως ακούγονται...μήπως κανένας από την έκθεση?
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.614
Reaction score
4.151
Re: Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

Moυ αρέσουν πάρα πολύ τα bella luna diamante κάτι μου λέει ότι βρήκα τα ηχεία που έψαχνα:121: φυσικά θα ήθελα να ξέρω πως ακούγονται...μήπως κανένας από την έκθεση?
Τhanasis απ την Πάτρα:116:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.122
Μηνύματα
2.889.325
Members
37.992
Νεότερο μέλος
Mini_r56
Top