Αγορά απο Πλαίσιο ή Electroholic

Μηνύματα
3.306
Reaction score
1.941
Καλησπέρα σε όλους.

Έχοντας στην κατοχή μου δωροεπιταγή αξίας 150 ευρώ, εξαργυρώσιμη είτε στο πλαίσιο είτε στο electroholic, σκέφτηκα να κάνω μια ανανέωση στην τηλεόραση του καθιστικού. Μπήκα να δω και εννοείται οτι έχασα την μπάλα απο την ποικιλία μοντέλων. Πόσες διαφορετικές τεχνολογίες υπάρχουν πιά.....;

Για να μην μακρυγωρώ, ψάχνω για 55'' κατά προτίμηση LG. Η τηλεόραση που θα αντικατασταθεί είναι η LG 55SM8500. Δεν έχω κανένα παράπονο, μια χαρά την κάνει την δουλεία της, απλά θα πάει στην κρεββατοκάμαρα (και η πιο παλιά 42άρα LG που έχω εκεί θα φύγει για το χωριό!).
Αν υπάρχει κάτι αξιόλογο κατά προτίμηση στα 650 ευρώ σύνολο μαζί με την δωροεπιταγή ενημερώστε.

Αλλίως θα πάω να πάρω μια καινούργια 40+ ίνστες για την κρεβατοκάμαρα κατευθείαν, για να έχω κ εκεί smart δυνατότητες (neflix κλπ)

Θενκς!

Edit: Μόλις είδα οτι υπάρχει ακριβώς απο κάτω παρόμοιο θέμα απο άλλο συμφορουμίτη......σόρυ για την επανάληψη.....
 

Μηνύματα
1.075
Reaction score
2.188

Μηνύματα
3.306
Reaction score
1.941
Τα δεδομένα άλλαξαν.
Πλέον κοιτάω για 65" OLED γύρω στα 1500€.........από Πλαίσιο πάντα.....
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.615
Reaction score
95.038
Τα δεδομένα άλλαξαν.
Πλέον κοιτάω για 65" OLED γύρω στα 1500€.........από Πλαίσιο πάντα.....
Μέχρι και αύριο στο Πλαίσιο Συντάγματος δώρο ο ΦΠΑ λόγω εγκαινίων.

plaisio.jpg
 

Μηνύματα
894
Reaction score
83
μακριά από πλαίσιο και ειδικά την 5ετή εγγύηση. Έχει καεί φίλος μου ο οποίος τρέχει ακόμα και δεν φθάνει.
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
1.941
Η αγορά θα γίνει σίγουρα από πλαίσιο φίλε. Μονόδρομος λόγω δωροκάρτας από την δουλειά μου.

Στα ίδια χρήματα πάνω κάτω έχει την LG 65B36LA και την Samsung 65S90C....

Κάποια προτίμηση ;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.110
Μηνύματα
2.889.004
Members
37.990
Νεότερο μέλος
Vasileiost
Top