Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.486
Και μετά,βάλε και ένα απο τον Cassidy για τον
φίλο μας cosmarpan που όλοι ξέρουμε πόσο του αρέσει.
Μην σε φοβιζει τιποτα, εχω τριπλο τειχος προστασιας στον υπολογιστη, αναγνώρισης εικονων Cassidy και Manilow, αναγνώρισης ηχητικη των τραγουδιων του και λογισμικο αναγνώρισης τιτλων album τους και κομματιων τους. Anti-Cassidy-Manilow firewall λεμε...:roflmao:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.417
David Cassidy -Tomorrow


Και 2η αφιέρωση για τον φίλο μέλος Cosmarpan!

Πήγες για ύπνο ω ρε;
Θα το ακούσεις το πρωί με τον καφέ!

:lolsign:
 



cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.486
Εχω λαβει 6 notifications από το Anti-Cassidy-Manilow firewall, για επιθεση κακοβουλου λογισμικού στον υπολογιστη μου, οποτε υποθετω ότι αγνοησατε τις συστασεις μου και συνεχιζετε να ποσταρετε μ@λ@κιες . Ας είναι, ο Cosmarpan εχει καλυμενα το νωτα του :D μολις ξυπνησε, απολαμβανει τον καφε με πολλα τσιγαρα, και είναι ετοιμος να επιτεθει με τα δικα του γνωστα σε ολους αποελεσματικοτατα οπλα του. ΠΥΡ!!!

Meic Stevens - Ghost Town

 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.486
...μου αρέσει πολύ και το βιντεοκλιπ[/QUOTE]
Γιατι τι άλλο σ'αρεσει μελος Christiana? :lolsign::roflmao::D Μην μου πεις ότι....:D
 


Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
David Cassidy -Tomorrow


Και 2η αφιέρωση για τον φίλο μέλος Cosmarpan!

Πήγες για ύπνο ω ρε;
Θα το ακούσεις το πρωί με τον καφέ!

:lolsign:
Αυτός ρε συ,πλάκα πλάκα έκοψε και τα likes (άρα έχει θέμα).
Τώρα να του σβουρήξω ένα avatar Manilow να στανιάρει; :roflmao: :roflmao: :roflmao:
Εχω λαβει 6 notifications από το Anti-Cassidy-Manilow firewall, για επιθεση κακοβουλου λογισμικού στον υπολογιστη μου, οποτε υποθετω ότι αγνοησατε τις συστασεις μου και συνεχιζετε να ποσταρετε μ@λ@κιες . Ας είναι, ο Cosmarpan εχει καλυμενα το νωτα του :D μολις ξυπνησε, απολαμβανει τον καφε με πολλα τσιγαρα, και είναι ετοιμος να επιτεθει με τα δικα του γνωστα σε ολους αποελεσματικοτατα οπλα του. ΠΥΡ!!!

Meic Stevens - Ghost Town

Τον θες τον Manilow σου εσύ...:D
Κάτσε ρε κοσμά να το συζητήσουμε.
Δλδ εδώ οι κιθαριές (που σημειωτέον παίζει ο ίδιος) δεν σε συγκινούν; :(

David Cassidy - For What It's Worth (Live 1974)

 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.417
Αυτός ρε συ,πλάκα πλάκα έκοψε και τα likes (άρα έχει θέμα).
Τώρα να του σβουρήξω ένα avatar Manilow να στανιάρει; :roflmao: :roflmao: :roflmao:
:roflmao:
Δεν πειράζει, εν τω μεταξύ εμείς συνεχίζουμε κανονικά :D

Cherish - David Cassidy (1972)

 


Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
Εχω λαβει 6 notifications από το Anti-Cassidy-Manilow firewall, για επιθεση κακοβουλου λογισμικού στον υπολογιστη μου, οποτε υποθετω ότι αγνοησατε τις συστασεις μου και συνεχιζετε να ποσταρετε μ@λ@κιες . Ας είναι, ο Cosmarpan εχει καλυμενα το νωτα του :D μολις ξυπνησε, απολαμβανει τον καφε με πολλα τσιγαρα, και είναι ετοιμος να επιτεθει με τα δικα του γνωστα σε ολους αποελεσματικοτατα οπλα του. ΠΥΡ!!!

Meic Stevens - Ghost Town

Μα τι ειναι αυτα τα τραγουδια που σου αφιερωνουν βρε cosmarpan? Τι ξενερουα φιλους που εχεις...
Τι γλυκοπατατες ειναι αυτες που σου αφιερωνουν.
Παρε παιδι μου εσυ ενα καλο να ακουσεις να καταχτυπηθεις που εισαι και ροκερman.

ENGELBERT HUMPERDINCK - PLEASE RELEASE ME

 

Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Μα τι ειναι αυτα τα τραγουδια που σου αφιερωνουν βρε cosmarpan? Τι ξενερουα φιλους που εχεις...
Τι γλυκοπατατες ειναι αυτες που σου αφιερωνουν.
Παρε παιδι μου εσυ ενα καλο να ακουσεις να καταχτυπηθεις που εισαι και ροκερman.

ENGELBERT HUMPERDINCK - PLEASE RELEASE ME

:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:
 








Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.881
Μηνύματα
2.921.052
Members
38.108
Νεότερο μέλος
gboliotis
Top