Διάφορα (υπολογιστές)

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.661
Reaction score
97.350
Προτιμώ να φάω μια πχιτέλα πσάρια αν είναι να κάτσω να κάνω φορμάτ...
Με 2-3 μπύρες για παρέα, έρχομαι το απόγευμα σπίτι σου και σου κάνω εγώ.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.441
Reaction score
45.087
Ξέρω να το κάνω και μαναχός, θα γλιτώσω και τις μπίρες γιατί έχω έξοδα με το ποδήλατο :tongue:
Ασε που το πισίμ δεν αφήνω να το αγγίξει κάνεις.
Έτσι και κάνει δλειά αυτό που έγραψε ο φίλος παραπάν θα κεράσω αυτόν μπίρα :biggrin:
IMG_20240724_134218.jpg
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.661
Reaction score
97.350
Άστον μωρέ, ούτε screenshot δε ξέρει να βγάζει! :biggrin:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.441
Reaction score
45.087
Ξέρω, επίτηδες το έκανα για να σκανδαλίσω, είμαι τσαχπινογαργαλιάρης και σκανταλιάρης :biggrin:

Το έκλεισα, το άνοιξα, του έκανα reboot και δείχνει να έστρωσε. Πιθανότατα εγώ τη έκανα τη μλκ, τις προάλλες έβαζα και έβγαζα κάτι προγράμματα για μια δλειά που ήθελα να κάνω, το έκανα το pc ταντέλα...
 

ika

News
Μηνύματα
14.877
Reaction score
13.638
Νέα τερτίπια με κάνει το pc, κρασάρουν τα win 7 λίγο μετά τη πρώτη εκκίνηση, παίρνω μια μπλέ οθόνη και στο καπάκι κάνουν επανεκκίνηση. Μετά από αυτό όλα καλά και με εμφανίζει το παρακάτ μήνυμα. Τι έχουν γιατρέ μου? View attachment 337173

Μη ακούσω τίποτα για τα win 7, αυτά ξέρω, αυτά εμπιστεύομαι, αυτά αγαπώ :biggrin:
πάτησες το Check for solution?
 


minas

Πισιά
Μηνύματα
3.965
Reaction score
3.808
Ξέρω να το κάνω και μαναχός, θα γλιτώσω και τις μπίρες γιατί έχω έξοδα με το ποδήλατο :tongue:
Ασε που το πισίμ δεν αφήνω να το αγγίξει κάνεις.
Έτσι και κάνει δλειά αυτό που έγραψε ο φίλος παραπάν θα κεράσω αυτόν μπίρα :biggrin:
View attachment 337176
Χαίρομαι που τα συμπτώματα φαίνεται να υποχώρησαν, αλλά όπως βλέπεις από το αποτέλεσμα παραπάνω ο υπολογιστής παραμένει ασθενής :).
Προσωπικά θα του έβαζα ένα νεότερο λειτουργικό σύστημα. Έτσι όπως είναι εκτιμώ ότι δεν αξίζει να τον σκαλίσεις παραπάνω. Ως γενική πρακτική, καλό είναι να έχεις και ένα αντίγραφο ασφαλείας των δεδομένων σου.
 




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.614
Reaction score
86.296
Τώρα που έγινε γυαλιστερός θα πάρει το καινούργιο MacBook Pro.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.294
Μηνύματα
2.896.108
Members
38.025
Νεότερο μέλος
Emmanuel P.
Top