Δώρα Χριστουγέννων


Μηνύματα
447
Reaction score
189
Καλησπερα , μετα απο υπενθυμιση για το πλεον κλασικο (ΔΩΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ) οι moderators zizik & wizzy ανταποκριθηκαν αμεσα & τους ευχαριστω.Χαιρομαι για την αμεση ανταποκριση αρκετων μελων.
Τωρα με τη σειρα μου προσφερω !!
1) δωρο cdplayer σχεδον καινουργιο DENON DCD700AE made in japan
2)δωρο sub - ROISTER HT-4000 μαυρη λακα καινουργιο δεν το χρησιμοποιησα ποτε.
Επιφυλασσομαι για φωτο, μπορουν να κληρωθουν ξεχωριστα .Ευχαριστω.
 

Attachments



Μηνύματα
2.772
Reaction score
1.198
Να οργανωθει το θεμα παιδια οπως και περσυ . Να γινει μια λιστα κτλ κτλ.... Ενα μεγαλο ευγε σε ολους...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.417
Reaction score
78.418
Δηλώνω συμμετοχή για τα τζιβιτζιλίκια του Ziziκου..πριν τα κάνει πουτ@ν@ με μπογιές...:p:roflmao::roflmao:
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.516
Reaction score
75.162
Να οργανωθει το θεμα παιδια οπως και περσυ . Να γινει μια λιστα κτλ κτλ.... Ενα μεγαλο ευγε σε ολους...
Καλά που μας το είπες Δημήτρη, δεν το είχα σκεφτεί. :p:p:p
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.637
Reaction score
80.666
Δηλώνω συμμετοχή για τα τζιβιτζιλίκια του Ziziκου..πριν τα κάνει πουτ@ν@ με μπογιές...:p:roflmao::roflmao:
Κι εγω, ειδικά αν τα κανει!

Επίσης εχω ενα aiwa xc 700 CD player για χάρισμα. Δεν εχει remote, εχει και μια γρατζουνιά στο τζαμάκι, αλλα παίζει μια χαρά, το έβαλα και άκουσα χτες χωρίς προβλημα.

IMG_3215.JPG
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.143
Reaction score
20.714
Λίστα δώρων και συμμετοχών:

1ο Δώρο: Ζεύγος ηχείων Cambridge Audio S30 (Zizik, post #1)
Συμμετοχές: 1) daharis666, 2) Dimifoot

2o Δώρο: Smartwatch Ulefone uWear (xafader, post #5)
Συμμετοχές: 1) wizzy, 2) cosmarpan

3ο Δώρο: Media player TurboX Oscar και 5m Ethernet cable (STRATOS1983, post #7)
Συμμετοχές:

4o Δώρο: Blu Ray 3D "300: Rise of an Empire"
(penelopie, post #14)
Συμμετοχές: 1) melina,

5ο Δώρο: Blu Ray "An idiot abroad - The Complete Collection"
(felixxx, post #15)
Συμμετοχές:

6ο Δώρο: CD Player DENON DCD700AE
(G.Ra, post #18)
Συμμετοχές: 1) tigergreg

7ο Δώρο: Subwoofer Roister HT-4000
(σε μαύρη λάκα) (G.Ra, post #18)
Συμμετοχές:

8ο Δώρο: CD Player AIWA XC 700
(Dimifoot, post #28)
Συμμετοχές:

9ο Δώρο: USB web camera logitech
(melina, post #21)
Συμμετοχές:

10ο Δώρο: Google Chromecast II
(melina, post #21)
Συμμετοχές:
 
Last edited by a moderator:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.143
Reaction score
20.714
Πιο πάνω θα βρείτε τη μέχρι τώρα λίστα δώρων και συμμετοχών στις κληρώσεις. Παρακαλούνται οι δωροθέτες και οι συμμετέχοντες στις κληρώσεις να ελέγξουν τη λίστα για τυχόν λάθη ή/και παραλείψεις.

Αυτό το post θα επαναλαμβάνεται ανά τακτά χρονικά διαστήματα με την παράκληση να τηρείται από όλους.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.637
Reaction score
80.666
Πιο πάνω θα βρείτε τη μέχρι τώρα λίστα δώρων και συμμετοχών στις κληρώσεις. Παρακαλούνται οι δωροθέτες και οι συμμετέχοντες στις κληρώσεις να ελέγξουν τη λίστα για τυχόν λάθη ή/και παραλείψεις.

Αυτό το post θα επαναλαμβάνεται ανά τακτά χρονικά διαστήματα με την παράκληση να τηρείται από όλους.
Παίζω στο ενα
 




Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Πιο πάνω θα βρείτε τη μέχρι τώρα λίστα δώρων και συμμετοχών στις κληρώσεις. Παρακαλούνται οι δωροθέτες και οι συμμετέχοντες στις κληρώσεις να ελέγξουν τη λίστα για τυχόν λάθη ή/και παραλείψεις.

Αυτό το post θα επαναλαμβάνεται ανά τακτά χρονικά διαστήματα με την παράκληση να τηρείται από όλους.
Δεν έχεις βάλει στη λίστα τα δώρα που δίνει ο μελίνας (ποστ 21).
[DOUBLEPOST=1479457932][/DOUBLEPOST]
.... γιατί θα πάρετε τα @@ μου για δώρα. >:(
Σιγά μη βρεθούν συμμετέχοντες για αυτά...:p
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Από εμένα ένα DVD/CD Player Yamaha DV-S 559 ,με μοναδικό "θεματάκι" πως το tray κολλάει καμιά φορά στο open ,το οποίο αντιμετωπίζεται με μια ελαφριά πίεση με το δάχτυλο στο πορτάκι προς τα μέσα. Κατά τα λοιπά είναι πλήρως λειτουργικό και με πραγματικά ελάχιστη χρήση ως cd player σε ένα συστηματάκι γραφείου.

Και μια συμμετοχή για ένα δώρο...αν και την ξέρω την τύχη μου..απλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιο..υποθέτω πως μπορώ να δηλώσω αργότερα...βλέπετε μου γυάλισε το cd player denon ,αλλά στη σκέψη και μόνο πως τα cambridge audio τα έχει αγγίξει με τα χεράκια του ο ζιζικ ανατριχιάζω...!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.516
Reaction score
75.162
Αν ο νικητής των Cambridge επιθυμεί, μπορούμε να ικανοποιήσουμε πολλά γούστα.
Γλείψιμο απ' τον S, "κέρασμα" απο τον xfader, Blu Tack και "χάιδεμα" απο εμένα, μέχρι ίσως και μερικές ηβικές τρίχες του Ιδρυτού μέσα στα ports για να σας σηκώνεται η τρίχα κάγκελο όταν ακούτε την αγαπημένη σας μουσική.
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Αν ο νικητής των Cambridge επιθυμεί, μπορούμε να ικανοποιήσουμε πολλά γούστα.
Γλείψιμο απ' τον S, "κέρασμα" απο τον xfader, Blu Tack και "χάιδεμα" απο εμένα, μέχρι ίσως και μερικές ηβικές τρίχες του Ιδρυτού μέσα στα ports για να σας σηκώνεται η τρίχα κάγκελο.
Θα ήθελα να δω τις μετρήσεις αυτού του ηχείου μετά από τόσες "βελτιώσεις"...!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.059
Μηνύματα
2.887.157
Members
37.979
Νεότερο μέλος
tsibitos
Top