Εδώ γελάμε








Μηνύματα
20.322
Reaction score
14.908
Εσυ το γνώριζες πως η Σαντορίνη βρίσκεται στην Κίνα?



1718712984852.jpeg


Φωτογραφιζουν ευρωπαϊκά χωριά και μνημεία της ΟΥΝΕΣΚΟ και τα κατασκευαζουν πιστα αντίγραφα στισ επαρχίες τους : Plagiat! :biggrin:

 

ika

News
Μηνύματα
14.613
Reaction score
13.434
Εσυ το γνώριζες πως η Σαντορίνη βρίσκεται στην Κίνα?


.....
Ναι, αλλά νομίζω πως είναι απλά ένα ξενοδοχείο για κινεζάκια με λίγα λ7.
Γιατί ποιός λογικός θα πληρώσει να πάει στην Κίνα να δει ένα (κακό?) αντίγραφο της Καλντέρας?
Όσο και να έχει αρχαιολογικό ενδιαφέρον το Ντάλι.
 
Last edited:

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
19.708
Reaction score
32.691
Εσυ έχεις αγόρια….,αυτός κορίτσια…
Νομίζεις δλδ ότι κάποιος με αγόρια είναι διαρκώς σε εγρήγορση, παίζει σφαλιάρες δεν ξέρω, και διατηρείται; :roflmao:

Αν πήγαινε έτσι, θα περίμενε κανείς από έναν που έχει τρεις κόρες να μη χτυπάει θηλυκό ούτε με τριαντάφυλλο καθώς λέγεται.
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
19.708
Reaction score
32.691
Με τέσσερις γυναίκες στο σπίτι, θα βρίσκει το κάθισμα της τουαλέτας πάντοτε κατεβασμένο. Το λες και παράνοια... :roflmao:
συγγνώμη αλλά αυτό είναι δικό τους πρόβλημα όχι δικό του :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:
 

Μηνύματα
20.322
Reaction score
14.908
Νομίζεις δλδ ότι κάποιος με αγόρια είναι διαρκώς σε εγρήγορση, παίζει σφαλιάρες δεν ξέρω, και διατηρείται; :roflmao:

Αν πήγαινε έτσι, θα περίμενε κανείς από έναν που έχει τρεις κόρες να μη χτυπάει θηλυκό ούτε με τριαντάφυλλο καθώς λέγεται.
Μετα τη μαρτυρία του γνωστού Κ. ,όταν πρόδωσε δηλ.τον ιατρικό του φάκελο δημόσια …,μαθαμε και το περιεχόμενο - η μέρος - της διαθήκης του…. ,οι πέντε γυναίκες συν η μητέρα Έξι στο σύνολο θα επρεπε να αποτελουν την πηγή της χαράς στη ζωη του.
 



Μηνύματα
20.322
Reaction score
14.908
Η Θέκλα Πετρίδου ( ψυχολόγος και συγγραφέας ) διαβάζει σε λαιβ του καναλιού της την είδηση : « Ανακοίνωση εξέδωσε ο γνωστός ποινικολόγος Α.Λ. Αναφορικά με τον ξυλοδαρμό της συζύγου του…..,σημειώνοντας μεταξύ άλλων πως έχει ήδη ξεκινήσει να δέχεται ψυχολογική υποστήριξη ….»

Σχολιο της:
«Τι είδους ψυχολογική υποστήριξη μπορει να δώσουμε σ έναν ο οποίος δέρνει τη γυναίκα του?Να τον υποστηρίζουμε να δέρνει καλύτερα?( )…..δεν καταλαβαίνω .…

Είναι λάθος η λέξη ‘ υποστήριξη ‘ «.

 
Last edited:

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
19.708
Reaction score
32.691
Το βρήκαμε τώρα.... Ιατρικοποιουμε το πρόβλημα, δεν είναι κτήνος ο τύπος, άρρωστος είναι, άρα βοήθεια θέλει....
Μια και είναι τόσο άντρουκλας μάλιστα, πώς δεν σκέφτηκε να πει ότι έχει και ξεχειλίζουσα τεστοστερόνη, σαν τον Ζαγορακη, που τον κάνει φύσει οξύθυμο.

Και το πιο ωραίο :


Δλδ έχω ζητήσει συγγνώμη, αλλά δική της ιδέα ήταν να πούμε πως έπεσε από τις σκαλες... Και να σας πω και κάτι; Εκείνη έπεσε και στη γροθιά μου. Εγώ είχα απλώσει το χέρι να τη ρωτήσω εάν της αρέσουν τα μανικετόκουμπα....
 

Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Το βρήκαμε τώρα.... Ιατρικοποιουμε το πρόβλημα, δεν είναι κτήνος ο τύπος, άρρωστος είναι, άρα βοήθεια θέλει....
Μια και είναι τόσο άντρουκλας μάλιστα, πώς δεν σκέφτηκε να πει ότι έχει και ξεχειλίζουσα τεστοστερόνη, σαν τον Ζαγορακη, που τον κάνει φύσει οξύθυμο.

Και το πιο ωραίο :


Δλδ έχω ζητήσει συγγνώμη, αλλά δική της ιδέα ήταν να πούμε πως έπεσε από τις σκαλες... Και να σας πω και κάτι; Εκείνη έπεσε και στη γροθιά μου. Εγώ είχα απλώσει το χέρι να τη ρωτήσω εάν της αρέσουν τα μανικετόκουμπα....
Ο Κουγιας κάτι καρφιά δεν είχε πεί για αυτόν παλιά ή για άλλον ;

Τώρα είδα τον υπσοστηρίζει (?) έναντι κάτι που είπε ο Κασσελάκης για την υπόθεση.

:D
 




Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.096
Μηνύματα
2.888.223
Members
37.986
Νεότερο μέλος
nlena
Top