Ηλεκτρικά οχήματα (εκτός Tesla)

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.203
Reaction score
29.963
Λογικά κάπως έτσι θα πάνε και εδώ οι τιμές.
30.000€ το Ιnster.

Έλεος.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.514
Reaction score
21.293
Για τις αποστάσεις της Κύπρου, μια χαρά είναι. Το μόνο που με "χαλάει" πολύ είναι ότι είναι αυστηρά τετραθέσιο.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.203
Reaction score
29.963
Δεν αναφέρομαι στο αν είναι μια χαρά. Μπορεί να είναι και δύο, δεν ξέρω.

3.80m αμάξι οι Κινέζοι τα δίνουν κάτω από 20k. Και στην τοπική αγορά 12k-13k.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.203
Reaction score
29.963
Ίσως η καλύτερη εταιρεία ηλεκτρικών μοτοσυκλετών της Ευρώπης. Δεν τα κατάφερε τελικά. Το ΔΣ αποφάσισε το κλείσιμο της εταιρείας και την άμεση ρευστοποίηση όλων των περιουσιακών της στοιχείων.

 

Μηνύματα
135
Reaction score
76
Η Ηyundai έχει δυστυχώς ξεφύγει στις τιμές της τα τελευταία χρόνια.Οκ ,καλά αυτοκίνητα είναι (έχω ένα και στην οικογένεια) αλλά τιμολογιακά κοντεύει να την δει VW και επειδή έχω ένα τα προβλήματα συναρμογής από το νέο εργοστάσιο στην Τουρκία υπάρχουν.Για το Ιnster τώρα το σκέφτομαι και εγώ αλλά με τιμή προ επιδότησης πάνω από 26 δεν λέει για αυτό το ρομποτοειδές κουβαδάκι.
Με βλέπω στο τέλος να μιλώ κινέζικα και εγώ όπως πάει το πράγμα αφου ο Ηλον μας έχει στο περίμενε με το M2.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.203
Reaction score
29.963
Αυτό το αμαξάκι είναι απίθανο. Είναι το Dolphin της κατηγορίας του. Έχει τρελούς χώρους επιβατών για καναπές με ρόδες, και καλό εξοπλισμό. Μέχρι και γυάλινη οροφή έχει με ηλεκτρικό σκίαστρο. Κατασκευάζεται Ευρώπη οπότε δεν θα αλλάξει η τιμή. Test drive θα έχει από τον άλλο μήνα, οπότε λέω να κάνω μια επίσκεψη έτσι από περιέργεια.

Η Ηyundai έχει δυστυχώς ξεφύγει στις τιμές της τα τελευταία χρόνια.Οκ ,καλά αυτοκίνητα είναι (έχω ένα και στην οικογένεια) αλλά τιμολογιακά κοντεύει να την δει VW και επειδή έχω ένα τα προβλήματα συναρμογής από το νέο εργοστάσιο στην Τουρκία υπάρχουν.Για το Ιnster τώρα το σκέφτομαι και εγώ αλλά με τιμή προ επιδότησης πάνω από 26 δεν λέει για αυτό το ρομποτοειδές κουβαδάκι.
Με βλέπω στο τέλος να μιλώ κινέζικα και εγώ όπως πάει το πράγμα αφου ο Ηλον μας έχει στο περίμενε με το M2.
Έμαθα από ταξιτζή με ηλεκτρικό Hyundai πως και εκεί ζήλεψαν την Tesla. Προπληρωμή ανταλλακτικών μετά από τρακάρισμα, 5-6 μήνες αναμονή και τέτοια.
 



Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.106
Μηνύματα
2.928.577
Members
38.133
Νεότερο μέλος
aristis
Top