Καλή Ηχομπαρα για ταινιες Atmos

Μηνύματα
40
Reaction score
16
Υπάρχουν και οι π'τανες οι νακαμιτσι που βγάζει κάτι τέτχια

View attachment 338225 αλλα ευρώπη δεν βρίσκεις....

Τεσπα, τι α κανς, α κατς α μαλώις;

ΥΓ ΠΑΡΕ SONOS (ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ)!
Για την συγκεκριμένη διίστανται οι απόψεις αν και νομίζω δεν την βρίσκεις καν στην Ελλάδα.
 

Μηνύματα
40
Reaction score
16
Την είχα πάρει πέρυσι στο θείο μου που έψαχνε για sound bar λοφω των αξιολογων κριτικων της ...
Δεν εντπωσιαστηκα... Ειδικά στις ταινίες που ενδιαφέρομαι εκτός αν είναι θέμα ρυθθμισεων που δεν είχα το χρόνο να κάνω......
 

Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.605
Reaction score
75.539
Ειδικά στις ταινίες που ενδιαφέρομαι εκτός αν είναι θέμα ρυθθμισεων που δεν είχα το χρόνο να κάνω......
Πρότεινα Samsung για πρακτικούς λόγους, αλλά αν η απόδοση είναι το κύριο κριτήριο και αν κρίνω απο την 2.1 δική μου Σαμσούνγκ που λειτουργεί με την τιβί στο δευτερεύον σύστημα, σαφώς υπολείπεται άλλων σοβαρότερων (και ακριβότερων) ηχομπαρών.

Όλα είναι σχετικά βέβαια γιατί σε σχέση με τον εμετικό ήχο της κορυφαίας Samsung τηλεόρασης τεσσάρων ετών, είναι τέλεια.
 

Μηνύματα
40
Reaction score
16
Πρότεινα Samsung για πρακτικούς λόγους, αλλά αν η απόδοση είναι το κύριο κριτήριο και αν κρίνω απο την 2.1 δική μου Σαμσούνγκ που λειτουργεί με την τιβί στο δευτερεύον σύστημα, σαφώς υπολείπεται άλλων σοβαρότερων (και ακριβότερων) ηχομπαρών.

Όλα είναι σχετικά βέβαια γιατί σε σχέση με τον εμετικό ήχο της κορυφαίας Samsung τηλεόρασης τεσσάρων ετών, είναι τέλεια.
To ξερω οτι ειναι σαφως φθηνοτερη απο Bose sonos Sony και μπορει να ειναι αυτο που λεμε αυτο το value for money... αλλα ναι μοναδικο κριτηριο ειναι ο καλυτερος δυαντος ηχος στισ ταινιες ..... φυσικα... και σε σχεση και με κορυφαιες tv και η χειτοερτη ηχομπαρα φανταζει σαν τελειο ηχοσυστημα..... η θεωριας της σχετικοτητας που λεμε....
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.375
Μηνύματα
2.900.012
Members
38.033
Νεότερο μέλος
Π.Α.Η.
Top