Κατασκευή τελικού ενισχυτή PASS ALEPH 5 - Class A 2X60 W

Μηνύματα
962
Reaction score
1.147
Αγαπητέ Γιάννη.
Είδα το βίντεο που ανέβασες στο you tube.
Η ψύξη του ενισχυτή είναι πάνω από ικανοποιητική.
Οι θερμοκρασίες που αναφέρεις είναι αρκετά κάτω από τις προτεινόμενες από τον Pass.
Επομένως δεν χρειάζεται να ανησυχείς.
Χαιρετώ !
 

Μηνύματα
384
Reaction score
414
Καλησπερα σε όλους. Καθηστερησα να βαλω ενα βιντεακι με τον ενισχυτη γιατι ειχα κατι τρεχαματα με θεμα υγειας και που μυαλο. Θα φτιαξω ενα ολοκληρομλενο βιντεο , με καλυτερη ηχογραφηση , και αν ειναι δυνατόν μεσω ιντερνετ να καταλαβετε για τι μιλαμε . Προς το παρον , ενα προχειρο βιντεακι απο το κινητο , και ο λογος μου οτι ο ηχος ειναι πανω απο εξαιρετικός . Μαλιστα τα ηχεια ειναι σε λαθος θεση ( φτιαχνω αλλεσ βασεις θα σας δειξω) και ειναι τελειως αστρωτος . Εχω παθει πλακα , και σας ευχαριστω αλλη μια φορα για την βοηθεια . Επισης εξαιρετικά παιζει και ο προενισχυτης ( εχω ανοιξει αλλου νημα για αυτον..)
Καλησπερα σε όλους. Καθηστερησα να βαλω ενα βιντεακι με τον ενισχυτη γιατι ειχα κατι τρεχαματα με θεμα υγειας και που μυαλο. Θα φτιαξω ενα ολοκληρομλενο βιντεο , με καλυτερη ηχογραφηση , και αν ειναι δυνατόν μεσω ιντερνετ να καταλαβετε για τι μιλαμε . Προς το παρον , ενα προχειρο βιντεακι απο το κινητο , και ο λογος μου οτι ο ηχος ειναι πανω απο εξαιρετικός . Μαλιστα τα ηχεια ειναι σε λαθος θεση ( φτιαχνω αλλεσ βασεις θα σας δειξω) και ειναι τελειως αστρωτος . Εχω παθει πλακα , και σας ευχαριστω αλλη μια φορα για την βοηθεια . Επισης εξαιρετικά παιζει και ο προενισχυτης ( εχω ανοιξει αλλου νημα για αυτον..)
Πως μπορω να ανεβασω βιντεο απο τον υπολογιστη μου κατευθειαν;;; Δεν βρισκω τροπο
 
Last edited:


Μηνύματα
384
Reaction score
414
Λοιπον εφτιαξα ενα βιντεακι που μεσα δοκιμαζω και το τελικό . Δυστηχως ο αλγορυθμος του YouTube δεν με αφησε να ανεβασω μουσικη απο cd , οποτε παιζει απο την τηλεοραση youtube , καμια σχεση με το cd ...
 

Μηνύματα
384
Reaction score
414
Ξεκινησα γενικό Lifting , αναβαθμιση και αλλαγες . Ο λογος καθετε στα δεξιά και θελω να ειναι ταιριαχτά .... Το αποτελεσμα συντομα
20240909_112357.jpg
20240909_145301.jpg
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.066
Μηνύματα
2.926.937
Members
38.125
Νεότερο μέλος
YANNIS1960
Top