Κλήρωση για δωράκι USB DAC ARCAM rPAC


Μηνύματα
7.367
Reaction score
2.556
Νικητής είναι ο Orpheus007. Συγχαρητήρια! :party:













Παρακαλούμε να περάσετε απο τα γραφεία μας για την πληρωμή του παράβολου, του χαρτόσημου και του ΟΓΑ ώστε να δικαιούστε την παραλαβή του DAC. Υπάρχουν πρόσθετες χρεώσεις που θα υπολογιστούν επι τόπου. Στις πρόσθετες χρεώσεις, όπως και στο παράβολο, το χαρτόσημο και τον ΟΓΑ προστίθεται και φόρος προστιθέμενης αξίας εικοσιτρία επι τοις εκατό. Στις χρεώσεις δεν έχει υπολογιστεί η προμήθεια, η οποία επίσης υπόκειται σε χαρτόσημο και ΟΓΑ, όπως και φόρο προστιθέμενης αξίας επί του συνόλου. Το έιβισάιτ, οι ιδιοκτήτες, οι διαχειριστές και οι συντονιστές δεν είναι υπεύθυνοι για τη μη παραλαβή του δώρου μετά την αποπληρωμή όλων των εισφορών, φόρων και άλλων εξόδων. Ο AriPetro δεν υποχρεούται να παραδώσει το δώρο αν δεν το επιθυμεί. Οι υπόλοιποι όροι θα προστεθούν αυθαίρετα και σε αόριστο χρόνο μετά την καταβολή των εισφορών, των φόρων και των εξόδων.
:lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign:
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
960
Reaction score
1.643
Συγχαρητήρια στον τυχερό της κλήρωσης orpheus007, έχω ήδη στείλει pm για να συνεννοηθούμε τις λεπτομέρειες. :drinks:


Όσον αφορά στον Mitsy, όταν πρωτοέγινα μέλος στο AvSite ήταν εκείνος που με καλωσόρισε στο forum σε ένα thread που είχα ξεκινήσει τότε. Μου πήρε την...παρθενιά :p:p:roflmao::roflmao:
Έκτοτε αν θυμάμαι καλά έχω κάνει τέσσερις κληρώσεις και, με εξαίρεση μίας, όλες τις υπόλοιπες τις έχει κάνει ο Mitsy. Τον ευχαριστώ.
Κάλα να είμαστε όλοι λοιπόν, τα υπόλοιπα στα...threads του AvSite :thumbsup:
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.326
Reaction score
99.226
Έκτοτε αν θυμάμαι καλά έχω κάνει τέσσερις κληρώσεις και, με εξαίρεση μίας, όλες τις υπόλοιπες τις έχει κάνει ο Mitsy.
Σικέ...:p
 




lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
.............................................

Μέχρι το βράδυ της άλλη Παρασκευής λοιπόν μπορείτε να συμμετέχετε στην κλήρωση που θα γίνει για αυτό το dac.

]
Μπραβο στον τυχερο, αλλα...
...αυριο δεν ειναι το βραδυ της "αλλης Παρασκευης";
 


Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.711
Reaction score
75.962
Ναι, κάναμε έκανα λάθος σε χθεσινή επικοινωνία με τον Άρη και έγραψε ότι λήγει σήμερα.
Δε θα άλλαζε τίποτα όμως.
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
960
Reaction score
1.643
Ναι, κάναμε έκανα λάθος σε χθεσινή επικοινωνία με τον Άρη και έγραψε ότι λήγει σήμερα.
Δε θα άλλαζε τίποτα όμως.
Δεν έκανε λάθος ο Mitsy, είδα και εγώ ότι πλέον δεν δήλωνε άλλος συμμετοχή και σκέφτηκα ότι αν κληρώσουμε σήμερα τότε την Παρασκευή θα μπορεί να παραλάβει το δώρο ο νικητής για να το ακούσει/χαρεί μέσα στο Σαββατοκύριακο.
Γι' αυτό με νεότερη ανάρτηση μου ενημέρωσα ότι οι συμμετοχές θα μπορούσαν να γίνουν μέχρι χθες το βράδυ, ώστε να γίνει σήμερα η κλήρωση.
 





lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Έλεος που θα βάλουμε τέτοιο άνθρωπο να απολογηθεί κιόλας.....
Ποιος μιλησε για απολογια; Ελεος πια με τους ευκολους χαρακτηρισμους. Απλα δεν προσεξα την ενδιαμεση δημοσιευση του Αρη οτι αυριο (Πεμπτη) θα γινει η κληρωση, ως εχει το δικαιωμα αλλωστε. Συγγνωμην βρε Αρη, και παλι συγχαρητηρια για την προσφορά σου.
 

Μηνύματα
434
Reaction score
381
Όλα καλά, υγεία να έχουμε να ευχαριστίωμαστε το χόμπι μας και θα υπάρξουν και άλλες κληρώσεις...
Αρη,έχεις ήδη αργήσει να βάλεις το επόμενο δώρο.
Ελεος πια.
 


Μηνύματα
300
Reaction score
62
Απ όσο θυμάμαι τον εαυτό μου δεν είχα κερδίσει σχεδόν ποτέ σε κλήρωση! Το δώρο αυτό θ αποτελέσει σημαντική αναβάθμιση στον τρόπο που ακούω μουσική ως τώρα. Αλλωστε, όπως είπα ήμουν σε αναζήτηση DAC αυτόν τον καιρό. Επομένως, ήταν ακριβώς αυτό που χρειαζόμουν.
Ευχαριστώ θερμά τον @AriPetro , για την εξαιρετική πρωτοβουλία και ανιδιοτελή του βούληση να κάνει ένα τέτοιο δώρο!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.897
Μηνύματα
2.921.964
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top