Να επιλέξω την xlr σύνδεση;


Μηνύματα
299
Reaction score
854
Αφήστε βρε Σατανάδες τον Ύψιστο.... ουδείς ομως απαντά στο καυτό ερώτημα του ρευματολήπτη.Ποσοι από εσάς εκπαιδευετε τα ατίθασα ηλεκτρόνια?Κρύβετε κάτι;
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.268
Reaction score
39.579
...παω να ανοικσω νημα στο φορουμ της νασα ...και να τους πω οτι αφοτου το τερματησα το γιαπωνα προτιμησα την γερμανικη ανεση και πολυτελεια ... και να τους ρωτησω για το οχημα τι βιδες να βαλω για να απογειωθει... 🐒
1722965732726.png

1722965364291.png
 

Μηνύματα
1.308
Reaction score
2.614
...παω να ανοικσω νημα στο φορουμ της νασα ...και να τους πω οτι αφοτου το τερματησα το γιαπωνα προτιμησα την γερμανικη ανεση και πολυτελεια ... και να τους ρωτησω για το οχημα τι βιδες να βαλω για να απογειωθει... 🐒
View attachment 338497
View attachment 338496
Οι βιδες φίλε δεν κάνουν τίποτα
Αυτοκόλλητα από το Temu να βάλεις.
13 αλογάκια εγγυημένα παραπάνω και 6,66 kg ροπής στα 1000rpm
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.268
Reaction score
39.579
Οι βιδες φίλε δεν κάνουν τίποτα
Αυτοκόλλητα από το Temu να βάλεις.
13 αλογάκια εγγυημένα παραπάνω και 6,66 kg ροπής στα 1000rpm
φιλε σιγουρα ? οπως σε βλεπω και με βλεπεις? δε κσερω αυτα τα κινεζικα βγαζουν βλαβες ... εργοστασιακο το θελω και το αυτοκολητο, να εδω δες θα το επαιρνα σιγουρα αλλα το αφηνω για αργοτερα για αναβαθμιση... 🥳
1722974616985.png

...... και εδω πεφτει η λεζαντα βγαλμενη κατευθειαν απο 80ς "(το κανω) αλλα δε θελω" για να ολοκληρωσει τη χαζομαρα και να παω να κσαναφαω. 🐒
 
Last edited:

Μηνύματα
1.110
Reaction score
1.658
Απλώς διαβάζω για χρόνια το avsite.Οσο για τη μουσική που αναφέρεις,είναι ένα μέρος του "σωρου".Το πρώτο συνθετικό είναι η κακοποίηση της Ελληνικής μουσικής και το δεύτερο, η παρακμή της ροκ.
δε βλέπω το μέταλ (αν μπορούμε να μιλήσουμε για ένα genre γιατί περιλαμβάνει τελείως διαφορετικά είδη μουσικής) να είναι η παρακμή της ροκ, άμα δεν σου αρέσει άλλο αυτό και εντελώς σεβαστό, και εμένα δε μου αρέσουν πολλά άλλα είδη μουσικής
 

Μηνύματα
6.572
Reaction score
349
δε βλέπω το μέταλ (αν μπορούμε να μιλήσουμε για ένα genre γιατί περιλαμβάνει τελείως διαφορετικά είδη μουσικής) να είναι η παρακμή της ροκ, άμα δεν σου αρέσει άλλο αυτό και εντελώς σεβαστό, και εμένα δε μου αρέσουν πολλά άλλα είδη μουσικής
Δεν πάτε καλύτερα να τα πείτε στη κατηγορία της μουσικής, πλιαχ!
Εδώ μόνο για σήματα ημίτονα τετράγωνα και ροζ θόρυβο, ή έστω ροζ ιστορίες με καλωδια please
 


Μηνύματα
7.333
Reaction score
11.915
Πειτε μου όμως εσείς οι γνωστες πρώτον γιατί τα Mogami,τα Βelden και τα Kawasaki ακούγονται καλύτερα από τα κοινά και δεύτερον γιατί ύστερα απ' αυτά έσπασε το ρόδι
Πες μας εσύ τις προδιαγραφές των siltech, τα τεχνικά τους χαρακτηριστικά. Όλα αυτά που η mogami παρέχει στους επίσημους καταλόγους της για κάθε της μοντέλο και για κάθε συνδυασμό των αγωγών τους. Έχεις δει τις προδιαγραφές του mogami 2549...? Τέλος, έχεις πάρει καμία μέτρηση του συστήματος σου από τη θέση ακρόασης με καλιμπραρισμενο μετρητικο μικρόφωνο ή είσαι κι εσύ χρυσαυτιάς?
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.390
Μηνύματα
2.900.982
Members
38.034
Νεότερο μέλος
efsr
Top