Περί Bluetooth ακουστικών το δίλημμα

Μηνύματα
354
Reaction score
208
Καλησπέρα σε όλους,

Όπως ο τίτλος αναφέρει θα ήθελα τις απόψεις των μελών για κάποιους προβληματισμούς μου

Έχω στην κατοχή μου εδώ και αρκετό καιρό τα Samsung galaxy buds + και ήμουν πολύ ικανοποιημένος από όλα, ήχο, μπαταρία, ήχο (α το ξαναπα ε?) και όλα καλά.

Η αγορά είχε γίνει γύρω στα 70 ευρώ (όταν όλα ήταν πιο φθηνά) και όλα καλά μέχρι που αποφάσισε το δεξί ακουστικό να μην παίζει την ίδια ένταση με το αριστερό και πλέον να έχω και παράπονα από συνομιλητές ότι δεν με ακούν καθαρά.

Άρα το πρώτο ερώτημα υπάρχει κάτι έως τα 200 ευρώ budget που να τα αντικαταστήσει επαρκώς?

Τα 200 δεν μου περισσεύουν, ωστόσο επειδή ένα πράγμα το οποίο καλείται να βγάλει τα λεφτά του, είτε σε κλήσεις είτε σε ακρόαση μουσικής κλπ πιστεύω ότι μπορώ να τα δώσω.

Αλλά, με το φόβο ότι πάλι ίσως χάσουν την απόδοση τούς, μήπως να κινηθώ σε πιο χαμηλό budget?

Δηλαδή τι εννοώ, καλύτερα τα 200 για κάποιο sennheiser ή τα Samsung pro 3?

Ή παίρνω πχ κάποιο anker με 50 ευρώ και τα υπόλοιπα σουβλάκια? ( ή πχ τα akg 371?)

Δεν επείγει η κτήση τους, αλλά καλό είναι να ετοιμαζόμαστε καθώς πλησιάζει black Friday ή και τα Χριστούγεννα.

Thanks in advance
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.939
Μηνύματα
2.923.135
Members
38.112
Νεότερο μέλος
panos64
Top