Ποδήλατο

Μηνύματα
14.049
Reaction score
15.894
Σώθηκες Σάκη, να βρήκες τέλειο βοηθό! (δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα, άρα μεγάλο πεδίο να εκπαιδευτεί όπως πρέπει) :geek: :roflmao:
Γαι εμμένα λες βρε αθεόφοβε ; Εδώ ο Μπρέτσος του λέει : Για πες. Ο άνθρωπος ρωτάει αυτός και ο Μπρέτσος του λέει να πεί. :D :D 😍
Το wilier είναι ιταλική συνταγή μπάμιας :rolleyes:
Επληροφορήθην. Ιταλικά σκουπίδια. Εγώ λέω να το πετάξει. :D:D

0.14 λεπτό :

 
Last edited:

Μηνύματα
20.903
Reaction score
14.890
Εγώ για καλό το λέω, καλύτερα να μην ξέρεις τίποτα, παρά να ξέρεις 5 πράγματα στραβά, γιατί μετά δύσκολα τα διορθώνεις! :geek: :roflmao: :gamer:
 

Μηνύματα
1.313
Reaction score
2.304
Δεν ξέρω, ακούω προτάσεις... θα μπει ultegra 11άρα di2 που ήδη φοράει το βιλιέρ. Κάτι αλαφρύ να κερδάει ψάχνω
Και φτηνό και καλό εννοείται
 


Μηνύματα
15.654
Reaction score
21.912
Σε ριμ; Που θα το βρεις; Καινούριο;
Ε και μένα μόνο αυτό μου περνάει από το μυαλό αλλά έχει πίσω δαγκάνα κάτω από το σκελετό
Κοίτα τώρα τι έπεσε στο ματιμ
 



Μηνύματα
14.049
Reaction score
15.894
Τα μαζεύω και θα απαντήσω συνολικά. Περιμένω και από thva πρόταση υπ όψην
Δεν ξέρω φίλε μου. Εγω την τελευταία φορά που οδήγησα ποδήλατο ήμουν 21 ετών το 1988 καί ήταν αυτό. :D Το είχα όμως απο 15 ετών.

Ήξερα να το φτιάχνω , μου είχε σπάσει τα νεύρα η ταινία στο τιμόνι που όλο έβγαινε μέχρι που την έδεσα κόμπο στο τέλος της διαδρομής. Ετσι καναμε τότε. :D


Το άφησα στο μπαλκόνι φοιτητής και σκούριασε. Το πέταξα. Είχα στενοχωρηθεί λίγο θυμάμαι.

Ζαχάρωνα τότε ένα Πεζό πολύ ελαφρύ αλλά πανάκριβο. Όταν άκουσε ο πατέρας μου την τιμή δαγκώθηκε και δεν μου το πήρε. Καλά έκανε ήταν πανάκριβο. Ακόμη θυμάμαι πόσες φορές είχα πάει έξω απο την βιτρίνα και το χάζευα 15 χρονών. :D
 
Last edited:

Μηνύματα
1.313
Reaction score
2.304
Είναι διαβαστερός ο thva θα επανέλθει με δυνατή πρόταση δεν τον φοβάμαι. Περιμένω και τις ροπές σύσφιξης να μην ξεχάσω.
Αλλά προς ώρας αφήνουμε να εξελιχθεί το build του Χρήστου.
 

Μηνύματα
14.049
Reaction score
15.894
Πολύ γρήγορα αποφάσισε, παρήγγειλε και έκανε και build o Μπρέτσος. Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα.

Η μεγάλος γνώστης είναι και για το τι ακριβώς θέλει επίσης ..... ή έκανε τσαπατσοδουλειά. :D 😍
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.584
Reaction score
45.372
Αααα!, αυτό ξέχασα να το επισημάνω.
Το μοντάρισμα στο bmc έγινε με το χέρι, δεν μπήκε ντίπ ροπόκλειδο , έχω 2 ροπόκλειδα και τα καμαρώνω!! :biggrin:
 

Μηνύματα
20.903
Reaction score
14.890
Πολύ γρήγορα αποφάσισε, παρήγγειλε και έκανε και build o Μπρέτσος. Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα.

Η μεγάλος γνώστης είναι και για το τι ακριβώς θέλει επίσης ..... ή έκανε τσαπατσοδουλειά. :D 😍
Α τώρα εσύ πας γυρεύοντας to bleed to death by the strike of a μπάμια! :geek: :roflmao: :gamer:
 






bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.584
Reaction score
45.372
Βιολί. :D
Σώπα καημένε, έτσι είναι τα βιολιά παιδιά?

Λοιπόν, δεν γνωρίζω και πολλά από ποδήλατα, ούτε και από ποδηλασία. Όλα τα κάνω στη τύχη, αλλά με πετυχαίνουν, κόντρα σε αυτό που λέει "δεν έτυχε, πέτυχε!!"
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.369
Μηνύματα
2.899.689
Members
38.032
Νεότερο μέλος
nick hi end
Top