Ποδήλατο

Μηνύματα
16.221
Reaction score
22.845
Βγήκε το μεροκάματο και σήμερα πάντως, κούμπωσα και 11χλμ στο βνο , η συνέχεια αύριο
 


Μηνύματα
2.390
Reaction score
5.355
Σε είπα έλα, ζπούτσας εσύ!!
ήπιαμε και καφεδάρα στο Oak!!
Δύο φιλικά είχαν τα καμάρια μου το πρωί άστα δεν προλαβαίνω... Έξι εφτά χρόνια μου έμειναν με υποχρεώσεις μετά όλα για πάρτι μου!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.334
Reaction score
47.319
Καλά τότε, σε 6-7 χρόνια από τώρα κανονίζουμε βόλτα με ποδήλατο και καφέ στο oak, έκλεισε!! :roflmao:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.334
Reaction score
47.319
Γενικά το Rouvy δεν έχει καμία σχέση με το Zwift, οι αγώνες όμως είναι αυτό που πραγματικά αξίζει για μένα, επειδή είναι πολύ δύσκολο επιλέγω συνήθως λίγα υψομετρικά ώστε να έχω μια κάποια ελπίδα, χωρίς να έχω λιποθυμικές τάσεις στο τέλος.
Τη άλλη φορά πάλευα για τη δεύτερη θέση σε ένα απαιτητικό αγώνα και στο τελείωμα είχα ζαλάδες και απώλεια συνειδήσεως, κατέβηκα από το ποδήλατο και δεν ήξερα που ήμουν, πήγαινα πέρα δώθε υποβασταζόμενος από τα ντουβάρια και τα έπιπλα μέχρι να καταλάβω ότι ήμαν στο σπίτι...

Για να δούμε σήμερα τι θα γίνει...
Screenshot_2024-10-06-12-13-26-232_com.android.chrome-edit.jpg
 





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.334
Reaction score
47.319
Έγραψα σε άλλο νήμα, δεν με παρακολουθείς και αυτό πολύ με σταναχωρεί... :lolsign:

Όσο για τον αγώνα, εγκατέλειψα στα τελευταία χλμ.
Με 68% υγρασία μιλάμε έλιωσα, ο ιδρώτας μπήκε μέχρι μέσα στο trainer και πεταγόταν από τη περιστροφή του αντίβαρου παντού...
Αν συνέχιζα θα έβγαινα τρίτος, οι 2 πρώτοι μου έφυγαν σχεδόν από τη αρχή πολύ μπροστά, ή ήταν μπιστόλια ή είχαν βάλει δάχτυλο στο trainer... Πήγαιναν από τη αρχή του αγώνα με 5 watt/kg με κάποια ξεσπάσματα στα 8-9 watt/kg, τους παρακολουθούσα και ίδρωνα ακόμα περισσότερο...
 



Μηνύματα
21.452
Reaction score
15.474
Τι είναι πάλι αυτό το bitter coating; Επίστρωση που πικρίζει για να μην βάζουν το αντικείμενο στο στόμα τα μωρά, όπως δείχνει το εικονίδιο στο πακέτο; :geek:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.489
Reaction score
21.265
Τι είναι πάλι αυτό το bitter coating; Επίστρωση που πικρίζει για να μην βάζουν το αντικείμενο στο στόμα τα μωρά, όπως δείχνει το εικονίδιο στο πακέτο; :geek:
Ναι.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.334
Reaction score
47.319
Μάλλον σε αυτό ευθύνεται όλη αυτή η γκρίνια με τα βατόμετρα που σταματάνε να λειτουργούν ή κάνουν συνεχείς αποσυνδέσεις
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.029
Μηνύματα
2.925.957
Members
38.125
Νεότερο μέλος
YANNIS1960
Top