Πρόβλημα με κλήση τροχαιας

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Καλημέρα παιδιά τον Ιούνιο με γράψανε επειδή μίλαγα στο κινητό με το αμάξι 0 ευρώ αλλά μου πήραν πινακίδες και δίπλωμα με ένα γνωστό που είχα πήγα και μου έδωσαν τις πινακίδες αλλά όχι το δίπλωμα και μου είπαν να το πάρω 13 Αυγούστου που λήγουν οι 60 μέρες εδώ ξεκινάει το δύσκολο
Χθες με σταμάτησαν με το μηχανάκι επειδή πήγα φαρμακείο να πάρω κάτι για το μωρό και δεν φόρεσα κράνος μου έκοψαν πάλι κλήση 0 ευρώ από το ίδιο τμήμα και μου έγραψαν επάνω στη κλήση αδύνατη η αφαίρεση πινακίδων να τι πάω εγώ μαζί με το δίπλωμα και άδεια σημειωτέον όταν μου ζήτησαν το δίπλωμα έδειξα από το gov μιας και το δίπλωμα μου το έχουν αυτοί ηδη
Ερώτηση τι γίνεται αν δεν πάω καθώς δεν το ήξεραν Ότι το έχουν αυτοί ηδη δεν τους είπα τπτ μου είπαν κάτι φίλοι για δικαστήριο ερήμην και πληρώνω ένα πρόστιμο ξέρετε κάτι?
 




Μηνύματα
648
Reaction score
951
Είσαστε αυστηροί μαζί του, ο άνθρωπος έχει δικαιολογία ήταν τύφλα στο μεθύσι, :lolsign: στα σοβαρά τώρα,σκέψου το μωράκι σου και σταμάτα τις μ@λ@κίες.>:(
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.622
Reaction score
45.451
Τι λέτε ρε του ανθρώπου, μία χαρά ξηγιέται :lolsign:

Εμένα με σταμάτησαν στη εθνική επειδή πήγαινα με 280km/h. Με δείχνουν στο ραντάρ ότι πήγαινα με 260km/h, τους λέω πήγαινα πάνω από 280km/h το ραντάρ έχει πρόβλημα είστε αναξιόπιστοι δεν σας δίνω τίποτα, δεν ξέρω τίποτα, ένας πήγε να με κουνηθεί, του λέω κάτσε καλά γιατί έχω γνωριμίες και σε στέλνω στη καλύτερη Διδυμότειχο, στη χειρότερη πας Nordkapp να φυλάς πολικές αρκούδες. :biggrin:
Συνέχισε παλικάριμ και μη ακούς κανένα, στη Ελλάδα είμαστε άλλωστε, είμαστε οι καλύτεροι των καλύτερων σε όλα τα επίπεδα, και πούσαι, εμείς τη έχουμε Πχιό μεγάλη, όλα τα υπόλοιπα είναι Φήμες :lolsign:
 

Μηνύματα
2.350
Reaction score
2.905
Να παίρνεις ταξι.
Δεν μιλάμε στο κινητό όταν οδηγούμε γιατί μπορεί να σκοτώσουμε κάποιον κακομοίρη που δε φταίει σε τίποτα.
Όσο για το κράνος.... κακό στον εαυτό σου.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.622
Reaction score
45.451
Να παίρνεις ταξι.
Δεν μιλάμε στο κινητό όταν οδηγούμε γιατί μπορεί να σκοτώσουμε κάποιον κακομοίρη που δε φταίει σε τίποτα.
Όσο για το κράνος.... κακό στον εαυτό σου.
Στη θκιάμ περίπτωση προσπάθησαν αλλά δεν τα κατάφεραν, έβλεπαν βίντεο στο κινητό οδηγός και συνοδηγός, με χτύπησαν με το ποδήλατο με αρκετή ταχύτητα, έσπασα ο μισός, 1.5 χρόνο αποκατάσταση, χειρουργεία, νοσοκομεία, φυσιοκοθεραπείες για 4 μήνες κάθε μέρα. (είναι γνωστή ιστορία δω μέσα)
Άρα δεν σκοτώνονται όσοι πατάμε επειδή μας απασχολεί το κινητό ή οι διάφορες οθόνες κατά τη οδήγηση, αρκεί όσοι πατάμε να φοράνε κράνος, φόραγα και αυτό μου έσωσε τη ζωή.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.254
Reaction score
39.549
...μη μπερδευετε τη λογοτεχνια και τα φετιχ με την οδηγηση, το εχουν κανει πριν απο εσας για εσας.
1722937403768.png

-επι του θεματως θα πω οτι η λυση στο κυκλοφοριακο ειναι να γινονται ελεγχοι για ποινες για οδηγηση με κινητο.
 

Μηνύματα
14.086
Reaction score
15.918
Τι λέτε ρε του ανθρώπου, μία χαρά ξηγιέται :lolsign:

Εμένα με σταμάτησαν στη εθνική επειδή πήγαινα με 280km/h. Με δείχνουν στο ραντάρ ότι πήγαινα με 260km/h, τους λέω πήγαινα πάνω από 280km/h το ραντάρ έχει πρόβλημα είστε αναξιόπιστοι δεν σας δίνω τίποτα, δεν ξέρω τίποτα, ένας πήγε να με κουνηθεί, του λέω κάτσε καλά γιατί έχω γνωριμίες και σε στέλνω στη καλύτερη Διδυμότειχο, στη χειρότερη πας Nordkapp να φυλάς πολικές αρκούδες. :biggrin:
Συνέχισε παλικάριμ και μη ακούς κανένα, στη Ελλάδα είμαστε άλλωστε, είμαστε οι καλύτεροι των καλύτερων σε όλα τα επίπεδα, και πούσαι, εμείς τη έχουμε Πχιό μεγάλη, όλα τα υπόλοιπα είναι Φήμες :lolsign:
Για να μην πανικοβάλλεται ο κόσμος να πούμε ότι η μέτρηση στις επιστημονικές έρευνες είναι απο κάτω και όχι απο πάνω. (no joke).

:D
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.622
Reaction score
45.451
Μαϊμού δείξε πως γίνεται με το ένα χέρι να κρατάς τσιγάρο, να αλλάζεις ταχύτητες και ταυτόχρονα να αλλάζεις και σταθμό στο ραδιόφωνο ενώ κρατάς και το τιμόνι να μαθαίνουν τα γατάκια :lolsign:
 

gid

Μηνύματα
7.758
Reaction score
8.978
Αρχηγέ δεν έχεις πρόβλημα με κλήση τροχαίας, έχεις ο ίδιος πρόβλημα.

Η κλήση δεν είναι παρά μια κουτσή προσπάθεια να λυθεί αυτό το πρόβλημα. Το οποίο εσύ είσαι αποφασισμένος να διαιωνίσεις, κι όποιον πάρει ο Χάρος.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.254
Reaction score
39.549
Μαϊμού δείξε πως γίνεται με το ένα χέρι να κρατάς τσιγάρο, να αλλάζεις ταχύτητες και ταυτόχρονα να αλλάζεις και σταθμό στο ραδιόφωνο ενώ κρατάς και το τιμόνι να μαθαίνουν τα γατάκια :lolsign:
.... θηλαστικα χωρις ουρα που πανε.... εδω δε ξερουν κυριολεκτικα που πανε τα 4...που να τους βαλεις....5 ... 🐒
Καλημέρα παιδιά τον Ιούνιο με γράψανε επειδή μίλαγα στο κινητό με το αμάξι 0 ευρώ αλλά μου πήραν πινακίδες και δίπλωμα με ένα γνωστό που είχα πήγα και μου έδωσαν τις πινακίδες αλλά όχι το δίπλωμα και μου είπαν να το πάρω 13 Αυγούστου που λήγουν οι 60 μέρες εδώ ξεκινάει το δύσκολο
Χθες με σταμάτησαν με το μηχανάκι επειδή πήγα φαρμακείο να πάρω κάτι για το μωρό και δεν φόρεσα κράνος μου έκοψαν πάλι κλήση 0 ευρώ από το ίδιο τμήμα και μου έγραψαν επάνω στη κλήση αδύνατη η αφαίρεση πινακίδων να τι πάω εγώ μαζί με το δίπλωμα και άδεια σημειωτέον όταν μου ζήτησαν το δίπλωμα έδειξα από το gov μιας και το δίπλωμα μου το έχουν αυτοί ηδη
Ερώτηση τι γίνεται αν δεν πάω καθώς δεν το ήξεραν Ότι το έχουν αυτοί ηδη δεν τους είπα τπτ μου είπαν κάτι φίλοι για δικαστήριο ερήμην και πληρώνω ένα πρόστιμο ξέρετε κάτι?
εχει μητερα το παιδι ?
ρωτα αυτη που τα ξερει ολα. :boast:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.381
Μηνύματα
2.900.647
Members
38.033
Νεότερο μέλος
Π.Α.Η.
Top