Συνεργείο για βελτίωση φρένων σε Ι. Χ

Μηνύματα
544
Reaction score
379
Μακριά από αυτόν.
Στο FB κάνει βιντεάκια, μαζεύει Likes και ξεπερνάει την Τούνη και παίζει με playmobil. Σοβαρός ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ !
Υπάρχουν φρενάδες ένα σωρό !
Στα βίντεο φαίνεται για γνώστης πάντως.
Υπάρχει προσωπική εμπειρία που θα ήθελες να την μοιραστείς;
Ετοιμαζόμουν να κλείσω ραντεβού για να πάω το αυτοκίνητο.
 

Μηνύματα
2.778
Reaction score
1.199
Αν και μένω πολύ κοντά δεν έχω πάει απο εκεί.
Α) ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΟΒΑΡΟΣ μηχανικός δεν κάνει βίντεο για να μετρήσει τα likes.
B) Λέει και διαφημίζει ότι είναι ο μοναδικός πιστοποιημένος στα brembo.
Γ) Δεν μπορείς να κάνεις διάλογο μαζί του καθώς ψάχνει likes και μονο likes.

Ολα τα παραπάνω δεν είναι εικόνα σοβαρού επαγγελματία.
Προσωπικά μπορέι να κάνει άριστη δουλειά αλλά έχω μάθει να αξιολογώ ολιστικά τα μαστόρια . Επειδή έχω δει αρκετά με τα αμάξια που ασχολούμε ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΟΒΑΡΟΣ μηχανικός δεν έχει πέσει ΠΟΤΕ να μαζεύει τα likes σαν την Τούνη !
Κλείσε ραντεβού και πήγαινε και ίσως κάνει και βιντεάκι το αυτοκίνητό σου...
Α και ρώτα τον Τί σχολή έχει τελειώσει ? Ψάξε να βρείς πτυχίο στον τοίχο του με το όνομά του.
 

Μηνύματα
15.456
Reaction score
21.634
Τι να σε πω , εγώ πήγα πριν 2-3 χρόνια να με μαζέψει λίγο που έχω βάλει 6πιστονες να φτιάξει τα πίσω και ήθελε δίσκους τακάκια επισκευή δαγκάνες κλπ, περίεργος είμαι κάργα με αυτά , δε μου φάνηκε να είπε κάποια μλκ και ήταν δουλειές που σε τυπικό συνεργείο δεν γίνονται (άμα πεις να αλλάξεις τσιμουχες σε δαγκάνες θα σου πουν να βάλεις καινούριες)
 

Μηνύματα
12.951
Reaction score
10.185
Δύο άτομα με BMW που ξέρω και έχουν πάει από κει και έχουν κάνει δουλειά λένε ότι είναι καλός. Και συμφωνούν ότι το έχει παραξηλώσει τώρα τελευταία με τα βίντεο.

Δημήτρη, αφού δεν έχεις πάει από εκεί, πώς μπορείς να έχεις τέτοια γνώμη; Ούτε του έχεις μιλήσει προφανώς. Ούτε εμένα μου άρεσε αυτό που είπε να μην κάνουμε άσκοπα φρεναρίσματα από 200 στα 100 αλλά δεν τον κρίνω από αυτό.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.181
Μηνύματα
2.891.639
Members
38.003
Νεότερο μέλος
Periklis1987
Top