Ταξη Α ταξη ΑΒ ταξη D

T

Tadakis

Guest
Το ύφος.
Αλλά και πάλι θα ρωτήσω. Τί ακριβώς δεν σε καλύπτει ακόμα και από την προηγούμενη απάντησή μου. Τα mola-mola φοράνε την πλακέτα nc1200. Ειλικρινά τώρα, τί ακόμα δεν κατάλαβες; Το γιατί είναι τόοοοοσο ακριβά που ρωτάς; Και αυτό απαντήθηκε: "Γιατί έτσι γουστάρει ο κατασκευαστής".

Α και για να μη ξεχνιόμαστε, ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ 500 Ευρώ το nc1200, όπως είπες σε προηγούμενο μήνυμά σου; Θέλω 2!:D

1. βρήκα τις πληροφορίες που ήθελα από τις απαντήσεις άλλων (Bhutia). Μη σε απασχολεί.

2. Αναφέρομαι φυσικά στο γνωστό και πολύδουλεμενο NC400. Αυτό έχει 300κατι ευρώ (συν τα λοιπά κόστη κάπου στο 500αρικο;) και που πολλοι εδώ μέσα χρησιμοποιούν. Δεν γνώριζα μέχρι και την ερώτηση μου για το NC1200 βλέπεις, για να εννοώ αυτο. Άλλοι το κατάλαβαν και απάντησαν αναλόγως.

3. Με κουρασες. Ειλικρινά. Θα το συνεχίσουμε πολύ ακόμα αυτό;
 



A

AKARL

Guest
Λαμπες ο ενας, λαμπες ο αλλος, παθητικα αγοραζει ο παρ´αλλος, πικαπ οοολοι....
Αϊ σιχτιρ....εγω κι ο @dapost εχουμε μεινει εδω μεσα!
:D :roflmao:
Αφτός έχει Rehdeko αφού.
Είχε βγάλει και ενεργά ο καλιτέχνης κ. Weber Rehde; :idk::idk::idk:
 

Μηνύματα
1.944
Reaction score
4.592
Έχω δημοσιοποιήσει χωρίς φόβο και πάθος την κατοχή του επίμαχου συστήματος από το ξεκίνημα της παρουσίας μου το 2009,έχοντας επιπλέον αναφερθεί σ'εκείνο αλλά κι έτερες συσκευές
Ήμουν πολύ μικρός τότε...


Α! Υπάρχει ένας προ με λάμπες. Με EF86. Δεν το έκρυψα ποτέ...
Κάτι ειχα καταλάβει εγώ...
 



Μηνύματα
3.886
Reaction score
6.093
1. βρήκα τις πληροφορίες που ήθελα από τις απαντήσεις άλλων (Bhutia). Μη σε απασχολεί.

2. Αναφέρομαι φυσικά στο γνωστό και πολύδουλεμενο NC400. Αυτό έχει 300κατι ευρώ (συν τα λοιπά κόστη κάπου στο 500αρικο;) και που πολλοι εδώ μέσα χρησιμοποιούν. Δεν γνώριζα μέχρι και την ερώτηση μου για το NC1200 βλέπεις, για να εννοώ αυτο. Άλλοι το κατάλαβαν και απάντησαν αναλόγως.

3. Με κουρασες. Ειλικρινά. Θα το συνεχίσουμε πολύ ακόμα αυτό;
Αν παρεις ενα με τα μεταφορικα και το φπα βγαινει κοντα 900 ευρω. Στα 2 με μεταφορικα και φπα βγαινει γυρω στα 1700-1750 αναλογα με τον τροπο πληρωμης.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.899
Μηνύματα
2.922.082
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top