Τι είδαμε, τι θα δούμε

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.647
Reaction score
42.713
Ο,τι και να διαβάζεις γύρω γύρω θεωρώ απίθανο να έχεις δει τα δύο πρώτα και να μην δεις το τρίτο έστω και από περιέργεια. Κάπως έτσι πρέπει να σκέφθηκαν όλοι στην παραγωγή και αποφάσισαν να κάνουν την αρπαχτή με αυτό το άθλιο τρίτο στη σειρά επεισόδιο μα χωρίς καμία συνέχεια στη συνταγή από τα δύο πρώτα προηγούμενα. Το ότι διαφήμιζαν πως αυτό είναι το τελευταίο μέρος και δεν θα έχει άλλο ήταν ένα ακόμη έξυπνο τρικ για να τραβήξουν στις αίθουσες τον κόσμο (τους)!
Η μόνη σκέψη που με παρηγορεί είναι ότι είχα πληρώσει εισιτήριο μόνο για το ένα από τα τρία.

Οσοι μπορείτε αντισταθείτε! Δεν θέλω ούτε να γράψω το όνομα της ταινίας, είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνετε για ποια πρόκειται.
 




Μηνύματα
2.256
Reaction score
249
This is the end
Zombie hunter
αθλιες
Cold mountain (2003) καλη
Krull (1983) παιδικη
(τώρα παρατηρώ οτι όλες οι ταινίες που είδα χρονολογικά τελειώνουν σε 3
Μήπως να δω και την αρπαχτή 3;)
 
Last edited:










Μηνύματα
20.698
Reaction score
15.929
  1. Star Trek: Into Darkness 7/10
Μου ήταν δύσκολο να δεχθώ τον νεαρό Κirk ως κυβερνήτη του ΣΤ, καθώς μεγάλωσα με Γ. Σατνερ στο ρόλο αυτο.
Αντιθέτως,συμπάθησα ευθύς τον νέο Σποκ και τον ηθοποιό που έπαιζε το ρόλο του Khan!:D
Το στορυ ήταν δευτερεύουσας σημασίας για μένα.Μου άρεσε ομως...


2. "Les femmes du 6ème étage" - Οι γυναίκες του τελευταίου ορόφου - 2010

Παραθέτω το σχόλιο που εκφράζει τις σκέψεις μου :Exactly the kind of film you need to see in order to keep sane...


3. "La tête en friche - Απογεύματα με τη Μαργαριτα - 2010

Τρυφερή και γλυκύτατη ταινία,βασισμένη σε βιβλίο.
 
Last edited by a moderator:

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.067
Reaction score
4.415
World War Z (2013)

Για να μην λέει ο...abcdefg...:p
Bαθμολογια = 6 για την υποθεση
= 9 στην εικονα
= 10 στον ηχο (αν εχετε καλο συστημα)
2 ώρες ευχαριστες,με γρηγορη δραση απο την αρχη ,πολλες εναλλαγες στην εικονα με γρηγορα πλανα ...
 




MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.255
Reaction score
1.167
Σήμερα διάβασα ότι το 3D είναι fake! δηλαδή δεν είναι ''γυρισμένο'' σε 3D! είναι φτιαγμένο αργότερα σε υπολογιστή!
κρίμα, δεν μου αρέσει να με δουλεύουν! εδώ βλέπουμε ποια είναι τα αληθινά γυρισμένα 3D!

http://realorfake3d.com/
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.202
Μηνύματα
2.932.819
Members
38.155
Νεότερο μέλος
PiterPan
Top