Τι είδαμε, τι θα δούμε


Μηνύματα
13.200
Reaction score
10.506
Κι ο Μελίδης είχε πει ότι είναι ωραίο. Δεν το έχω δει ακόμα. Σήμερα βλέπω το "Pirates of the Caribbean - At World's End", έχει ακόμα κάνα 40λεπτο να τελειώσει. Μέχρι να εμφανιστεί ο Τζακ, ήταν λίγο βαρετό.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
Απάντηση: Τι θα δούμε σήμερα

Μόλις είδα το Blitz .


100 λεπτά, γεμάτα αγγλικό χιούμορ, βία και ωραίες μουσικές.

Οτι χρειάζεται για να ξεχαστείς...
 


argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.020
Reaction score
6.877
Απάντηση: Τι θα δούμε σήμερα

σημερα εχει το νεο x men
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
14.034
Reaction score
35.235
σημερα ξεκιναω τον μαραθωνιο 3d ταινιων...

χθες ειδα μερικα δειγματα κ καραγουσταρα.

Ειδα κι ολο το Priest. Καλο αλλα δεν ξετρελλαθηκα.καλο μπασακι, ψιλοεντυπωσιακος ηχος, μετρια ταινια, πολυ σκοτεινη αλλα οκ..
 

Μηνύματα
1.201
Reaction score
1.152
Απάντηση: Τι θα δούμε σήμερα

Έχω καμια εικοσαριά ταινίες που δεν έχω δει αλλά μάλλον θα παίξει HORRIBLE BOSSES σήμερα.
Και μετά,για χαλάρωση κάνα σάπιο B-movie,splatter,gore και το κακό συναπάντημα...
 

Μηνύματα
13.200
Reaction score
10.506
Καλά, δεν είδατε τίποτα σήμερα;
Εγώ έβαλα το Source Code. ΠΟΛΥ μου άρεσε!! Ενδιαφέρουσα ταινία από την αρχή μέχρι το τέλος. Το concept της από αυτά για τα οποία τρελαίνομαι. ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ;;;;

(χρειάζομαι μεγαλύτερη τηλεόραση, με καλύτερο μαύρο...)
 








MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.254
Reaction score
1.164
Απάντηση: Τι θα δούμε σήμερα

Chaos, παλιό άλλα καλό, και ήχο DTS-MA 7.1 είμαι και φαν του Στέιθαμ!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.195
Reaction score
97.177
Απάντηση: Τι θα δούμε σήμερα

Εντυπώσεις λοιπόν:

1. Flypaper. Καλή ιδέα, καλό σενάριο με ανατροπές ειδικά στο τέλος. Μέτρια ταινία δυστυχώς και, πέραν του πρωταγωνιστή, μέτριες ερμηνείες. Για μια φορά πάντως αξίζει. Δίκαιο το 6,3 του imdb.

2. Bad Teacher. Μέτρια σε όλα της. Απόλαυση μόνο το πλύσιμο των αυτοκινήτων από την Cameron Diaz.....:404:
Αν δεν τη δείτε, δεν χάνετε και τίποτα. Bαθμολογία imdb 5,8 (και πολύ είναι...).

3. Captain America. Ίσως η μετριότερη παραγωγή όλων των ταινιών της Marvel. Ακόμα και το 7κάναλο DTS-HD MA7.1 ήταν και χαμηλό σε ένταση (αυτό διορθώνεται με το ποτενσιόμετρο), αλλά και τίποτα ιδιαίτερο, σε μια ταινία που, λόγω εφέ, είχε όλες τις προϋποθέσεις να ζωγραφίσει. O μόνος λόγος για να τη δείτε, είναι για να πάρετε μια πρώτη γεύση του ήρωα, πριν το Justice League. Bαθμολογία imdb 7,2 (για μένα κοντά στο 6).

Γενικά μετριότατο Σαββατοκύριακο ρε γαμώτο.:141:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.875
Μηνύματα
2.920.841
Members
38.107
Νεότερο μέλος
Μαρθα
Top