Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
2.256
Reaction score
249
Night train τη θεωρω καλη παρα τα ψιλολαθη της και το χαμηλο προυπολογισμο της που της αφαιρει ποντους
Αναφο
 





Μηνύματα
689
Reaction score
69
The Browning Version 10/10 - «HΕκδοχή του Μπράουνινγκ» του
(Τέρενς Ράττιγκαν)
Πρόκειται για ένα από τα καλύτερα έργα του αλλά και ένα από τα καλύτερα μονόπρακτα που έχουν γραφτεί ποτέ, φόρος τιμής στην ανθρώπινη αξιοπρέπεια.
http://buy.tickethour.com/the-browning-version_se_2002077.html?changeLanguageTo=en
Δεν μπωρω να την βρω με αγγλικλους η ελληνικους υποτιτλους .
Αν τη βρει καποιος ας μου πει και εμενα ευχαριστω.
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Έχω δώσει ήδη την παραγγελία αλλά τώρα με ιντιγκάρισες περισσότερο και δεν μπορώ να περιμένω μέχρι αύριο. :rolleyes:
 

Μηνύματα
2.256
Reaction score
249
Guns girls and tumbling σαχλαμαρα για να περασει η ωρα αλλα τουλαχιστο μη προβλεψιμο
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.593
Reaction score
42.634
Grudge Match (2013), 5/10
Μετά το προηγούμενο είπα να δω αυτό.
Νομίζω ότι έπρεπε να έχουν αποσυρθεί εδώ και καιρό ή τουλάχιστον ο ντε νίρο να μην παίζει διάφορες σαχλαμάρες που τον έχω δει τελευταία.
Επίσης έχουν απαίσιες μύτες.
Το μόνο επιτυχημένο transformation ήταν αυτό της Κιμ...μέχρι που με έκανε να σκεφτώ ότι πρέπει να ξαναδώ μετά από τόσα χρόνια το 9 1/2.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.216
Reaction score
97.273
Grudge Match (2013), 5/10
Μετά το προηγούμενο είπα να δω αυτό.
Νομίζω ότι έπρεπε να έχουν αποσυρθεί εδώ και καιρό ή τουλάχιστον ο ντε νίρο να μην παίζει διάφορες σαχλαμάρες που τον έχω δει τελευταία.
Επίσης έχουν απαίσιες μύτες.
Το μόνο επιτυχημένο transformation ήταν αυτό της Κιμ...μέχρι που με έκανε να σκεφτώ ότι πρέπει να ξαναδώ μετά από τόσα χρόνια το 9 1/2.
Μια χαρά ταινία ήταν. Δεν έχουν ανάγκη να αποδείξουν κάτι, κάνουν πλάκα, την απολαμβάνουν και φαίνεται. Εκτός αν ψάχνεις για αριστούργημα.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.593
Reaction score
42.634
Μια χαρά ταινία ήταν. Δεν έχουν ανάγκη να αποδείξουν κάτι, κάνουν πλάκα, την απολαμβάνουν και φαίνεται. Εκτός αν ψάχνεις για αριστούργημα.
για αξιοπρέπεια ψάχνω, ο ρόκυ είναι σαν ζόμπι παραμορφωμένος, ο ντε νίρο ίσα που το έσωσε σε κάποιες σκηνές που φάνηκε ότι κατέχει από υποκριτική, τα υπόλοιπα δεν σηκώνουν κριτική. Γνώμη μου είναι ότι όταν έχεις πίσω σου μια σπουδαία καριέρα δεν παίζεις σε σαχλαμαρίτσες για την αρπαχτή, τόσο πολύ ανάγκη έχουν το μεροκάματο; δεν νομίζω, οι παρατραχάμενοι τους ίσως. Επίσης δεν νομίζω ότι κάνουν την πλάκα τους, κάτι τέτοιο θα σήμαινε ότι σας έχουμε γραμμένους στα παπ@ρια μας, τι και αν μας αγαπήσατε τόσα χρόνια για αυτά που σας δώσαμε, τώρα κάνουμε την πλάκα μας, βάζουμε και ένα εκατομμύριο στο λογαριασμό μας και ..άντε γεια. Κυρίως αυτό αφορά τον ντε νίρο και τον πατσίνο που τον είδα σε μια άλλη απίστευτη μπούρδα τελευταία. Από το ράμπο δεν περίμενα και τίποτα καλύτερο.
 

Μηνύματα
2.256
Reaction score
249
Πραγματι ο ντε νιρο εχει παιξει και σε αλλες μετριοτητες τωρα τελευταια
 







indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.107
Reaction score
4.106
(2013)
"Enemy"


καλη πλοκη..φωτογραφια..μουσικη..το τελος λιγο μας τα χαλασε
ΑΝ καποιος την ειδε μπορει να δωσει ένα pm ένα spoilerακι σχετικα με το τελος
γιατι δεν καταλαβα !!!!:headbang:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.899
Μηνύματα
2.922.083
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top