Τι είδαμε, τι θα δούμε


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.614
Reaction score
86.308
1000011553.jpg


Αποφάσισα να δω το Under Paris ξέροντας ότι είναι ψιλομάπα. Άλλωστε οι καρχαριοταινίες ποτέ δεν με τράβηξαν ακόμα και οι δημοφιλείς.

Προσπερνώ τη γαλλική γλώσσα. Ξεκινάει καλά και μετά από λίγο εμφανίζονται κάτι συριζαίοι οικολόγοι ζωόφιλοι. Καταφέρνω με FF να αντέξω την κοιλιά. Από τα 2/3 και μετά έγινε ανέλπιστα διασκεδαστικό και αστείο (αυτοί βέβαια για σοβαρό το πήγαιναν).

Βαθμός 5,5/10
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.803
Reaction score
95.735
Καταφέρνω με FF να αντέξω την κοιλιά
Αυτό το FF έχει καταστρέψει την έβδομη τέχνη. Δεν αφήνει τα λουλούδια ν' ανθίσουν. Πρέπει να καταργηθεί σαν δυνατότητα άμεσα! :tongue: :roflmao:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.614
Reaction score
86.308
Αυτό το FF έχει καταστρέψει την έβδομη τέχνη. Δεν αφήνει τα λουλούδια ν' ανθίσουν. Πρέπει να καταργηθεί σαν δυνατότητα άμεσα! :tongue: :roflmao:
:roflmao:

Αν δεν υπήρχε το FF δεν θα ξεκινούσα τις 9 στις 10 ταινίες που βλέπω.

Στον κινηματογράφο παρόλο που έχει γίνει πιο ενδελεχές ψάξιμο της ταινίας, αν βαρεθώ, πάω στην καντίνα ή παίζω στο smartphone όταν δεν ενοχλώ.

Υ.Γ. Την τέχνη την έχω γραμμένη στα @@ μου. Θέαμα με σαματά θέλω. :hunter:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.599
Reaction score
20.174
Αν δεν υπήρχε το FF δεν θα ξεκινούσα τις 9 στις 10 ταινίες που βλέπω.
Δεν το βρίσκω κακό 'φτό.. :whistling:

Στον κινηματογράφο παρόλο που έχει γίνει πιο ενδελεχές ψάξιμο της ταινίας, αν βαρεθώ, πάω στην καντίνα ή παίζω στο smartphone όταν δεν ενοχλώ.
FF και στα σινεμά ΤΩΡΑ.. 😝
(Αν είναι ''επιτυχημένο'' ίσως χειροκροτήσει και ο λαός.. :roflmao::roflmao::cry:)

Υ.Γ. Την τέχνη την έχω γραμμένη στα @@ μου. Θέαμα με σαματά θέλω. :hunter:
Ντροπή και αίσχος, αίσχος και ντροπή.. :tongue:8-)
 
Last edited:

Μηνύματα
14.890
Reaction score
1.956
View attachment 337184

Αποφάσισα να δω το Under Paris ξέροντας ότι είναι ψιλομάπα. Άλλωστε οι καρχαριοταινίες ποτέ δεν με τράβηξαν ακόμα και οι δημοφιλείς.

Προσπερνώ τη γαλλική γλώσσα. Ξεκινάει καλά και μετά από λίγο εμφανίζονται κάτι συριζαίοι οικολόγοι ζωόφιλοι. Καταφέρνω με FF να αντέξω την κοιλιά. Από τα 2/3 και μετά έγινε ανέλπιστα διασκεδαστικό και αστείο (αυτοί βέβαια για σοβαρό το πήγαιναν).

Βαθμός 5,5/10

Τι ΜΑΛΑΚΙΑ.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.324
Reaction score
42.081
Ρε σεις, ψάχνω και δεν βρίσκω τι είχαμε γράψει για το hillbilly elegy, δεν μου βγάζει το ψαχτήρι.
Κάποιος που είναι καλύτερος σε αυτά, αβγδ; :biggrin:

Την έβαλα πάλι χθες να τη δω αλλά δεν την αποτελείωσα. Εχει μείνει λίγο ακόμα.
Αυτός ο JD Vance θα έπρεπε να είναι φανατικός υποστηρικτής του obamacare, τι όχι; :p
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.614
Reaction score
86.308
Ρε σεις, ψάχνω και δεν βρίσκω τι είχαμε γράψει για το hillbilly elegy, δεν μου βγάζει το ψαχτήρι.
Κάποιος που είναι καλύτερος σε αυτά, αβγδ; :biggrin:

Την έβαλα πάλι χθες να τη δω αλλά δεν την αποτελείωσα. Εχει μείνει λίγο ακόμα.
Αυτός ο JD Vance θα έπρεπε να είναι φανατικός υποστηρικτής του obamacare, τι όχι; :p
Καλά ρε συ, και στη διασκέδαση πολιτικά βλέπεις; :roflmao:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.324
Reaction score
42.081
Καλά ρε συ, και στη διασκέδαση πολιτικά βλέπεις; :roflmao:
ρε συ, αυτός χρίστηκε αντιπρόεδρος γιατί έγραψε την αυτοβιογραφία του και είναι πολύ πιθανό να βγει και ακόμα πιο πιθανό να τα κακαρώσει το ραμολιμέντο που θέλει να maga ξανά και να τον εδούμε potus. Να μην ξέρουμε τι μας έρχεται;
σαν ταινιάκι πάντως καλούτσικο είναι, όχι από αυτά που σου αρέσουν όμως.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.614
Reaction score
86.308
ρε συ, αυτός χρίστηκε αντιπρόεδρος γιατί έγραψε την αυτοβιογραφία του και είναι πολύ πιθανό να βγει και ακόμα πιο πιθανό να τα κακαρώσει το ραμολιμέντο που θέλει να maga ξανά και να τον εδούμε potus. Να μην ξέρουμε τι μας έρχεται;
σαν ταινιάκι πάντως καλούτσικο είναι, όχι από αυτά που σου αρέσουν όμως.
Είμαι πιο κοντά στις απόψεις του από αυτές του Τραμπ. Πάντα χωρίς τα θρησκευτικά. 8-)

Υ.Γ. Ταινίες με βιογραφικά, πολιτικά, αθλητικά, δικαστικά είναι no-no για μένα.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.324
Reaction score
42.081
Είμαι πιο κοντά στις απόψεις του από αυτές του Τραμπ. Πάντα χωρίς τα θρησκευτικά. 8-)
Κάνε μου μια χάρη, βάλε στο δίπλα νήμα μια άποψη του βανς σε εξιτάρει πολύ 😍
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.614
Reaction score
86.308
Κάνε μου μια χάρη, βάλε στο δίπλα νήμα μια άποψη του βανς σε εξιτάρει πολύ 😍
Βαριέμαι πολύ τις κουβέντες που έχουν προβλέψιμα αποτελέσματα. :biggrin:

Πέρα από τα ιδεολογικά θαυμάζω τους (πετυχημένους) διάσημους ανθρώπους που είναι οριακά αλαζόνες, κυνικοί, κοινωνικά αντισυστημικοί και κινούνται στην υπερβολή και τις αντιθέσεις.

Νυστάζω με τους μετριοπαθείς του μέσου όρου που ονειρεύονται ευφάνταστες συσπειρώσεις για να πολλαπλασιάσουν τη βαρεμάρα που προκαλούν και να προτείνουν ιδέες που ταιριάζουν στην καταθλιπτική (για μένα) ιδιοσυγκρασία τους. Μου θυμίζουν το Ελληνικό Δημόσιο που ακόμα και αν δούλευε άψογα θα συνέχιζα να το βλέπω ως κόλαση.

Καταλαβαίνω ότι οι πολλοί θέλουν εγγυήσεις για την επόμενη μέρα, από την άλλη είμαι πολύ αντίθετος με τη σημερινή τους για να τους υποστηρίξω.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.324
Reaction score
42.081
Πέρα από τα ιδεολογικά θαυμάζω τους (πετυχημένους) διάσημους ανθρώπους που είναι οριακά αλαζόνες, κυνικοί, κοινωνικά αντισυστημικοί και κινούνται στην υπερβολή και τις αντιθέσεις.
ε, για αυτό με κάνεις παρέα :roflmao:

τα υπόλοιπα από κοντά στον κίτσουλα (ελπίζω αλλού δλδ που να έχει να παρκάρουμε) και με τη βαθιά δροσούλα
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.665
Reaction score
97.355
Ρε σεις, ψάχνω και δεν βρίσκω τι είχαμε γράψει για το hillbilly elegy, δεν μου βγάζει το ψαχτήρι.
Κάποιος που είναι καλύτερος σε αυτά, αβγδ; :biggrin:
Μόνο αυτό βρήκα: #12.883
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.324
Reaction score
42.081
Μόνο αυτό βρήκα: #12.883
απαράδεκτο ποστ!!!!

ούτε βαθμολογία έχει και όταν δεν γράφεις τον τίτλο της ταινίας με λογάκια δεν δουλεύει το search, μπανάρετετον τον αλήτη ναπανατακανει αλλού αυτά.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.297
Μηνύματα
2.896.153
Members
38.025
Νεότερο μέλος
Emmanuel P.
Top