Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
20.477
Reaction score
15.228
"The Outfit"

Και είναι εξαιρετικό, όχι απλά καλό.
Γράφουν: «Ουσιαστικά, αυτή η ταινία είναι για ανθρώπους που είναι αρκετά υπομονετικοί για να απολαύσουν τους διαλόγους και να απολαύσουν τις στιγμές αργά….»

Να το δει και ο ΧΧΧ …να βιαστεί να το δει….αργα… :biggrin:
 


Μηνύματα
1.507
Reaction score
7.393
Young Woman and the Sea

Disney (κλασσική συνταγή)..... καλογυρισμένη... respect στο κορίτσι!


Επίσης... Last Looks ...όσο το βαθμολογεί το IMDB αλλά χωρίς να είναι καρμπινάτο B Movie (εμένα μ' άρεσε.. )!!!

The Dead Don't Hurt..... Αργό με ωραία τοπία και καλές ερμηνείες! (Like Vicky Krieps! )
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.216
Reaction score
39.461
Πολύ ωραία γυναίκα!
ναι μεινετε σε αυτες , και αφηστε την Ιρλανδιανα (που αναφερω παραπανω) σε εμενα!
παταω πλει στο Μποντκιν - ευελπιστω μετα το περας της σειρας να παραμενω γοητευμενος απο τη δεσποινης.
 



jag

Μηνύματα
9.783
Reaction score
28.470
☝

Τrolling myself σπάω πλάκα :biggrin:

Ότι γουστάρει ο καθένας, αρκετά σας έχω πρήξει... :biggrin:
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.743
Reaction score
86.815
The Fall Guy


Βασισμένο στην ομώνυμη σειρά των 80'ς.
Δεν ήταν άσχημο, περνά ευχάριστα η ώρα.
Αποφάσισα να κάνω το εγχείρημα μετά από προτροπή της συζύγου. Οι δύο πρωταγωνιστές ανήκουν στα no-no μου άρα δεν αρχίσαμε καλά.

Στο πεντάλεπτο είχα αρχίσει να στριφογυρίζω στον καναπέ από εκνευρισμό. Μετά έπαιζα με το κινητό και έριχνα ματιές μόλις άκουγα κάτι πιο συναρπαστικό.

Στα τρία τέταρτα η σύζυγός μου λέει "Το σταματάμε;" !
Τρελάθηκα από τη χαρά μου. Μέχρι εκείνη τη στιγμή νόμιζα ότι της άρεσε. Για πότε το εξαφάνισα από λίστες και history δεν λέγεται.

2/10
 

Μηνύματα
2.330
Reaction score
377
Εγώ θα έβαζα κάτι παραπάνω γιατί μέσα από την ταινία και την διασκευη στο γνωστό τραγούδι των Kiss, έμαθα τον Yungblud. Είδα κάτι συναυλίες του μετα στο Youtube, ειναι ενδιαφερων τύπος. Οχι τοσο κοντά στα ακούσματα μου αλλα δεν με ενοχλει. Πρεπει να κάνω προσπάθειες μήπως μικρύνω το χάσμα γενεών με τις κόρες μου. :biggrin:
 

gid

Μηνύματα
7.744
Reaction score
8.958
Η ταινία είναι εντελώς μάπα, το σταμάτησα κι εγώ πριν τη μέση. Όσο κι αν μου αρέσει η Έμιλυ, δεν την πάλευα...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.362
Μηνύματα
2.899.357
Members
38.032
Νεότερο μέλος
nick hi end
Top