Τι θα γινει με την εγκληματικοτητα?

ika

News
Μηνύματα
14.546
Reaction score
13.382





Μηνύματα
20.517
Reaction score
14.522
Δεν ξέρω, δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με αυτόν εδώ (στο άρθρο), τι "δόντι" έχει, και τι εισαγγελείς/ανακριτές είναι αυτοί, που τον αφήνουν έξω συνέχεια! έχοντας σκοτώσει και άνθρωπο σε δυστύχημα, ο ίδιος μαστουρωμένος!

 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.137
Reaction score
20.711

Ποιος είναι ο επόμενος; Ο Κασιδιάρης; Μπράβο Ελληνική Δικαιοσύνη...
Στηλιτεύουμε τα κακά, ε, να λέμε και τα καλά:

Επιστρέφει στη φυλακή ο Νίκος Μιχαλολιάκος

Συνελήφθη ο Νίκος Μιχαλολιάκος και επιστρέφει στη φυλακή

"«Όχι» από το Συμβούλιο Εφετών της Λαμίας έλαβε ο Νίκος Μιχαλολιάκος, ο οποίος τελικά επιστρέφει στη φυλακή.

Το αρμόδιο συμβούλιο που εξέτασε την έφεση κατά της απόφασης για υφ’ όρων απόλυσης του πρωτοδίκως καταδικασθέντα επικεφαλής της Χρυσής Αυγής, έκρινε πως δεν συντρέχουν οι προϋποθέσεις του νόμου ώστε να βρίσκεται εκτός φυλακής."

(τα έντονα γράμματα είναι από το άρθρο)
 

Μηνύματα
13.455
Reaction score
15.487
Δεν ξέρω, δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με αυτόν εδώ (στο άρθρο), τι "δόντι" έχει, και τι εισαγγελείς/ανακριτές είναι αυτοί, που τον αφήνουν έξω συνέχεια! έχοντας σκοτώσει και άνθρωπο σε δυστύχημα, ο ίδιος μαστουρωμένος!

Αυτός θα είναι η πρώτη υπόθεση του Ελληνικού FBI. Ιδανική περίπτωση - case. :)
 
Last edited:





kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
987
Reaction score
1.020




Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
19.597
Reaction score
32.493
Δεν μπορεί να υπάρξει καλύτερη πλήρης απόδειξη του επιπέδου που έχει ανέλθει η εγκληματικότητα στη χώρα.
Καλύτερα από τα λόγια κάθε υπουργού και κάθε νενέκου.


Σε ανύποπτο τόπο, σε ανύποπτο χρόνο, βίαιο κακούργημα σε ζωντανή μετάδοση.
 

ika

News
Μηνύματα
14.546
Reaction score
13.382
Αφού όλοι οι εθνοπατέρες και οι σφουγγοκωλάριοι τους δεν έχουν αθέμητες συναλλαγές/επαφές με ευπαθείς και επενδυτές, πως να μην πιστεύουν/λένε πως δεν υπάρχει εγκληματικότητα?
 

Μηνύματα
7.291
Reaction score
1.301
Δεν μπορεί να υπάρξει καλύτερη πλήρης απόδειξη του επιπέδου που έχει ανέλθει η εγκληματικότητα στη χώρα.
Καλύτερα από τα λόγια κάθε υπουργού και κάθε νενέκου.


Σε ανύποπτο τόπο, σε ανύποπτο χρόνο, βίαιο κακούργημα σε ζωντανή μετάδοση.
Βίαιο κακούργημα και εσύ. Σιγά το έγκλημα.

Μπορώ να το αποδείξω κιόλας, αν τον συλλάβουν θα τον αφήσουν ελεύθερο ή θα προφυλακιστεί; Εγώ λέω θα τον αφήσουν ελεύθερο. Θα άφηναν ελεύθερο βίαιο κακούργο; Με τίποτα. Άρα έχω δίκιο.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.052
Μηνύματα
2.886.652
Members
37.979
Νεότερο μέλος
STAMATIOS TZOUMAS
Top