Τι θα γινει με την εγκληματικοτητα?

platon

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.324
Reaction score
1.396
Χαζοι ειναι οι βουλευτες να βγαλουν τετοιο νομο?
 


Μηνύματα
14.423
Reaction score
16.261
Εγώ για την ώρα τους αφήνω δωράκια... (χαλασμένο πλυντήριο, κουζίνα, διάφορα αντικείμενα μεταλλικά...) για να τους καλοπιάνω, κι έτσι την έχω γλιτώσει! :lolsign: Αλλά για πότε εξαφανίζονται όταν βγουν έξω από το σπίτι! Να ήταν έτσι κι η υπηρεσία του Δήμου που μαζεύει τέτοια αντικείμενα! :roflmao: :geek: :gamer:
Μα τι θα γίνει με την εγκληματικότητα τελικά ; Απο το 2006 το ρωτάμε και απάντηση δεν πήραμε. :D :D
 


Μηνύματα
7.382
Reaction score
12.020
Σχετικά με τους γύφτους, το πρόβλημα θα λυνόταν αν υπήρχε έλεγχος σε αυτούς που αγοράζουν τα κλοπιμαία. Γιατί, αν δεν μπορούν να πουλήσουν τον χαλκό ας πούμε, τότε γιατί να τον κλέψουν; Το ίδιο και για τους καταλύτες κλπ.
Γενικά πάντως, όσο και αν θέλω να μη κάνω διακρίσεις, δυστυχώς αυτοί οι άνθρωποι είναι στο μεγαλύτερο μέρος της φάρας τους υπανάπτυκτοι και προβληματικοί.
 

Μηνύματα
7.321
Reaction score
1.340
Δεν χρειάζεται να ρωτήσει μετά κανείς, μπούκαραν σε στρατιωτική εγκατάσταση αιχμής για δολιοφθορά.
Και αν τυχόν επιζήσει κάποιος, στρατοδικείο.
Δηλαδή μέχρι τώρα δεν έμπαιναν, αλλά ξαφνικά άρχισαν να μπαίνουν σε στρατόπεδα για λεηλασίες; Και κανείς από το στρατό δεν έχει εμπλοκή σε αυτό; Αποκλείεται κάποιοι του στρατοπέδου π.χ. να σφύριξαν στους ντόπιους φυλάρχους που βρίσκεται τι και πότε περνάει περίπολο; Ακόμη καλύτερα, αποκλείεται να βούτηξαν κάτι οι ίδιοι, και στη συνέχεια να σφύριξαν τη νέα δυνατότητα και στους φυλάρχους για να καλύψουν τα νώτα τους;
 

ika

News
Μηνύματα
15.124
Reaction score
13.882
Δηλαδή μέχρι τώρα δεν έμπαιναν, αλλά ξαφνικά άρχισαν να μπαίνουν σε στρατόπεδα για λεηλασίες; Και κανείς από το στρατό δεν έχει εμπλοκή σε αυτό; Αποκλείεται κάποιοι του στρατοπέδου π.χ. να σφύριξαν στους ντόπιους φυλάρχους που βρίσκεται τι και πότε περνάει περίπολο; Ακόμη καλύτερα, αποκλείεται να βούτηξαν κάτι οι ίδιοι, και στη συνέχεια να σφύριξαν τη νέα δυνατότητα και στους φυλάρχους για να καλύψουν τα νώτα τους;
ολα παιζουν πια μ' αυτά που διαβάζουμε.
Το στεφανοβίκειο τώρα δεν εγκαταλήφθηκε μετά τις πλημμύρες?
 
Last edited:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.532
Μηνύματα
2.908.664
Members
38.059
Νεότερο μέλος
unferth
Top