1 εισιτήριο VIP (3η σειρά): Loreena Mckennit στο Ηρώδειο 26/06/2024 στις 21:00

Status
Not open for further replies.

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
644
Reaction score
107
Καλησπέρα!

Δυστυχώς κόλλησα covid (ήλπιζα ότι θα τον ξεπερνούσα πριν τη συναυλία αλλά βγήκα και σήμερα θετικός) και δεν μπορώ να παρευρεθώ στη συναυλία της Loreena Mckennit στο Ηρώδειο στις 26/06/2024 και ώρα 21:00.

https://www.more.com/music/loreena-mckennitt-synaulia-irodeio-2024/

Δίνω το εισιτήριο όσο το πήρα με τα fees (στρογγυλά 100 EUR).

Πρόκειται για VIP εισιτήριο στο Κάτω διάζωμα (Δ) που σας δείχνω στη photo, 3η σειρά. Μη δίνετε σημασία στο βελάκι που δείχνει στη μέση, είναι 3η σειρά από μπροστά.
Το screenshot είναι από τη μέρα που έβγαλα το εισιτήριο. Σε ΠΜ με την αγορά θα σας δείξω και την ακριβή θέση (screenshot).

Συναλλαγή:
α) είτε εξ αποστάσεως με κατάθεση σε alpha bank iban / iris (στο δικό μου όνομα, ίδιο όνομα με αυτό που λέει το εισιτήριο) και σας στέλνω το pdf
β) είτε στην είσοδο της πολυκατοικίας μου, φορώντας μάσκα, σας το δίνω και εκτυπωμένο και κάνουμε συναλλαγή με μετρητά + σας στέλνω και το pdf

Λόγω της φύσης της συναλλαγής - αντικειμένου:
α) μόνο άτομα που έχουν κάποια μηνύματα και είναι καιρό εδώ στο avsite
β) αν φύγει το pdf από εμένα η συναλλαγή θεωρείται ολοκληρωμένη, δεν δέχομαι επιστροφές

Έχω 165 θετικές (0 αρνητικές) αξιολογήσεις σε παρά δίπλα site αγγελιών από το 2004 και είμαι ήδη χρόνια εδώ με πολλές αγγελίες και ολοκληρωμένες συναλλαγές με τα μέλη του avsite.

Σας ευχαριστώ!
Πέτρος

lm_1220x370_gr.jpg
att.sZzRfRvd755Sf2vBRhlxt3IkZas5RGFICjJK8E638VM (2).jpg
att.kfuyQlHvPFyb5KL0cv0A9Lms_fofLY7onjY5DkhB9i8.jpg
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.101
Μηνύματα
2.888.594
Members
37.990
Νεότερο μέλος
vproadie
Top