6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Status
Not open for further replies.


Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.205
Reaction score
2.879
Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Θα είμαι κι εγώ παρών (θα μπορούσα να λείψω άλλωστε?) μετά της συμβίας μου,που όμως είναι αλλοδαπή και έγχρωμη (ΜΑΥΡΗ)...
...καμιά φίλη έχει-γνωστή έστω;;;:139:
Αν είναι να κάνω το υπερ αιγαιοπελαγίτικο ταξίδι-σκαστός για ένα βράδυ-
για ένα jackάκι ρε παιδί μου-και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή:114:
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.020
Reaction score
6.877
Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

καθυστερημενος ,αλλα παρων
2 ατομα , θαμαι εκει κατα τις 1
 


Μηνύματα
8
Reaction score
0
Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Λέω να έρθω και εγώ με θέλετε στην παρέα σας?????
 



Μηνύματα
1
Reaction score
0
Να περάσετε καλά όλοι!Θα ήθελα να έρθω αλλά δεν μπορώ διότι μας χωρίζουν 400 χιλιομ. και δουλεύω την Κυριακή πρωί.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
Απάντηση: Re: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Να περάσετε καλά όλοι!Θα ήθελα να έρθω αλλά δεν μπορώ διότι μας χωρίζουν 400 χιλιομ. και δουλεύω την Κυριακή πρωί.
Να σαι καλά Κωστα.
Θα πιούμε κι ενα γιά σένα!

Υ.Γ. Καλως ηρθες.:126:
 

Μηνύματα
15.076
Reaction score
2.230
Re: Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Θα είμαι κι εγώ παρών (θα μπορούσα να λείψω άλλωστε?) μετά της συμβίας μου,που όμως είναι αλλοδαπή και έγχρωμη (ΜΑΥΡΗ).Θα ήμουν ευγνώμων αν και πιστεύω ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα, κάποιοι φίλοι που υποστηρίζουν την καθαρότητα της φυλής & του αίματος (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ),να δείξουν ευγένεια,κατανόηση,ανοχή και κυρίως ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ!

Μου έκανε εντύπωση αυτό που έγραψες. Αντιμετωπίζεις πρόβλημα, γενικώς, δηλαδή...; :121:
 



Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Re: Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Μου έκανε εντύπωση αυτό που έγραψες. Αντιμετωπίζεις πρόβλημα, γενικώς, δηλαδή...; :121:
Μου έχει παρουσιαστεί 2-3 φορές πρόβλημα λόγω του χρώματος της φίλης μου.Τη μια φορά μάλιστα σε γνωστό αθηναϊκό εστιατόριο.Αλλά είναι άλλο θέμα αυτό ας μην το αναλύσουμε τώρα.

Χαίρομαι λοιπόν που θα σας γνωρίσω και από κοντά τώρα,γιατί με τους περισσότερους γνωρίζομαι μόνο δικτυακά.:605:
 

Μηνύματα
15.076
Reaction score
2.230
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!

Μου έχει παρουσιαστεί 2-3 φορές πρόβλημα λόγω του χρώματος της φίλης μου.Τη μια φορά μάλιστα σε γνωστό αθηναϊκό εστιατόριο.Αλλά είναι άλλο θέμα αυτό ας μην το αναλύσουμε τώρα.

Σ'αυτή την περίπτωση τους λες με ένα ωραιότατο χαμόγελο "τον π@ίρνετε" και φεύγεις σαν κύριος :116:


:605:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.302
Reaction score
99.145
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββ

Σ'αυτή την περίπτωση τους λες με ένα ωραιότατο χαμόγελο "τον π@ίρνετε" και φεύγεις σαν κύριος :116:


:605:


Όχι να μην λέει αυτό, γιατί μπορεί να τους αρέσει και να θέλουν κι άλλο!!!:138:
 

Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Ρε παιδια, κρατατε με για να μην απαντησω αυτα που θελω.
Θες να με μπαναρουν οι Γενικοι?
Γιατί να σε banιάρουν; Επειδής θα τη βάνεις να κάτσει στα πόδια σου; :601: Δεν είναι λόγος banιαρίσματος αυτός ... :139:
 

Μηνύματα
15.076
Reaction score
2.230
Re: Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Γιατί να σε banιάρουν; Επειδής θα τη βάνεις να κάτσει στα πόδια σου; :601: Δεν είναι λόγος banιαρίσματος αυτός ... :139:

Εσύ το χεις σίγουρο ότι θα κάτσω :138:
 


Μηνύματα
3.345
Reaction score
460
Απάντηση: 6 χρόνια avsite.gr! Γιορτάζουμε στο Venti, Σάββατο 18/9!!!

Θα είμαι κι εγώ παρών (θα μπορούσα να λείψω άλλωστε?) μετά της συμβίας μου,που όμως είναι αλλοδαπή και έγχρωμη (ΜΑΥΡΗ).Θα ήμουν ευγνώμων αν και πιστεύω ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα, κάποιοι φίλοι που υποστηρίζουν την καθαρότητα της φυλής & του αίματος (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ),να δείξουν ευγένεια,κατανόηση,ανοχή και κυρίως ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ!
Δεν πιστευω να τα λες στα σοβαρα αυτα,ετσι φιλε μου?
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.875
Μηνύματα
2.920.844
Members
38.107
Νεότερο μέλος
Μαρθα
Top