Eρωτευτηκα ενα fyne

Μηνύματα
214
Reaction score
268
Έχει καλύτερα πράγματα να κάνει, θέλω να πιστευω😂
Νσ δω αυτή την συνήθεια να ακούτε ηχεία στους αντιπροσώπους με τον ενισχυτή παραμάσχαλα πότε θα την κόψετε :biggrin:
Το ιδανικό είναι όταν σου φέρνει (τα ηχεία) σπίτι, αλλά δυστυχώς δεν έχουν όλοι αυτήν την ευκολία.
 

toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.518
Reaction score
2.079
Ποιοί εξακολουθούν να το κάνουν αυτό σήμερα και για ποιά κατηγορία τιμής ;
(έχω χάσει κάθε επαφή με το εμπορικό κύκλωμα εδώ και δεκαετία+)
 



Μηνύματα
214
Reaction score
268
Ποιοί εξακολουθούν να το κάνουν αυτό σήμερα και για ποιά κατηγορία τιμής ;
(έχω χάσει κάθε επαφή με το εμπορικό κύκλωμα εδώ και δεκαετία+)
Σε demo κομμάτια π.χ. ~3k-5k όπου υπάρχουν σχέσεις εμπιστοσύνης με τον αντιπρόσωπο, κάποιοι ναι δανείζουν.
 



Μηνύματα
5.327
Reaction score
6.472
Εσύ δηλαδή βρίσκεις απόλυτα φυσιολογική την ερωτική έλξη προς μία γέφυρα;
Na σου πω...ειναι εαν εχει παραλληλα σχεση με καποιον εκτ του δημοτικου συμβουλιου :p
Τουριστικοι λογοι λεμε τωρα :o
 

Μηνύματα
271
Reaction score
340
Εσύ δηλαδή βρίσκεις απόλυτα φυσιολογική την ερωτική έλξη προς μία γέφυρα;
οχι βρισκω παραξενο το τι σχεση εχει το ποστ σου οτι δεν με παραξενευει τιποτα πια και οχι το παραδειγμα μετα. Δλδ εμενα μου φανηκε οτι το δεν με παραξενευει ειρωνια προς εμενα
 


Μηνύματα
271
Reaction score
340
Υπάρχουν μετρήσεις;
δεν ξερω ας απαντησει καποιος που ξερει,εγω δεν ασχολουμε με μετρησεις,ουτε καν ξερω πως γινεται
Η μονη #μετρηση# που με ενδιαφερει ειναι η ακοη μου . Μου αρεσει το πηρα δεν μου αρεσει δεν το πηρα
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.115
Reaction score
55.840
δεν ξερω ας απαντησει καποιος που ξερει,εγω δεν ασχολουμε με μετρησεις,ουτε καν ξερω πως γινεται
Η μονη #μετρηση# που με ενδιαφερει ειναι η ακοη μου . Μου αρεσει το πηρα δεν μου αρεσει δεν το πηρα
Αξίζει γενικώς να στηρίζουμε και να κατανοούμε τον... έφηβο που εδρεύει μέσα μας.:wink:
 


Μηνύματα
2.481
Reaction score
5.356
δεν ξερω ας απαντησει καποιος που ξερει,εγω δεν ασχολουμε με μετρησεις,ουτε καν ξερω πως γινεται
Η μονη #μετρηση# που με ενδιαφερει ειναι η ακοη μου . Μου αρεσει το πηρα δεν μου αρεσει δεν το πηρα
Η λογική λέει ότι ξεκινάμε από ηχεία με σωστές μετρήσεις (που πολύ πιθανό να έχουν και τα συγκεκριμένα), οπότε πετάμε εκτός τα διάφορα χρέπια που λεει και ο costas Ear και ακολούθως διαλέγουμε από αυτά με τις σωστές μετρήσεις εκείνο που ταιριάζει στο χώρο, στο μάτι, το αυτί και την καρδιά μας!
 

Μηνύματα
256
Reaction score
142
Η λογική λέει ότι ξεκινάμε από ηχεία με σωστές μετρήσεις (που πολύ πιθανό να έχουν και τα συγκεκριμένα), οπότε πετάμε εκτός τα διάφορα χρέπια που λεει και ο costas Ear και ακολούθως διαλέγουμε από αυτά με τις σωστές μετρήσεις εκείνο που ταιριάζει στο χώρο, στο μάτι, το αυτί και την καρδιά μας!
και αν καποιο χωρις ¨σωστες" (ποιος το κρινει) η καλυτερα για να μην μπλεξουμε χωρις καθολου μετρησεις ειναι εκεινο που ταιριαζει στον χωρο ,το ματι, το αυτι και την καρδια μας τι κανουμε? Περιμενουμε τον καθε επιδοξο guru του internet να μας πει αν ειναι "σωστο" η οχι?
:thumbsdown:
 

Μηνύματα
905
Reaction score
981
Η λογική λέει ότι ξεκινάμε από ηχεία με σωστές μετρήσεις (που πολύ πιθανό να έχουν και τα συγκεκριμένα), οπότε πετάμε εκτός τα διάφορα χρέπια που λεει και ο costas Ear και ακολούθως διαλέγουμε από αυτά με τις σωστές μετρήσεις εκείνο που ταιριάζει στο χώρο, στο μάτι, το αυτί και την καρδιά μας!
Όμως ο έρωτας(και στην περίπτωση μας)δεν έχει λογική!
 

Μηνύματα
2.481
Reaction score
5.356
και αν καποιο χωρις ¨σωστες" (ποιος το κρινει) η καλυτερα για να μην μπλεξουμε χωρις καθολου μετρησεις ειναι εκεινο που ταιριαζει στον χωρο ,το ματι, το αυτι και την καρδια μας τι κανουμε? Περιμενουμε τον καθε επιδοξο guru του internet να μας πει αν ειναι "σωστο" η οχι?
:thumbsdown:
Πάντα κάποιος εξειδικευμένος θα πει αν μια συσκευή είναι σωστά κατασκευασμένη, πως να το κάνουμε! Με τον ίδιο τρόπο που ο γιατρός θα σου πει την διάγνωση, ο μηχανικός θα σου πει πόσα είναι τα σωστά σίδερα για το σπίτι, η ADAC θα σου πει ποιο αυτοκίνητο σε προστατεύει σε περίπτωση τρακαρίσματος κ.λ.π κ.λ.π
 

Μηνύματα
905
Reaction score
981
Πάντα κάποιος εξειδικευμένος θα πει αν μια συσκευή είναι σωστά κατασκευασμένη, πως να το κάνουμε! Με τον ίδιο τρόπο που ο γιατρός θα σου πει την διάγνωση, ο μηχανικός θα σου πει πόσα είναι τα σωστά σίδερα για το σπίτι, η ADAC θα σου πει ποιο αυτοκίνητο σε προστατεύει σε περίπτωση τρακαρίσματος κ.λ.π κ.λ.π
Η ADAC όμως δε θα σου πει ποιο αυτοκίνητο έχει καλύτερη οδική συμπεριφορά,ο γιατρός δε θα συστησει την ίδια θεραπεία σε όλους τους ασθενεις με την ίδια πάθηση κι ο μηχανικός δε θα προτείνει σπίτι που δεν θα καλύψει τις ανάγκες σου.
 

Μηνύματα
271
Reaction score
340
Η λογική λέει ότι ξεκινάμε από ηχεία με σωστές μετρήσεις (που πολύ πιθανό να έχουν και τα συγκεκριμένα), οπότε πετάμε εκτός τα διάφορα χρέπια που λεει και ο costas Ear και ακολούθως διαλέγουμε από αυτά με τις σωστές μετρήσεις εκείνο που ταιριάζει στο χώρο, στο μάτι, το αυτί και την καρδιά μας!
Αυτά τα λέει η λογική οσων δεν έχουν λογική ..period
 

Μηνύματα
2.481
Reaction score
5.356
Η ADAC όμως δε θα σου πει ποιο αυτοκίνητο έχει καλύτερη οδική συμπεριφορά,ο γιατρός δε θα συστησει την ίδια θεραπεία σε όλους τους ασθενεις με την ίδια πάθηση κι ο μηχανικός δε θα προτείνει σπίτι που δεν θα καλύψει τις ανάγκες σου.
Ενταξει, εκπέμπουμε σε διαφορετικό μήκος κύματος!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.979
Μηνύματα
2.924.636
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top