Eρωτευτηκα ενα fyne


Μηνύματα
15.312
Reaction score
17.450
Το χιούμορ αποτελεί μεγάλο κίνδυνο για την εξουσία. Μην αστειεύεστε με αυτό το θέμα. :D
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.936
Reaction score
133.771
Ποιος νηματοθετης, αυτός ακόμα κι αν ανεβάσει θρεντ για συνταγή για μπάμιες, γιατί τις ερωτεύτηκε σα το μπρέτσο, την ίδια κατάληξη θα έχει.

Η επερεσία δεν εφυσηχάζει ποτέ.
 

Μηνύματα
15.312
Reaction score
17.450
Ποιος νηματοθετης, αυτός ακόμα κι αν ανεβάσει θρεντ για συνταγή για μπάμιες, γιατί τις ερωτεύτηκε σα το μπρέτσο, την ίδια κατάληξη θα έχει.

Η επερεσία δεν εφυσηχάζει ποτέ.
Μάλιστα όσο πιο γενικό το θέμα ... τόσο μεγαλύτερη επιτυχία έχει. :D
 






Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.155
Reaction score
56.068
Για εμένα τρεις είναι η επιλογές επεξεργαστών αυτή τη στιγμή:
Denon AVR μεγάλα μοντέλα, που να απενεργοποιούνται τα ενισχυτικά στάδια, για φτηνό
Marantz av10 για μεσαίο
Trinnov για ακριβό μπάτζετ.
Έξτρα ενισχυτικά αν χρειαστούν από Hypex, Purify

Ηχεία έχει πολλές επιλογές, αλλά να προσέχουμε την απόσταση. Ένα καλό ηχείο για 2m γίνεται μέτριο στα 3,5m.
Οι καλές εταιρίες έχουν παρόμοια spinorama στα ηχεία τους, και έτσι μπορούμε να διαλέξουμε τα μεγέθη που θέλουμε.
Απο Revel, KEF, Perlisten, GoldenEar και όχι μόνο, για παθητικά. Και από ενεργά Neumann Genelec αλλά και φτηνότερα όπως JBL Kali και πολλά άλλα.
Να υπολογίζουμε και το κόστος της ρύθμισης. Σε
καμία περίπτωση ένας νορμάλ άνθρωπος δεν μπορεί να ρυθμίσει το σύστημα του μόνος του.
Έτερη συμπλήρωση... Δεν μας κάνουν για επάρκεια οδήγησης εξωτερικών τελικών σταδίων οι προενισχυτικές έξοδοι από ολοκληρωμένους AV με τάση τάξης 1 Volt. Έστω και αν διαθέτουμε ενεργούς δορυφόρους με ρυθμιζόμενη ευαισθησία χρήσιμο θα ήταν και για τους λόγους φυσήματος που αναφέρθηκε ιδίως σε προσιτά μοντέλα δορυφόρων το ρυθμιστικό ευαισθησίας να μην έμπαινε πάνω από τη μέση της διαδρομής του.
Ο Βασιλιάς είναι το δικάναλο.
Τα περισσότερα δικαναλικά είναι σαν τα παχύσαρκα άτομα, δηλαδή κατά φαντασίαν... υγιείς. Έστω και αν δεν θα είχαν κάποιο ανησυχητικό σύμπτωμα να τους θορυβούσε είναι βαριά άρρωστοι χωρίς να το έχουν συνειδητοποιήσει.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.759
Reaction score
41.151
.....δηλαδη ελεος πχια ...θελω να γυρισω τα ηχεια μου στις κανονικες θεσεις τους και δε μπορω απο φοβο ντροπη (αν και ξεδιαντροπος εκ φυσεως) μη χαρακτηριστω δικαναλος. 🐒
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.506
Reaction score
13.768
Μοντέλο Cavurdistirius Erraticus. :D :D Σαν του @Ν.Κ. 😍 😍 Σορρυ Ν.Κ. δεν άντεξα στον πειρασμό. :D:D Παρεμπιπτόντως να ρωτήσω και κάτι σοβαρά for a change. Αίτηση έχεις κάνει για πιστοποίηση ή δεν αναγνωρίζεις το authority της Επερεσίας ; (ακόμη)
Κλαιω:party::rofl:
Όχι μπρε παιδί μου δεν κάνω αίτηση όσο έχετε για πρόεδρο τον μαέστρο με το κλαρίνο που ακούει Μπετόβεν με PA:D
Τον Μπετοβεν τον ξερς σαν ονομα :rofl: η κατι εχεις ακουσει στη Γερμανια :p
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.933
Reaction score
21.094
.....δηλαδη ελεος πχια ...θελω να γυρισω τα ηχεια μου στις κανονικες θεσεις τους και δε μπορω απο φοβο ντροπη (αν και ξεδιαντροπος εκ φυσεως) μη χαρακτηριστω δικαναλος. 🐒
:laugh:

 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.933
Reaction score
21.094
Τον Μπετοβεν τον ξερς σαν ονομα :rofl: η κατι εχεις ακουσει στη Γερμανια :p
Εγώ πάντως τον ξέρω από φίλο φίλου που πήγε και τον άκουσε live σε fest στα 130 ντιμπχιά.. :biggrin::tongue:
Χτούπατασ', χτούπατσ' έφυγε απ' το σπίτ' σκόνη και με τον ιδρώτα γύρισε πίσω φραπές.. :cry: (ο φίλος του φίλου 8-))

 

Μηνύματα
4.765
Reaction score
8.329
Τον Μπετοβεν τον ξερς σαν ονομα :rofl: η κατι εχεις ακουσει στη Γερμανια :p
Με Μπετόβεν και Μίκη... μεγάλωσα κύριε Χρήστο. Α και με Ντενεκεδουπολη, το μόνο που λατρεψα😀
Μετά σαν οργισμένο νιατο το ριξα στο πανκ και τις κουλτουριαρικες ταινίες. Ίσως να φταίει η Ντενεκεδουπολη, δεν ξέρω, ο @thva είναι καλός σε κάτι τέτοια :D
 

Μηνύματα
15.312
Reaction score
17.450
Με Μπετόβεν και Μίκη... μεγάλωσα κύριε Χρήστο. Α και με Ντενεκεδουπολη, το μόνο που λατρεψα😀
Μετά σαν οργισμένο νιατο το ριξα στο πανκ και τις κουλτουριαρικες ταινίες. Ίσως να φταίει η Ντενεκεδουπολη, δεν ξέρω, ο @thva είναι καλός σε κάτι τέτοια :D
Λιλιπούπολη βρε. :D

 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.062
Μηνύματα
2.926.847
Members
38.125
Νεότερο μέλος
YANNIS1960
Top