eversolo feat damian10

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
117
Reaction score
56
Δεν θελω καμια κουβεντα μαζι σου, γιατι αποδεικνυεσαι ενας αναγωγος παλιοχαρακτηρας
Θείο προσοχή μη σου ανέβει η πίεση ;p

Ακου εκεί "ανάγωγος παλιοχαρακτήρας" ..

Δεν ξέρω που να κρυφτώ ...

Μήπως μέσα στο μηχάνημα μαζί με το αρκουδάκι ?
 

Μηνύματα
170
Reaction score
108
το νήμα δημιουργήθηκε για να δοθούν οι απαραίτητες εξηγήσεις ....
το αβουσάιτ φροντίζει πάντα να λύνει τις παρεξηγήσεις μεταξύ των μελών
παρακαλω βοηθήστε
Δωθηκαν, δεν εγιναν δεκτες η κατανοητες (μαλλον) και το θεμα εληξε - μαζι με τον χαβαλε!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.411
Reaction score
78.410
OK. Κλεισε ομως το θεμα, μιας και το προσωποποιησες κιολας
μα με εσένα έχει να κάνει...πως θα γίνει χωρίς προσωποποίηση...?
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.215
Reaction score
44.472
:boast: τοσο καλο ειναι αυτο το μαραφετι για να σφαζονται παλικαρια !? 🐒
Είναι τόσο καλό να φανταστείς που εμείς που το έχουμε και το πουλάμε θέλουμε να βγάλουμε και χαρτζιλίκι. Ισως επειδή του προσφέραμε αγάπη και θαλπωρή.
Το θκόμ όταν και άμα έρθει η ώρα να το πουλήσω θα ζητήσω 2χ τη αρχική τιμή του, έζησε στο ίδιο σπίτι με μένα, ακούμπαγα τη οθόνη με τα λιγδιασμένα από μπάμιες χέρια μου, και λίγα ζητάω μη σου πω...
 

Μηνύματα
170
Reaction score
108
Ποιο χαρτζηλικι βρε συ, ξερεις ποσο κοστισε και ποσο το δινω;
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.411
Reaction score
78.410
Δωθηκαν, δεν εγιναν δεκτες η κατανοητες (μαλλον) και το θεμα εληξε - μαζι με τον χαβαλε!
εγώ παρακολουθώ μετα λύπης ότι υπάρχουν ακόμα ενεργές παρεξηγήσεις
 

Μηνύματα
170
Reaction score
108
μα με εσένα έχει να κάνει...πως θα γίνει χωρίς προσωποποίηση...?
Ωραια, και σου ζητω να το κλεισεις. Δεν θελω καμια επαφη με οσους εγραψαν εδω, γιατι κατι θα πουν και θα αναγκαστω να απαντησω
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.411
Reaction score
78.410
Ωραια, και σου ζητω να το κλεισεις. Δεν θελω καμια επαφη με οσους εγραψαν εδω, γιατι κατι θα πουν και θα αναγκαστω να απαντησω
είδες? στα λόγια μου έρχεσαι
ακόμα
παρακολουθώ μετα λύπης ότι υπάρχουν ενεργές παρεξηγήσεις
μονιάστε
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.411
Reaction score
78.410
Ας μεινουν αλυτες...
είσαι καινούριο μέλος και λογικό να μην γνωρίζεις πως λειτουργούμε....
όπως ανέφερα και πιο πάνω ....
το αβουσάιτ φροντίζει πάντα να λύνει τις παρεξηγήσεις μεταξύ των μελών
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.915
Reaction score
38.714
Είναι τόσο καλό να φανταστείς που εμείς που το έχουμε και το πουλάμε θέλουμε να βγάλουμε και χαρτζιλίκι. Ισως επειδή του προσφέραμε αγάπη και θαλπωρή.
Το θκόμ όταν και άμα έρθει η ώρα να το πουλήσω θα ζητήσω 2χ τη αρχική τιμή του, έζησε στο ίδιο σπίτι με μένα, ακούμπαγα τη οθόνη με τα λιγδιασμένα από μπάμιες χέρια μου, και λίγα ζητάω μη σου πω...
-διπλασιο ποσο .... σε δραχμες, οταν ξαναρθει ο (Μεγας) Αντρεας και παρει την εξουσια πισω! και τη πολη ! και φτασει μεχρι τι κινα! (παρακατω δε θα παει απο σεβασμο στον μεγαλεξανδρο) οπου και τα εν λογω μηχανηματα απλα θα χρειαζοντα να περασουν τα συνορα. :king:
 

Μηνύματα
117
Reaction score
56
Νομίζω ότι όποια παρεξήγηση υπήρχε, λύθηκε με την τοποθέτηση του αντιπροσώπου περι ακύρωσης της εγγύησης σε χεριασμένα μηχανήματα


Ο άνθρωπος είπε δλδ αυτό που ξέρουν όλοι.

Ο damian επιμένει ότι το δικό του είναι σε εγγύηση παρόλο που του έχει πετάξει τα μάτια έξω. Αφού, κατά αυτόν, "υπάρχει τρόπος".

Και αντί να ζητήσει συγνώμη και να φύγει με την ουρά στα σκέλια με λέει ανάγωγο
Και παλιοχαρακτήρα
Και αντιπρόσωπο και εκπρόσωπο ... Ουπς αυτό είναι από αλλού...

Πώς θα ξεπλυθεί αυτή η ρετσίνα ?
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.915
Reaction score
38.714
Πώς θα ξεπλυθεί αυτή η ρετσίνα ?
... σε τι υφασμα ? κρυο νερο και αμεσως πληντυριο στους 40 ευπαθη, αλλα το νημα για ξεπλυμα χρηματως ειναι διπλα στα παραπολιτικα, και για λεκεδες , ειναι εκει διπλα στα μουσικα και κοινωνικα.
Εγω τους ειχα πει να τα βαλουν με αλφαβητικη σειρα, αλλα ο αβουγουδου (@abcd), ειναι βροντοσαυρος, και οταν ηταν μικρος δεν ειχε ανακαλυψθει το σχολειο, με αποτελεσμα να μη ξερει την αλφαβητα.
-και αμα δεις το σαιτ, ειναι αβ, αλλα το εγραψε με V., τοσο ασχετος, αλλα τα αγγλικα τα εμαθε σε μεγαλη ηλικια, ηταν ηδη αργα, ειχε ανοιξει ηδη και το σαιτ και το για να το καλυψουμε το λαθος το καναμε audio video.
 
Last edited:

Μηνύματα
170
Reaction score
108
Ζαχαρια ποτε δεν βαζω την ουρα στα σκελια ειδικα σε κατι τυπους σαν εσενα. Αναγωγο σε χαρακτηρισα γιατι αυτος ειναι ο τροπος που απευθυνεσαι σε μενα. Οσο για την εγγυηση σου ειπα με πμ το Σαββατο 16.21μμ οτι δεν χανεται επειδη η επεμβαση ειναι αναστρεψιμη. Και οχι οτι ισχυει ΜΕ την αλλαγη. Αλλα εισαι τοσο κακοτροπος που γραφεις πραγματα που δεν θα επρεπε καν να θιχθουν, με σκοπο βεβαια να με εκθεσεις
Για κάνε μια σούμα
1470€ και το δινω 1080€ εξυπνακια (δες την αγγελια)
 
Last edited:

Μηνύματα
117
Reaction score
56
Ζαχαρια ποτε δεν βαζω την ουρα στα σκελια ειδικα σε κατι τυπους σαν εσενα. Αναγωγο σε χαρακτηρισα γιατι αυτος ειναι ο τροπος που απευθυνεσαι σε μενα. Οσο για την εγγυηση σου ειπα με πμ το Σαββατο 16.21μμ οτι δεν χανεται επειδη η επεμβαση ειναι αναστρεψιμη. Και οχι οτι ισχυει ΜΕ την αλλαγη. Αλλα εισαι τοσο κακοτροπος που γραφεις πραγματα που δεν θα επρεπε καν να θιχθουν, με σκοπο βεβαια να με εκθεσεις
Βρε, εσύ είσαι πανέξυπνος
Με κατάλαβες με την μία
Ο στόχος μου για αυτή την εβδομάδα είναι να σε εκθέσω.
Την ουρά κάτω από τα σκέλια και στην γωνία σου .
Αλλά αφού ΕΣΥ λες ότι το ξεντέριασμα είναι αναστρέψιμο και δεν χάνεται η εγγύηση, είσαι και πολύ μάγκας...

Και πολύ έξυπνος όπως προείπα

Είδες, εσύ με λες ανάγωγο και παλιοχαρακτήρα κι εγώ σου ρίχνω κομπλιμέντα σαν λουλούδια στην πίστα

Άλλο τραγούδι ξέρεις να πεις ?
Είναι τόσο διασκεδαστικό όλο αυτό ...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.215
Reaction score
44.472
@damian10
Έχεις εκτεθεί και συνεχίζεις να εκτίθεσαι από μόνο σου.
Συνέχισε έτσι και έρχετε και επιπλέον ξεβράκωμα...
 

Μηνύματα
170
Reaction score
108
@damian10
Έχεις εκτεθεί και συνεχίζεις να εκτίθεσαι από μόνο σου.
Συνέχισε έτσι και έρχετε και επιπλέον ξεβράκωμα...
Με απειλεις ΕΣΥ; Για λεγε
Βρε Νταχαρε το γλεντας και καλα κανεις, αλλα ...
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.033
Μηνύματα
2.885.937
Members
37.978
Νεότερο μέλος
hlias1988
Top