kratos magic πολυμπριζο παρακαλω αποψεις???

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.390
Reaction score
21.566
Νταξ, αν συνυπολογίσουμε ότι είναι τέσσερα μέτρα, δεν το λες και ακριβό. Αν μάλιστα τα βύσματα ήταν από έβενο και κόστιζε πάνω από δέκα χιλιάρικα, τότε να δεις πώς θα το απογείωνε το σύστημα.

Εκτός των βυσμάτων, η αναβάθμιση από θλιβερή μαυροπλαστικούρα σε έβενο των οποίων (ίσως να) εκκρεμεί, αναρωτιέμαι πόσο καλύτερα θα έπαιζε αν αντί για Χάιμνταλ 2, ονομαζόταν Thanatos Imminent 999 και η κάλτσα του ήταν στο χρώμα του θανάτου, purple δηλαδή.
 





Μηνύματα
1.399
Reaction score
2.345
Λεω να το τσιμπησω κι εγω το μαραφετι.
Μου αρεσει οπτικα, εχει 8 πριζες, γραφει καταναλωση, εχει και μια προστασια, μου αρεσει το ονομα του, κανω και το κεφι μου, του πεταω κι ενα καλωδιο πανω να το παιξω πιο high end, what is not to like? (Εκτος απο τα -τοσα ευρω αν και εχω πεταξει παραπανω για αλλες αηδιες).
 


Μηνύματα
329
Reaction score
447
Λεω να το τσιμπησω κι εγω το μαραφετι.
Μου αρεσει οπτικα, εχει 8 πριζες, γραφει καταναλωση, εχει και μια προστασια, μου αρεσει το ονομα του, κανω και το κεφι μου, του πεταω κι ενα καλωδιο πανω να το παιξω πιο high end, what is not to like? (Εκτος απο τα -τοσα ευρω αν και εχω πεταξει παραπανω για αλλες αηδιες).
Και δες και αυτο
192 στο γερμανικο αμαζον με δωρεαν μεταφορικα
 

Μηνύματα
580
Reaction score
754
Και δες και αυτο
192 στο γερμανικο αμαζον με δωρεαν μεταφορικα
Ωραίο. Μισή τιμή και από εταιρεία με μεγαλύτερο όνομα. Βέβαια τίποτα από τα δύο θα προσφέρει βελτίωση, απλά να παρέχουν, αν παρέχουν, μια προστασία στις υπερτάσεις.
 

Μηνύματα
85
Reaction score
140
Λεω να το τσιμπησω κι εγω το μαραφετι.
Μου αρεσει οπτικα, εχει 8 πριζες, γραφει καταναλωση, εχει και μια προστασια, μου αρεσει το ονομα του, κανω και το κεφι μου, του πεταω κι ενα καλωδιο πανω να το παιξω πιο high end, what is not to like? (Εκτος απο τα -τοσα ευρω αν και εχω πεταξει παραπανω για αλλες αηδιες).
Αν για κάποιο λόγο το πάρεις , απλά δώσε κάποιες ώρες λίγο χρόνο , (φυσικά δεν είναι κινητήρας που θέλει στρώσιμο)….ετσι για τα μάτια που λενε και μετά κατέθεσε μας την άποψη σου εδώ , όχι τίποτα άλλο να δω και εγώ αν είμαι καλά ……
 

Μηνύματα
1.130
Reaction score
1.252
Αν για κάποιο λόγο το πάρεις , απλά δώσε κάποιες ώρες λίγο χρόνο , (φυσικά δεν είναι κινητήρας που θέλει στρώσιμο)….ετσι για τα μάτια που λενε και μετά κατέθεσε μας την άποψη σου εδώ , όχι τίποτα άλλο να δω και εγώ αν είμαι καλά ……
Μην ανησυχείς,καλά είσαι όμως περιμένω να γράψεις τι συνέβη όταν τη θέση του εργοστασιακού καλωδίου ρεύματος του Ludic πήρε το Belden.
 

Μηνύματα
329
Reaction score
447
Μην ανησυχείς,καλά είσαι όμως περιμένω να γράψεις τι συνέβη όταν τη θέση του εργοστασιακού καλωδίου ρεύματος του Ludic πήρε το Belden.
Για το δικο μoυ dynavox x7000 ,τεσπα γενικα για τα power filters πως σκατα τα λενε,τι διαφορα θα εχει ενα καλυτερο καλωδιο ρευματος?
 

Μηνύματα
85
Reaction score
140
Μην ανησυχείς,καλά είσαι όμως περιμένω να γράψεις τι συνέβη όταν τη θέση του εργοστασιακού καλωδίου ρεύματος του Ludic πήρε το Belden.
ΜΑ Απάντησα αμέσως μετά , αλλά δεν πρόσεξες..
Τέλος πάντων, δεν είμαι από τους πολύ fun των καλωδίων , όχι πως δεν τα πιστεύω (πλέον) αλλά επειδή θεωρώ άκρως ακριβά τα μεγέθη αυτά.
Εχω στον ενισχυτή μου ένα supra και το belden στο ρεύμα, και κανένα άλλο.
Το belden θέλω να πιστεύω έχει πιο γεμάτο ήχο από το μαμά , το δε supra στον ενισχυτή μου έδωσε ένα κλικ πιο καθαρό και πιο αναλυτικό ήχο…
Μην με ρωτήσεις ,δεν μπορώ να δικαιολογήσω το γιατί ακόμη…..και στο πολυμπριζο .
Ως μόνο λόγο ίσως πω τα πράγματα προχωράνε μπροστά λόγω τεχνολογίας;
Ναι κάνουν κάποια διαφορά αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα βάλω ούτε για δοκιμή κάποιο που κοστίζει πιο ακριβά από τον ενισχυτή μου ας πούμε.
 

Μηνύματα
1.130
Reaction score
1.252
Για το δικο μoυ dynavox x7000 ,τεσπα γενικα για τα power filters πως σκατα τα λενε,τι διαφορα θα εχει ενα καλυτερο καλωδιο ρευματος?
Μπορώ να πω μόνο για αυτά που έχω η είχα.Αυτα όμως είναι πολύ ακριβότερα από το πολυπριζο σου.Ακομα κι ένα Supra να συνδέσεις,είναι πολύ καλύτερο από το κοινό.Μονο με δοκιμή όμως.
 


Μηνύματα
329
Reaction score
447
Μπορώ να πω μόνο για αυτά που έχω η είχα.Αυτα όμως είναι πολύ ακριβότερα από το πολυπριζο σου.Ακομα κι ένα Supra να συνδέσεις,είναι πολύ καλύτερο από το κοινό.Μονο με δοκιμή όμως.
Ναι ρώτησα σε τι καλύτερο όμως
 

Μηνύματα
1.130
Reaction score
1.252
Ναι ρώτησα σε τι καλύτερο όμως
Δε θέλω να σου απαντήσω πριν ακούσεις ο ίδιος.Δε θέλω να σε επηρεάσω.Υστερα θα δούμε αν συνέπεσαν οι εκτιμήσεις μας.Παντως αν άκουσες διαφορα στο πολυπριζο έναντι του κοινού,ξέρω τι θ' ακούσεις στο καλώδιο ρεύματος.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.142
Μηνύματα
2.930.482
Members
38.141
Νεότερο μέλος
Marfil
Top