KRELL FPB 400 CX

Μηνύματα
518
Reaction score
77
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάση μου να το πάρεις το κορίτσι.

Κατάγεται από καλή οικογένεια και με βαρύ όνομα, εμφανίσιμο είναι, αγνό άσπιλο και αμόλυντο σαν τον κρίνο είναι, οι χάρες του δεδομένες και διαπιστωμένες είναι, και βρέ αδερφέ, εάν μετανοιώσεις, βγάζεις το κορίτσι ξανά στο νυφοπάζαρο και το πουλάς σε καλή τιμή.

Αντε Βλάση μου, άντε να κάνουμε και κανένα μπανάκι...
 


Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάση μου και μένα, εμ τι, μονο των αλλων θα είσαι?
Μην τους ακούς! Μην το παρεις το κορίτσι αυτό!
Σου έχω ένα καλύτερο και δυνατότερο κορίτσι εγώ!
Πως σου φαίνεται?



:142::142::142:
 

Μηνύματα
3.339
Reaction score
454
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Ρε παιδια γιατι εχω την εντυπωση οτι μεχρι να τον αγορασει μπορει και να εχει κλεισει η krell?(φιλε βλαση χτυπα το μηχανακι πριν το χτυπησει αλλος,ειναι απλα καταπληκτικο!!!)
 

Μηνύματα
2.481
Reaction score
1.762
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάση χτύπα το και κάλεσέ μας για ακρόαση!!!


Μη το καθυστεράς γιατί θα στη γαμ..σει άλλος....εεεεεεε, θα σου τον τσιμπήσει άλλος τον ενισχυτάκο (!!!!)

χεχεχε
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάση μου και μένα, εμ τι, μονο των αλλων θα είσαι?
Μην τους ακούς! Μην το παρεις το κορίτσι αυτό!
Σου έχω ένα καλύτερο και δυνατότερο κορίτσι εγώ!
Πως σου φαίνεται?

Nα τα παρω και τα δυο πουλακι μου η θα με πειτε πλεονεκτη????
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Ο ΝΥΜΦΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΣ ΤΟ ΤΣΑΡΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!















Ενα πραμα.......ουτε μ@υνι νατανε ντελικατο και αψηλο βρε παιδια!!!!!!!!!

Τι στα διαλα....ανωμαλεψα ωρε π@υστη μου?????


Το βραδυ θα εχει φωτο απο τα εσωψυχα του....ετσι για το ματι βρε λεβεντες!!!!!!!!


Αντε γιατι μας επρηξα με δαυτονα.......τα watt του μεσα!!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάση χτύπα το και κάλεσέ μας για ακρόαση!!!


Μη το καθυστεράς γιατί θα στη γαμ..σει άλλος....εεεεεεε, θα σου τον τσιμπήσει άλλος τον ενισχυτάκο (!!!!)

χεχεχε
Εγραψες γιατρε μου........:143::143::143:
 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
777
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Εγραψες γιατρε μου........:143::143::143:
αυτός ο χιουστον τον ζαχαρωνει...πρόσεχε μη του μιλάς πολύ και σου τσιμπήσει τον προμηθευτή.:135:
 

Μηνύματα
2.481
Reaction score
1.762
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Εγραψες γιατρε μου........:143::143::143:
ε μα μπερδεύτηκα με τα κολάνια και τα βύσματα, ήπχια και 3-4 πράσινες πριν λίγο... ΧΙΚ!


Σε ζηλεύω ρε φίλε! Με την καλή την έννοια!

Όχι για την ενισχυτάρα, ούτε για την τιμή του.


Για την ΚΑ_ΛΑ (στη θέση του _ βάζετε Υ ή Β, αναλόγως προτίμησης) του να ανοίγεις το κουτί, να το ξεπαρθενιάζεις, να σνιφάρεις τα αλουμίνια, να παίρνεις τζούρα από τον αέρα του κρελοεργοστασίου, να σκίζεις τα νάυλον σακουλάκια με τα καλώδια και τα μπιχλιμπίδια, να βλέπεις πρώτος το χαρτί "ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΤΕ, ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΤΑ ΗΧΕΙΑ ΣΑΣ".

Βάλε μια κρυφή κάμερα στο χώρο που θα τον ξεπακετάρεις, αν δεις τη φάτσα σου μετά δε θα το πιστεύεις!




ΜΕ ΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
αντε Βλασαρα , μεγειες και χαρες.:119:

καλοακουστο και τυχερο να ειναι το μηχανημα.
Εχω ζησει καλες στιγμες μαζι του. Και εσυ νεαρε μου:126:θα περασεις καλα μαζι του.

Συμβουλη....Κανε κανα δωρακι στην γυναικα σου πριν τον παραλαβεις...:126:.

Αμα δει την κουτα θα καταλαβει οτι δεν κανει οσα της ειπες...Ενω με ενα δωρακι ...θα την δει πιο μικρη και πιο φτηνη τη ....συσκευουλα...
 

Μηνύματα
3.339
Reaction score
454
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ε μα μπερδεύτηκα με τα κολάνια και τα βύσματα, ήπχια και 3-4 πράσινες πριν λίγο... ΧΙΚ!


Σε ζηλεύω ρε φίλε! Με την καλή την έννοια!

Όχι για την ενισχυτάρα, ούτε για την τιμή του.


Για την ΚΑ_ΛΑ (στη θέση του _ βάζετε Υ ή Β, αναλόγως προτίμησης) του να ανοίγεις το κουτί, να το ξεπαρθενιάζεις, να σνιφάρεις τα αλουμίνια, να παίρνεις τζούρα από τον αέρα του κρελοεργοστασίου, να σκίζεις τα νάυλον σακουλάκια με τα καλώδια και τα μπιχλιμπίδια, να βλέπεις πρώτος το χαρτί "ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΤΕ, ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΤΑ ΗΧΕΙΑ ΣΑΣ".

Βάλε μια κρυφή κάμερα στο χώρο που θα τον ξεπακετάρεις, αν δεις τη φάτσα σου μετά δε θα το πιστεύεις!




ΜΕ ΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!
Eσυ μου φαινεται εισαι χειροτερος απο εμενα φιλε μου.Ρε τι σακατιλικια κουβαλαμε τελικα?:142::142:
 

Μηνύματα
3.339
Reaction score
454
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Ο ΝΥΜΦΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΣ Τ















Ενα πραμα.......ουτε μ@υνι νατανε ντελικατο και αψηλο βρε παιδια!!!!!!!!!

Τι στα διαλα....ανωμαλεψα ωρε π@υστη μου?????


Το βραδυ θα εχει φωτο απο τα εσωψυχα του....ετσι για το ματι βρε λεβεντες!!!!!!!!


Αντε γιατι μας επρηξα με δαυτονα.......τα watt του μεσα!!!!
Καλοριζικος και καλοακουστος!!Περιμενουμε εντυπωσεις.Ακου και την συμβουλη του Μενδρινου,δεν θα χασεις!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

αυτός ο χιουστον τον ζαχαρωνει...πρόσεχε μη του μιλάς πολύ και σου τσιμπήσει τον προμηθευτή.:135:
Και οχι τιποτις αλλο αλλα με τα Τιδαλια πανε μανουλα και τα σηκωνουν και καμια 70 ποντους στον αερα...λεμε!!!!!!!!!!!
:143::143:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

αντε Βλασαρα , μεγειες και χαρες.

καλοακουστο και τυχερο να ειναι το μηχανημα.
Εχω ζησει καλες στιγμες μαζι του. Και εσυ νεαρε μουθα περασεις καλα μαζι του.

Συμβουλη....Κανε κανα δωρακι στην γυναικα σου πριν τον παραλαβεις....

Αμα δει την κουτα θα καταλαβει οτι δεν κανει οσα της ειπες...Ενω με ενα δωρακι ...θα την δει πιο μικρη και πιο φτηνη τη ....συσκευουλα...
Ναι Νικολακι ......εχω κανει τρια -τεσσερα δωρακια μεχρι στιγμης και εψες μας εκανε την τιμη και ηρθεν ο Σακης στην πολη μας με το κουαρτετο του και τραγουδησε εις το σταδιον της Κορινθου και το χρυσο μου το εστειλλα για Σακοακροαση ωστε να κατευνασω τα της πεμπτης πνευματα...................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ε μα μπερδεύτηκα με τα κολάνια και τα βύσματα, ήπχια και 3-4 πράσινες πριν λίγο... ΧΙΚ!


Σε ζηλεύω ρε φίλε! Με την καλή την έννοια!

Όχι για την ενισχυτάρα, ούτε για την τιμή του.


Για την ΚΑ_ΛΑ (στη θέση του _ βάζετε Υ ή Β, αναλόγως προτίμησης) του να ανοίγεις το κουτί, να το ξεπαρθενιάζεις, να σνιφάρεις τα αλουμίνια, να παίρνεις τζούρα από τον αέρα του κρελοεργοστασίου, να σκίζεις τα νάυλον σακουλάκια με τα καλώδια και τα μπιχλιμπίδια, να βλέπεις πρώτος το χαρτί "ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΤΕ, ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΤΑ ΗΧΕΙΑ ΣΑΣ".

Βάλε μια κρυφή κάμερα στο χώρο που θα τον ξεπακετάρεις, αν δεις τη φάτσα σου μετά δε θα το πιστεύεις!




ΜΕ ΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!

Στο καλο σου με συγκινησες.....παλιοπαιδο.........αλλα βρε παιδι μου αυτο που με αγγιξε περσσοτερο ειναι η φραση.....να σκιζεις τα ναυλον !!!!!!!!!!!!!!!!! ΩΙΜΕ!!!!!!!!!
Πως λεμε.....της εσκισα το στριγκι......καπως ετσι βρε παιδι μου....τετοια απολαυση λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΩΙΜΕ......δις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:142::142:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Ναι Νικολακι ......εχω κανει τρια -τεσσερα δωρακια μεχρι στιγμης και εψες μας εκανε την τιμη και ηρθεν ο Σακης στην πολη μας με το κουαρτετο του και τραγουδησε εις το σταδιον της Κορινθου και το χρυσο μου το εστειλλα για Σακοακροαση ωστε να κατευνασω τα της πεμπτης πνευματα...................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aφου την εστειλες και ....:126:ειδε το Σακη θα KRELLαθηκε απο τη χαρα της , οπότε που να εχει ματια να δει το νεο μηχανημα και το μεγεθος του.(και την τιμη του χε χε):142:

Τωρα παλι αν βαλεις ποσο σου κοστισαν τα 4 δωρακια και ο Σακης θα δεις οτι ηρθες μια η αλλη:142:με το αρχικο κοστος του εργαλειου...

Δηλ.4.500 +αλλα τοσα τα δωρακια =9.000 συνολο ....ζημιας...

Αλλά χαλαλι , μια ζωη την εχουμε Βλασαρε και πρεπει να ακουμε οσο γινεται καλυτερα.
 

Μηνύματα
28.187
Reaction score
26.642
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Bλάσσαρε φιλαράκι αντε καλόστρωτο καλοάκουστο καλορύθμιστο και κυρλιως καλοκαύλωτο το εργαλείο.
Να το χαίρεσαι βρε μπαγάσα , αλλά μέχρι την πέμπτη εγω θα είχα φάει τα λυσσακά μου, φιλαράκι.
Οπως λέει και ο στέργιος , θα αλλάξουμε τα φώτα στα ηχεία σας, μπορεί και κανά στρίνγκ, γιατί ε οσο , να πείς 800 στα 4 δεν είναι και λίγο. Μάλλον θα τα πιάσει μια ελαφρά συσπεψία τα 802 , μέχρι να συνηθίσουν την krelloκουζίνα.:441:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Bλάσσαρε φιλαράκι αντε καλόστρωτο καλοάκουστο καλορύθμιστο και κυρλιως καλοκαύλωτο το εργαλείο.
Να το χαίρεσαι βρε μπαγάσα , αλλά μέχρι την πέμπτη εγω θα είχα φάει τα λυσσακά μου, φιλαράκι.
Οπως λέει και ο στέργιος , θα αλλάξουμε τα φώτα στα ηχεία σας, μπορεί και κανά στρίνγκ, γιατί ε οσο , να πείς 800 στα 4 δεν είναι και λίγο. Μάλλον θα τα πιάσει μια ελαφρά συσπεψία τα 802 , μέχρι να συνηθίσουν την krelloκουζίνα.:441:
Νασαι καλα βρε Γιανναρε..................ετσι πιστευω και γω.....χαρα και τσαχπινια τα 802 μου που θα φωναζουν.......επιτελους ρευματα.........!!!!!
:143::143:
 

Μηνύματα
28.187
Reaction score
26.642
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Χαρά και τσαχπινιά ναι.
μονο μην φωνάξουν φτάνει δεν πάει πιο βαθειά.:105:
Το ρεύμα εννοώ......
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.459
Μηνύματα
2.904.901
Members
38.047
Νεότερο μέλος
vcbl
Top