Moto GP






abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.468
Reaction score
99.776
Τρομακτικό ατύχημα Marquez.

 



gid

Μηνύματα
8.079
Reaction score
9.303
Μετά την αποχώρηση του Ρόσι, όχι από το σπορ, αλλά από τις πρώτες θέσεις, υπάρχει έστω ΕΝΑΣ που να έχει μια κάποια προσωπικότητα και να τραβήξει το ενδιαφέρον;

Προσωπικά έχασα το ενδιαφέρον μου, δεν παρακολουθώ πλέον. Παλιότερα, δεν έχανα αγώνα.
 


Μηνύματα
1.335
Reaction score
2.681
Μετά την αποχώρηση του Ρόσι, όχι από το σπορ, αλλά από τις πρώτες θέσεις, υπάρχει έστω ΕΝΑΣ που να έχει μια κάποια προσωπικότητα και να τραβήξει το ενδιαφέρον;

Προσωπικά έχασα το ενδιαφέρον μου, δεν παρακολουθώ πλέον. Παλιότερα, δεν έχανα αγώνα.
Μόνο παρακολουθούμε ;
Ακολουθούμε Πέκο 😍
IMG_3216.jpeg
 

Μηνύματα
98
Reaction score
101
2024 μαλλον ειμαι ο μονος που δεν χανει αγωνα; 😁
Το πιο πανω-κατω πρωταθλημα των τελευταιων ετων εχουμε φετος!
 


Μηνύματα
98
Reaction score
101
Πως το βλεπεις το πρωταθλημα; Παλι Pecco ή του χρονου θα φοραει η Aprilia το Νο.1?
 

Μηνύματα
78
Reaction score
131
οι προβλεψεις δεν ειναι ευκολες οταν μιλας για τετοιο επιπεδο παγκοσμιου πρωταθληματος.
περσι ο Μαρτιν το εχασε και δεν λες το κερδισε ο Πεκο.
φετος μας εδειξε ο Μαρτιν πως εχει το αγωνιστικο θρασος να το παρει, θα ελεγα το αξιζει ισως αλλα αναμονη λιγες μερες.
μεγαλη απογοητευση φετος η Aprilia και φυσικα οι εξ ανατολων Ιαπωνες.
 

Μηνύματα
98
Reaction score
101
Συμφωνω. Φετος απο τη μια βλεπουμε τον Πεκο να εχει πολλες περισσοτερες νικες και στα σπριντ που το 2023 κυριαρχουσε ο Μαρτιν (νομιζω εχει κερδισει 6 σπριντ και 8 αγωνες εναντι 5 & 3 του Μαρτιν), αλλα απο την αλλη εχει πολλες πτωσεις και εγκαταλειψεις που τον εχουν αφησει δευτερο στο πρωταθλημα. Οποτε πολυ πιο γρηγορος αλλα καθολου σταθερος...
Οντως η Απριλια φετος δεν εκανε καποια μεγαλη εκπληξη (περα απο τη κυριαρχια Βινιαλες στις ΗΠΑ και τη νικη Εσπαργκαρο στη Καταλονια), αλλα αν λαβουμε υπ'οψην ποσο πιο γρηγορα γυριζουν οι Ντουκατι σε σχεση με περσι, κανεις δεν μπορει να πλησιασει.
Καλα οι Ιαπωνες ατυχως κοιτανε με κιαλια τους ευρωπαιους...

p.s. (Viniales ειχε και μια νικη στη Πορτογαλια νομιζω? )
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.107
Μηνύματα
2.928.596
Members
38.133
Νεότερο μέλος
aristis
Top