Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82


Μηνύματα
1
Reaction score
0
Καλησπερα παιδια.

Ο 7. ειμαι εγω, ο guest του spresv.
Ελπιζω να μην εχω καποιο απροοπτο και σας κρεμασω.:)
 

Μηνύματα
2.791
Reaction score
1
Καλώς τον!

Και να μας κρεμάσεις, μην ανησυχείς. Απλά, θα ελευθερωθεί η θέση πάνω από το air-condition...
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
8.012
Reaction score
10.206
Απάντηση: Re: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Καλώς τον!

Και να μας κρεμάσεις, μην ανησυχείς. Απλά, θα ελευθερωθεί η θέση πάνω από το air-condition...
Δε μου λε ρε zoglair, καμμιά δεκαριά βάσεις οροφής που έχει ο θείος στο ταβάνι του, μήπως σκοπεύεις να τις αξιοποιήσεις κι αυτές για την ανάρτηση θεατών; :cool_11:
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Και καθως καποιοι με κατηγορουν συνεχεια για την ηλικια μου υποθετω [ως θα τσακιστουν να μου δωσουν την θεση τους, ετσι δεν ειναι?
Που να καθομαι συνεχεια ορθιος, γερος ανθρωπος?)(
 

Μηνύματα
2.632
Reaction score
1
Και καθως καποιοι με κατηγορουν συνεχεια για την ηλικια μου υποθετω [ως θα τσακιστουν να μου δωσουν την θεση τους, ετσι δεν ειναι?
Που να καθομαι συνεχεια ορθιος, γερος ανθρωπος?)(
Θειο, αν ηταν ετσι και μενα επρεπε να μου δινουν χαρτζηλικι. αστο, δεν πιανει :happy_9:
 


Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Και καθως καποιοι με κατηγορουν συνεχεια για την ηλικια μου υποθετω [ως θα τσακιστουν να μου δωσουν την θεση τους, ετσι δεν ειναι?
Που να καθομαι συνεχεια ορθιος, γερος ανθρωπος?)(
Θα σου απαντήσω ιδιαιτέρως...:cool_11: :cool_11: :cool_11:

Πάντως έγραψες...θα αφήσει ιστορία το συγκριτικό αυτό...:respect:
 



Μηνύματα
186
Reaction score
0
Απάντηση: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Και τί να πώ και που μάλλον είμαι ο γηραιότερος της παρέας ρε παιδιά??? Ανδρέα μου σε λίγο, με την έλευση των καινούριων ¨ντίλα" ,"ίν82" κ.λ.π., από κάποιους θα πέφτουν τα σαγώνια στο πάτωμα και από εμάς οι ...μασέλες!!! Μή μασάς όμως, είδες εμένα δεν με πήρε πρέφα κανείς (χέ,χέ). Γι' αυτό τα ...πιτσιρίκια, (έτσι λέω τους μαθητές μου), παρακαλώ στη θέση τους και σεβασμό(!) εντάξει???
 


Μηνύματα
186
Reaction score
0
Απάντηση: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Σιγά σιγά παιδί μου, θα τα βρούμε όλα! Δημήτρη αναλαμβάνω εγώ τις μπύρες. Γιά σάμαλι, κώκ, ποπ-κόρν, γυναίκες κ.λ.π., ο επόμενος. Αλλά όποιος μου βρεί και με κεράσει "Τάμ-Τάμ" (μόνο οι παληοί ξέρουν...), όλα τα λεφτά! Από εμένα μετά ότι θέλει!!!:happy_4:. Μέχρι και στον Μελίδη πεταγόμαστε αρκεί να έχει έτοιμη την ψησταριά και τα κοψίδια:cool_1:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.579
Reaction score
29.044
Απάντηση: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Παρών!!
Πάντα ετοιμοπόλεμη η ψησταριά. Και ο χασάπης 30 μέτρα μακρυά.

Ρε σεις δεν έρχεστε εδώ για το συγκριτικό;
Θα συγκρίνετε και τις διαφορές που έχει το χρώμα στο κρέας από το κατσίκι και το ζυγούρι.
Θα λιγδώσει και το αντεράκι σας.

Πάντως θα ήθελα να ήμουν παρών σ΄αυτό το συγκριτικό. Τώρα θα μου πεις "και τι σε εμποδίζει;"
Χμμμ.
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
8.012
Reaction score
10.206
Απάντηση: Re: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Τι διαολο, και αλλος καθηγητης? Ε, ρε γλεντια :violent:
Πρόσεξε μη γνωρίσεις τις σύγχρονες παιδαγωγικές μεθόδους και βρεθείς σε διασταυρούμενα πυρά, ψάρακα! )(
Ε, ρε θα σε ταράξουμε στη σαΐτα! :crazy_3:
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Re: Απάντηση: Re: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Πρόσεξε μη γνωρίσεις τις σύγχρονες παιδαγωγικές μεθόδους και βρεθείς σε διασταυρούμενα πυρά, ψάρακα! )(
Ναι σ_κουφάλες και ο μόνος με view_master (σύντομα και με διδακτορικό) στη Διδακτική των Φ.Ε. στην απέξω εεε.)(
Εγώ θα είμαι αλλού... καλύτερα... χα...:happy_9:
 

Μηνύματα
186
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Πρόσεξε μη γνωρίσεις τις σύγχρονες παιδαγωγικές μεθόδους και βρεθείς σε διασταυρούμενα πυρά, ψάρακα! )(
Ε, ρε θα σε ταράξουμε στη σαΐτα! :crazy_3:

Φίλε MaxHeadroom, δεν κατάλαβα, συνάδελφος???
 


Μηνύματα
186
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Ναι, μηχανολογία/πληροφορική (ΠΕ12).

Excellent φίλε μου! Εγώ μαθηματικός-πληροφορικός (ΠΕ03-ΠΕ19). Τα υπόλοιπα θα τα πούμε από κοντά.
Και όπως είπαμε οι μπύρες δικές μου αυτή τη φορά.
Dear Melidis μή το πολυσκεύτεσαι! όρμα!!! Δέν πιστεύω να υπάρξει κάποιος που να μήν πεί καλοδεχούμενος! Και όσο για το μετά, η περιοχή μου (Αγ. Παρασκευή - Χολαργός), είναι ταβερνούπολη, και αναλαμβάνω την ξενάγησή σας. Να βλέπω δίωρες (μετά δημοσίων θεαμάτων), από το "επιτελικόν γραφείον πενθεράς-συζύγου", (τα μωρά φυσικά από τον ...κηδεμόνα τους!!!), (χέ χέ), και τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε εύκολα...
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
8.012
Reaction score
10.206
Απάντηση: Re: Sony VPL-VW60 vs InFocus IN82

Excellent φίλε μου! Εγώ μαθηματικός-πληροφορικός (ΠΕ03-ΠΕ19). Τα υπόλοιπα θα τα πούμε από κοντά.
Και όπως είπαμε οι μπύρες δικές μου αυτή τη φορά.
Dear Melidis μή το πολυσκεύτεσαι! όρμα!!! Δέν πιστεύω να υπάρξει κάποιος που να μήν πεί καλοδεχούμενος! Και όσο για το μετά, η περιοχή μου (Αγ. Παρασκευή - Χολαργός), είναι ταβερνούπολη, και αναλαμβάνω την ξενάγησή σας. Να βλέπω δίωρες (μετά δημοσίων θεαμάτων), από το "επιτελικόν γραφείον πενθεράς-συζύγου", (τα μωρά φυσικά από τον ...κηδεμόνα τους!!!), (χέ χέ), και τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε εύκολα...
Ok!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.875
Μηνύματα
2.920.844
Members
38.107
Νεότερο μέλος
Μαρθα
Top