yamaha ns-5000

Μηνύματα
305
Reaction score
406
Eαν πολυ ωραιο βιντεο που εξηγει αναλυτικα το κορυφαιο ηχειο της yamaha ,κατασκευη υλικα και πολλες πληροφοριες
Βεβαια Ιδιαιτερα ακριβη και η τιμη του

 

Μηνύματα
591
Reaction score
875
Eαν πολυ ωραιο βιντεο που εξηγει αναλυτικα το κορυφαιο ηχειο της yamaha ,κατασκευη υλικα και πολλες πληροφοριες
Βεβαια Ιδιαιτερα ακριβη και η τιμη του

Πρέπει να το είχαν στο Μόναχο φέτος και είχαν και τα NS-1000 και κάποια άλλα βιντατζ κομμάτια εκθεσιακά. εντάξει ήταν καλά αλλα ναι. άλλα δωμάτια τα προτίμησα προσωπικά
 

Μηνύματα
305
Reaction score
406
Πρέπει να το είχαν στο Μόναχο φέτος και είχαν και τα NS-1000 και κάποια άλλα βιντατζ κομμάτια εκθεσιακά. δέν με τρέλανε το συγκεκριμένο σετ απ/δωμάτιο. ούτε το άλλο το παίδι που ήταν μαζί μου, εντάξει ήταν καλά αλλα ναι. άλλα δωμάτια ήταν καλύτερα
Απωθημένη αυτη η εκθεση όλο λέω να πάω όλο αναβάλλω ....ξέρουμε ημερομηνίες για του χρόνου ?
Βέβαια για τα χρήματα αυτά θα έπρεπε ναι είναι παραπάνω από απλώς καλά .
 

Μηνύματα
591
Reaction score
875
Απωθημένη αυτη η εκθεση όλο λέω να πάω όλο αναβάλλω ....ξέρουμε ημερομηνίες για του χρόνου ?
Βέβαια για τα χρήματα αυτά θα έπρεπε ναι είναι παραπάνω από απλώς καλά .
έχεις ακριβώς μία τελευταία ευκαιρία να πάς του χρόνου πρίν γίνει High End Vienna το 2026 απο Munich. νομίζω είναι 15-18 Μάη
 

Μηνύματα
305
Reaction score
406
έχεις ακριβώς μία τελευταία ευκαιρία να πάς του χρόνου πρίν γίνει High End Vienna το 2026 απο Munich. νομίζω είναι 15-18 Μάη
Ωωω ευχαριστώ πολύ . Θα μπει στο πρόγραμμα στάνταρ τότε
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.114
Μηνύματα
2.928.752
Members
38.133
Νεότερο μέλος
aristis
Top