JBL Partybox



Μηνύματα
441
Reaction score
1.483
Καλο θα ειναι ενας Administrator να εξηγησει στον daharis666 οτι στις δυνατοτητες και υποχρεωσεις ενος moderator δεν ειναι να κανει bullying ή να ειρωνευεται τα μελη.

Αν εχει να πει κατι ας γραψει την γνωμη του (αν εχει τις γνωσεις) και ας αφησει τις ειρωνιες της πλακας.
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.096
Reaction score
77.927
Καλο θα ειναι ενας Administrator να εξηγησει στον daharis666 οτι στις δυνατοτητες και υποχρεωσεις ενος moderator δεν ειναι να κανει bullying ή να ειρωνευεται τα μελη.

Αν εχει να πει κατι ας γραψει την γνωμη του (αν εχει τις γνωσεις) και ας αφησει τις ειρωνιες της πλακας.
τις ειρωνείες προς το μέλος @vet και εμμέσως πλην σαφώς στα μέλη @Costas Coyias , @Bhutia @costas EAR @Dimifoot κλπ.... που έχουν προσφέρει τερμπάιτ κειμένων, αναλύσεων και τεχνικής βοήθειας στον χώρο αυτό....δεν σε βλέπω να τις αναφέρεις όμως

warning για αρχή και υποδείξεις αλλού άλλη φορά επαγγελματία

Υ.Γ. Δεν κάνω ταγκ τον Ζαπάντη...που είναι και επαγγελματίας και θα πάει αλλού η δουλειά

Έλα! Για πες;
χιουμορ έκανα άλλα μου αρέσει αυτή η περισσή μετάδοση γνώσης.
Είμαι εδώ από το 2007 έχω διαβάσει όλα τα εκπληκτικά άρθρα του κογια του έαρ του ζαπαντη και φυσικά του bhutia.
Ετσι λοιπόν στο νήμα αυτό επιτρέπονται 4 sub στις γωνιές για πάρτυ. Στα αλλά νήματα όμως τα hi fi, θελει μετρήσεις. Έχεις; Θα τις δούμε;
Α δεν μου τοπες πως εχεις διαβασει ολα αυτα. Τωρα ενταξει, εγινες επιστημονας και εγω ο καυμενος σου ελεγα για πετρουλες θεωρωντας πως πρεπει να στα πω απλα μπας και καταλαβεις.

Καλο θαναι οταν κανεις αστειακια να βαζεις και κανα χαμογελακι για να ξερει ο αλλος οτι αστειευεσαι, μιας και κανεις μπορει να θεωρησει μια μπουρδα που λεει καποιος οτι ισχυει.


Ηταν μια υποθεση ρουτινας και μια απο τις εκατονταδες εγκαταστασεις που εχω καμει αλλα δεν κρατησα αρχεια, που να ξερω πως ενας επιστημονας σαν εσενα που εχεις διαβασει ολα αυτα θα μου τα ζηταγε καποτε.

Εγω αγαπητε μου δεν ειμαι ειδικος επειδη διαβασα μερικα PDF ή ειδα μερικα video στο youtube ουτε πουλαγα καλωδιακια για μεταξωτες κορδελλες.
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.957
Reaction score
55.105
Αν βάλεις 4 στις γωνίες για πάρτυ, έρχεται η αστυνομία σε μισή ωρίτσα
Ναι αλλά θα φέρεις το χαμηλό εκεί που θέλεις. Ούτε ακυρώσεις ούτε τίποτα
Μην παραβλέπεται όμως και η διάσταση του ύψους. Άλλα τέσσερα τεμάχια λοιπόν και όλα αυτά υπό την προϋπόθεση ότι θα είχαμε τέλειο παραλληλεπίπεδο χώρο...

Κατά τα άλλα,διόλου ευκαταφρόνητον εγχείρημα να ερχόταν τόσο η Άμεση Δράση όσο και οι χαμηλές οκτάβες εκεί ακριβώς όπου θα θέλαμε σε οποιαδήποτε περίπτωση... Στο παρόν νήμα καταφέραμε να έλθει και... συντονισμός.
Α δεν μου τοπες πως εχεις διαβασει ολα αυτα. Τωρα ενταξει, εγινες επιστημονας και εγω ο καυμενος σου ελεγα για πετρουλες θεωρωντας πως πρεπει να στα πω απλα μπας και καταλαβεις.
...

Εγω αγαπητε μου δεν ειμαι ειδικος επειδη διαβασα μερικα PDF ή ειδα μερικα video στο youtube ουτε πουλαγα καλωδιακια για μεταξωτες κορδελλες.

Τωρα πλεον ειμαι συνταξιουχος εχω ποιυλησει τον εξοπλισμο μετρησεων, τα spectrum analyzers, PA κλπ

Αυτα και δεν επανερχομαι.
Σε ό,τι θα με αφορούσε δεν εγκαλώ διάφορα σχόλια, επισημαίνω μονάχα ότι ο υποφαινόμενος έχει συνοδεύσει όσα υποστηρίζει με πληθώρα εφαρμογών στην πράξη , φωτογραφίες setup κι εννοείται με αναλυτικές μετρήσεις.
 
Last edited:





Ndis

Titika
Μηνύματα
1.876
Reaction score
4.670
To party box το έχω πετύχει στο παμπλικ σε τιμή χώμα και ο μαλακας δεν το αγόρασα
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.096
Reaction score
77.927
To party box το έχω πετύχει στο παμπλικ σε τιμή χώμα και ο μαλακας δεν το αγόρασα
εμ δεν το γράφει πουθενά.....που να ξέρες ότι καλούν άντρες στρίπερ με αυτό? :laugh:
 




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.957
Reaction score
55.105
Οποιος ξερει να διαβαζει καταλαβαινει τι συμβαινει !!
Ο ίδιος πάντως δεν πριμοδοτώ partybox αλλά τη χρησιμότητα του να ξέρουμε από διάβασμα τόσο κειμένων όσο και διαγραμμάτων από μετρήσεις. Σε περίπτωση δε όπου το ηχοσύστημα θα έπαιζε ΄΄παπάδες΄΄ τότε πρέπει να ξέρουμε και από διάβασμα... ιερωμένων.:D
 


Μηνύματα
12.765
Reaction score
14.869
Ο ίδιος πάντως δεν πριμοδοτώ partybox αλλά τη χρησιμότητα του να ξέρουμε από διάβασμα τόσο κειμένων όσο και διαγραμμάτων από μετρήσεις. Σε περίπτωση δε όπου το ηχοσύστημα θα έπαιζε ΄΄παπάδες΄΄ τότε πρέπει να ξέρουμε και από διάβασμα... ιερωμένων.:D
Χάνεις (ετε) το δάσος για το δένδρο. Δεν λές δηαλδή που γίνονται ακόμη πάρτυ ; Δεν το ήξερα. :D Ούτε εσύ τα πρόλαβες λογικά.

Βέβαια πάλι αγαθός και εκτός κλίματος είμαι και μπορεί να μιλάνε για στριπερ και τέτοιου είδους πάρτυ. (μπατσελόρ κλπ). :D
 





Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.745
Μηνύματα
2.874.634
Members
37.943
Νεότερο μέλος
Harris_K
Top