KRELL FPB 400 CX

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.289
Reaction score
21.160
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Κοιτα πρωτα θα μιλησω με τον δικηγορο μου να δω η Ντινα τι θα μου παρει(γιατι σιγουρα θα με χωρισει) και υστερα ανεβαινω Αθηνα να φορτωσω!!!!!!!
Πάρτο 4 χιλιάρικα σήμερα, πούλα το 5 χιλιάρικα από Δευτέρα, και πάτε δυό σαββατοκύριακα με τη Ντίνα στο Θέρμαι Σύλλα.
 

Μηνύματα
1.644
Reaction score
140
Τουλάχιστον δεν τους λέγανε freddo power?
(και γιατί επιμένεις,δε βαρέθηκες;):116:
 

Μηνύματα
1.644
Reaction score
140
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Πάρτο 4 χιλιάρικα σήμερα, πούλα το 5 χιλιάρικα από Δευτέρα, και πάτε δυό σαββατοκύριακα με τη Ντίνα στο Θέρμαι Σύλλα.
Εγώ θα έστελνα ΤΓΙΑ σαββατοκύριακα την Ντίνα στο πωςτολεν και θα καθόμουν σπίτι να χαζεύω τη σιδεριά.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.700
Reaction score
129.752
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

(και γιατί επιμένεις,δε βαρέθηκες;)
αυτή η συσχέτιση που πας να κάνεις .....με αρέσει! :138:

Γιατί το χέρι το έχει στο β@ζί κολλημένο, πάει και τέλειωσε. :137:

Ο κορίνθιός μας είναι και γ@μ@ τα παλικάρια, με πολλές γνώσεις στο κεφάλι του, κι ας το παίζει κουκουρούκου. Κι επειδή ακριβώς τον αγαπάω, δε μου πάει η καρδιά να του πω ένα "πάρτο ρε βλάσσαρε, χτύπα το, ευκαιρία είναι, άντε παλιοκ@λ@φαρδε!" για να χαρεί και να είμαστε τραλαλό τραλαλί. Προτιμώ να του πω αυτά που ξέρω, σταράτα και ξεκάθαρα, κι ας τον στεναχωρώ, ας τον προβληματίζω. Άλλοι λεν αυτά που πιστεύουν. Αυτή είναι η μόνη διαφορά. Τι ξέρεις και τι πιστεύεις. :126:

Πάντως κι ο Κόγιας καλή ιδέα πέταξε. Να μπει σοβαρά υπό σκέψη...
Άλλωστε ο Μιχαλάκης και 5 και 5,5 δίνει για αυτό. :145:
 


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.645
Reaction score
4.233
Τρελιάρη κανα w4s δοκίμασες τελικά;
Σκέψου σε τι επίπεδο είναι ο πρό σου και πόσο διαφορετικά μπορεί να σου κάτσει ένας ψηφιακός πλέον..
Τελικά ο proceed ήρθε;
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Kostas EAR,

Δηλαδη λες
icecream power:136: και δεν τα δινεις στη ΔΕΗ:131:και παιρνεις και πιο πολυ ισχυ.(ποιητικον):131:

Καλο παιδι ναναι:138:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.700
Reaction score
129.752
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Σκέψου σε τι επίπεδο είναι ο πρό σου και πόσο διαφορετικά μπορεί να σου κάτσει ένας ψηφιακός πλέον..
Πχιος? ααααααα, αυτός, ε?


Να σου πω, με 6 χιλιάρικα, γλυτώνει και το άχρηστο πλέον ντακ! Πιο φτηνά λοιπόν....:126:
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Πάντως κι ο Κόγιας καλή ιδέα πέταξε. Να μπει σοβαρά υπό σκέψη...
Άλλωστε ο Μιχαλάκης και 5 και 5,5 δίνει για αυτό. :145:
Μπαααααααααααααααααα, στο τεσσεραμισάκι το συζητούσα πάντως... :116:Έχε χάρη που με πετυχαίνεις στην ανάγκη...:142:
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.645
Reaction score
4.233
Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Πχιος? ααααααα, αυτός, ε?


Να σου πω, με 6 χιλιάρικα, γλυτώνει και το άχρηστο πλέον ντακ! Πιο φτηνά λοιπόν....:126:
Και αυτός αλλά δεν ξέρω αν τα βατ του αρκούν στον τρελιάρη..

Όσον αφορά το dac άμα κάνει καμία μλκια θα τον περιλάβει ο Δολοφ..:137:
 

Μηνύματα
1.644
Reaction score
140
Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

. Προτιμώ να του πω αυτά που ξέρω, σταράτα και ξεκάθαρα, κι ας τον στεναχωρώ, ας τον προβληματίζω.
Σωστός!
(είσαι παλιοχαρακτήρας όμως ):137:
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.645
Reaction score
4.233
Α κάτι ακόμα.
Αν τον αγοράσει δεν θα τον λέω πλέον τρελιάρη αλλά kρελιάρη
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

HΘΙΚΟΝ ΔΙΔΑΓΜΑ...............................

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ........ΣΑΣ ΓΚΡΕΜΙΖΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάσση,

μην πελαγώσεις την δυσκολότερη ώρα!

Το μόνο που έχει μείνει είναι να ρωτήσεις τον εαυτό σου μια και μοναδική σκληρή -τη σκληρότερη- ερώτηση απ' όλες:

αν μείνω με αυτά που έχω
και δεν αγοράσω τίποτα
θα πεθάνω???

σόρυ για την παρέμβαση,
keep calm and carry on!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Λοιπον να παρω θεση και γω κυριοι δικαστες -κυριοι ενορκοι---

Την Τριτη το βραδυ στας Αθηνας στο σπιτι ενος καλου φιλαρακου πηγα για ακροαση και καφεδακι...
Για να μην χρονοτριβω ...ηχεια 802 ιδια με τα δικα μου---προ της Audio research ref 3 -cd player Stibert λαμπατο και τελικο τον Krell που συζηταμε....

Δεν συνηθιζω να κρυβομαι και ας παρεξηγιεμαι........εντιμως σας μιλαω ....μου εφυγε το κλαπετο!!!!!!!!!!!!!!!

Η μποτια με νευρο -ογκο και καθαροτητα(το δερμα μου μεσα)ταχυτητα...αστα να παν στο αγυριστο.....μουσικοτητα με τις νοτες και τις φωνες αερινες χωρις ιχνος κρατηματος!!!!
Με μια σκηνη ειλικρινα τρισδιαστατη με ογκο σε ολο το φασμα......σε αυτο ειδικα δεν σηκωνω κουβεντα ....ΟΓΚΟΣ ΡΕ---ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ---
Ακουσαμε ενα album της LAURA FUGI(the latin touch)με την φωνη της τυπισας να ξεσκιζει των αερα---το συγκεκριμενο album το εχω και γω και το ακουω στο συστημα μου---βρειτε το και παιξτε το δυνατα και δωστε βαση σε αυτο το λαρυγγι!!!!!!

Και μην ξεχασω ...ο χωρος του ειναι κατα πολυ χειροτερος απο τον δικο μου!!!!!!

Βεβαια να πω και κατι αλλο......μετα τις αλλαγες που εκανα στο κρος του ηχειου μου παιζοντας με το AMR ,τον λαμπατο μου pro με τις 6Η30-DR Nos της Mod Wright και εναν αφτιαχτο 350αρι τελικο της Perraux το αποτελεσμα στο κονακι μου ειναι (κατεμε παντα)ποιο αμμεσο και ποιο ζωντανο απο του φιλαρακου με τα 802 ποιο ξεκουραστα μετα την μοντιφια ΑΛΛΑ χωρις τον απιστευτο ογκο σε ολο το συχνοτικο φασμα που αισθανθηκα με αυτο το κτηνος της Krell......Τι να πω βρε παιδια...με εστειλλε ο πουστης!!!!!!!

Να γιατι μπηκα στην μπριζα ......οσες φορες τον εχω ακουσει τα ιδια συναισθηματα μου εχει αφησει.....και φυσικα και η τιμη που πριν 4 χρονια πουλιοταν 9000 ευρω κουτα!!!!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάσση,

μην πελαγώσεις την δυσκολότερη ώρα!

Το μόνο που έχει μείνει είναι να ρωτήσεις τον εαυτό σου μια και μοναδική σκληρή -τη σκληρότερη- ερώτηση απ' όλες:

αν μείνω με αυτά που έχω
και δεν αγοράσω τίποτα
θα πεθάνω???

σόρυ για την παρέμβαση,:143:
keep calm and carry on!

Ε οχι και να πεθανουμε βρε Nic για εναν τελικο!!!!!

Αλλα ειναι πολλα τα ρευματα ΑΡΗ και τα γουσταρω...Nic μου!!!!:143:

Δηλαδη να σου πω την αληθεια θα ηθελα να εχω ενισχυτικα με 6-8 kilowatt να επαιζα τις μουσικες μου!!!!!!

I am a fucken power lover !!!!!!!:135::135:
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Πλάκα-πλάκα τώρα, στην μπάντα!
Ετυχε και άκουσα τα 802 τα παλιά με κρελ τελικό, 5κάναλο, αλλά απλή ενίσχυση, δεν θυμάμαι τι ήταν το υπόλοιπο σύστημα, αλλά θυμάμαι το δωμάτιο, ήταν άθλιο, και ο ήχος ήταν ο ένας από τους 3 και μοναδικούς ΣΟΒΑΡΟΥΣ ήχους που έχω ακούσει μέχρι σήμερα.
Φαίνεται είναι σοβαρό ματσάρισμα κρελ-μπιεντάμπλγιου...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Πλάκα-πλάκα τώρα, στην μπάντα!
Ετυχε και άκουσα τα 802 τα παλιά με κρελ τελικό, 5κάναλο, αλλά απλή ενίσχυση, δεν θυμάμαι τι ήταν το υπόλοιπο σύστημα, αλλά θυμάμαι το δωμάτιο, ήταν άθλιο, και ο ήχος ήταν ο ένας από τους 3 και μοναδικούς ΣΟΒΑΡΟΥΣ ήχους που έχω ακούσει μέχρι σήμερα.
Φαίνεται είναι σοβαρό ματσάρισμα κρελ-μπιεντάμπλγιου...

Και η λαμπατη πινελια στην προενισχυση πιστεψε με εχει την χαρη της----μιλω παντα για ποιο ουδετερους λαμπατους προενισχυτες νικ...
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

πιστεύω είναι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, αρκει να μην ακούς πολλές ώρες μουσική... αν και για προενισχυτή δεν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα, οι λάμπες τους αντέχουν 10.000 ώρες...
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.458
Μηνύματα
2.904.885
Members
38.047
Νεότερο μέλος
vcbl
Top