KRELL FPB 400 CX

Μηνύματα
28.189
Reaction score
26.644
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

PS και εγω αν μπορούσα να ρίξω παραπάνω γκάζια στους αυλούς , και να μπορούν να τα διαχειριστούν KRELL θα έπαιρνα.:135:
 

Μηνύματα
28.189
Reaction score
26.644
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Αστους φιλαράκι ζηλεύουν , αλλά και εσυ , παλιοτελικό δεν χαρακτηρίζουμε ενα μηχάνημα που θα μπεί στο σπίτι μας! δεν κάνει!!!Ο μητσοτάκης εχει παντού μάτια και βλέπει!!!ΑΑντε τώρα μην αρχίσει..!!!!
 

Μηνύματα
2.481
Reaction score
1.762
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Επειδή δε γνωρίζω...προϊστορία, τι τελικό θα αντικαταστήσει?

Έχω την εντύπωση ότι αν δεν...τρώγεσαι με τα ρούχα σου είναι ενισχυτής που τον παντρεύεσαι.

Περιμένουμε εκτενές φωτογραφικό υλικό μετά εντυπώσεων!

(μη βγάλετε τίποτα σουβλάκια και μπριζόλες φωτό, μηχανήματα θέμε να δούμε!)
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Καλά ρε δεν ντρρέπεσαι καθόλου?Εσένα με τα 1001 ποστς λεω , μην κοιτάς πίσω σου!!!
Εχει μια καψούρα ο αθρωπας να πάρει KRELL .Γιατί πρέπει σώνει και καλά να του το βγάλετε ξυνό?
Επειδής δλδ εσείς δεν μπορείτε , η δεν εχει άλλο κομμάτι?
Αντροπή σας ρε , αλητήριοι.
Αστους αγάπη μου (βλάσση) μην τους ακούς , ζηλέυουν την ευτυχία σου - μας.Γιατί όπως και να το κάνουμε τα watts και τα άλογα δεν κρύβονται.Να δω μετά μερικές παρθένες που λέει και το φιλαράκι μου ο βλάσσης , τι θα λένε?
Εντάξει την KRELL την κράζουμε για τις μαλακίες της και τις τιμές της , αλλά σε αυτά τα λεφτά που παίρνει ο βλασσούκος τον 400 δεν υπάρχει αντίπαλος.Καλά γενικά στους τελικούς η KRELL δεν εχει αντίπαλο , αλλά λέω τώρα εγω.
Πάρτο μάναμ το εγαλέιο με δόξα και τιμή που έλεγε και η κυρία κοκοβίκου και δώστου να καταλάβουν τα 802 , γιατί αυτό πάλι θα λιμάρει τα νύχια του ,μετά, όπως κάνουν οι ωραίες και ξύπνιες γκόμενες μετά απο καμιά εύκολη ξεπέτα.
Αντε μάναμ την ισχύ ουδείς εμίσησε , την έλλειψή της πολλοί.(οσοι μπορούν να την διαχειριστούν πάντα).

ε John !! εγω μεχρι και ποιηματα του εγραψα για να τον... κουρδισω να τον επαρει τον ενισχυταρα και να Κρελλαθει με την οδηγηση. Οι γουφεριες του ανθρωπου θα ξεκαπνισουν

Και σε τετοια τιμη του ειπαμε νο το παρει το κοριτσι.Τι αλλο να του πουμε.Τοσες ωρες εδω κινδυνευουμε να μας διαβασει.... ο Μητσοτακης....
 

Μηνύματα
28.189
Reaction score
26.644
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΣΟΥΤ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΕΛΕΤΑΣ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΟΥΝ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ.
ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΙΔΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΙΚΑ , ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΜΕΛΕΤΑΩ ΣΤΑΥΡΩΝΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΑΧΤΥΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΔΙΑ.:116::141:
 

Μηνύματα
28.189
Reaction score
26.644
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Τώρα οσο αφορά στις wooferιές να προσέξει το χρυσό μου είναι και κ@υλιάρης μην σκίσει κανά 8ιντσο γιατί η b&w σκίζει τσέπες και κώλους για πλάκα.Το ηχείο του βλάσση χαμηλά στα δυο 8 ιντσα δλδ είναι 4ωμο, μην σου πω και 3ωμο , το οποίον σημαίνει οτι ο KRELLAROS θα βγάλει κάτι ρεύματα ΝΑ μετά συγχωρήσεως στον τελικό αποδέκτη που θα είναι το ποπουδάκι των 8ιντσων. Κλαψ, παρθενιά με την πρώτη και άγρια θα είναι.:105:
Χωρίς καν προκαταρκτικά.....όπως λέμε άγριο σεξ.
 

Μηνύματα
28.189
Reaction score
26.644
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Δε μου λες; Άμα του βραχυκυκλώσεις την έξοδο, τί κάνει; Καίγεται; Γιαααα κάνε ένα τεστ drive. Μετά την απομάκρυνσιν εκ του ταμείου, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται. :114:

Κώστα γίνεσαι κακούλης.
Οχι δεν καίγεται ρε ο κένταυρος, εχει protection.
Nαι ξέρω εμένα περίμενες να σου το πω...:119:
Αστονε μην τον πειράζεις τον βλασσούκο , μια κ@υλα εχει και αυτός ....:138:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.701
Reaction score
129.756
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Έχω την εντύπωση ότι αν δεν...τρώγεσαι με τα ρούχα σου είναι ενισχυτής που τον παντρεύεσαι.
καλά ρε συ, θα μας τρελάνεις? είδες εδώ κανέναν να μη τρώγεται με τα ρούχα του?

μπα σε καλό σου...

νταξ, μια φορά την πατήσαμε, μια γυναίκα την παντρευτήκαμε, και θες κι άλλες παντρειές; δηλαδή δε μας φτάνει μία? σε λίγο θα μας προτείνεις να παντρευτούμε και τη γκόμενα......


μα καλά, που σε βρήκαμε σένα, στο φακελάκι του κλυν?
 

Μηνύματα
2.481
Reaction score
1.762
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

καλά ρε συ, θα μας τρελάνεις? είδες εδώ κανέναν να μη τρώγεται με τα ρούχα του?

μπα σε καλό σου...

νταξ, μια φορά την πατήσαμε, μια γυναίκα την παντρευτήκαμε, και θες κι άλλες παντρειές; δηλαδή δε μας φτάνει μία? σε λίγο θα μας προτείνεις να παντρευτούμε και τη γκόμενα......


μα καλά, που σε βρήκαμε σένα, στο φακελάκι του κλυν?
Καλά ας μη τον παντρευτεί, ας κάνει σύμφωνο συμβίωσης!
 


Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΣΟΥΤ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΕΛΕΤΑΣ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΟΥΝ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ.
ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΙΔΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΙΚΑ , ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΜΕΛΕΤΑΩ ΣΤΑΥΡΩΝΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΑΧΤΥΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΔΙΑ.:116::141:

εχεις ακρες βλεπω με τη Μαρικα!! :131:δωσε και σε μας αδεια για να μη μας καει τιποτα και μπουμε σε εξοδα καλοκαιριατικα..:137:
 

Μηνύματα
28.189
Reaction score
26.644
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Τωρα μαλιστα.......γιατι με τρομαξες με το εφ ορου ζωης συμβολαιο!!!!!!!:135::135:

Καλού κακού κάνε και ενα προγαμιαίο , ποτέ δεν ξέρεις....:135:
 

Μηνύματα
28.189
Reaction score
26.644
Απάντηση: Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

εχεις ακρες βλεπω με τη Μαρικα!! :131:δωσε και σε μας αδεια για να μη μας καει τιποτα και μπουμε σε εξοδα καλοκαιριατικα..:137:
Ασε γιατί μια φορά μπήκε ο ακατανόμαστος σε δρομολόγιο της ολυμπιακής , χωρίς την μαρίκα βέβαια , (ξέρει αυτή) και ψάχναμε να βρούμε εναλακτικό αεροδρόμιο , για προσγείωση , εκτός ελλάδας , γιατί έβραζε το σύμπαν απο καταιγίδες παντού.
Απο σαλονίκη μέχρι κρήτη και απο κέρκυρα μέχρι ρόδο. Ανοιξη αυτό .Καλά που το ξέραμε οτι ήταν επιβάτης και είχαμε πάρει παραπάνω καύσιμα.:111:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
ωχ ωχ ωχ και ξανα ωχ..:111:

μακρυα απο εμας.....ουτε να τον ακουμε ουτε τιποτα...:131::142:
 

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάσαρε με 'γεια κι από εμένα (έστω και με καθυστέρηση).
Να τον χαρείς βρε θηρίο!

Παρεμπιπτόντως, δε μπορώ να μη συγχαρώ το Μάνο που με δυο κουβέντες μόνο έφτασε στην "καρδιά" του ζητήματος:

Γιατι χαλατε την ζαχαρενια σας; Το θεμα ανοιξε για να ακουστουν οι γνωστες χιλιοειπωμενες αποψεις και μεσα απο μια διαλεκτικη σχεση του Βλασσιου μετα των υπολοιπων να αποφασισει αυτο το οποιον ειχε προαποφασισει. Δηλαδης να τον αγορασει με λιγοτερες τυψεις αφου πρωτα σας εχει βαλει στο τρεξιμο.
Κλεινω με μια γνωστη παροιμια του θυμοσοφου λαου μας
Κοβει η γρια π...τανα το γ...ησι;
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.701
Reaction score
129.756
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Παρεμπιπτόντως, δε μπορώ να μη συγχαρώ το Μάνο που με δυο κουβέντες μόνο έφτασε στην "καρδιά" του ζητήματος
συμπέρασμα: το αγαπητό μας βλασόπουλο είναι γρια π...τανα που δε κόβει το γ...ησι.

ε, καλά, αυτό το ξέρουν κι οι κότες...:138:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
οχι και γρια ο Βλασιος:131: , Μαλλον νεα και ωραια π.@.ανα :107:χεχε .Γιαυτο γινεται χαμος. Αμα ηταν γρια...κανεις δε θα εγραφε:142:

οι αλανιαρες οι κοτες ξερουν...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΗΘΙΚΟΝ ΔΙΔΑΓΜΑ

Αν δεν ειστε ξεκ@λο η γρια πο@τανα......KRELL δεν παιρνετε.....που να χτυπατε το σερβιετακι σας χαμω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ρε σεις μηπως τα εχετε παιξει λιγο.....μερικες -μερικες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάσαρε με 'γεια κι από εμένα (έστω και με καθυστέρηση).
Να τον χαρείς βρε θηρίο!

Παρεμπιπτόντως, δε μπορώ να μη συγχαρώ το Μάνο που με δυο κουβέντες μόνο έφτασε στην "καρδιά" του ζητήματος:
Δεν το εχω παρει ακομα το θηριο βρε Αλεξ......το θελω με χιλια δεν στο κρυβω....απο την μια,απο την αλλη σκεφτομαι και τους παραδες και το ρευμα που καιει.....ξερω γω ρε γαμωτο......ειλικρινα απο τις λιγες φορες που εχω γινει κοτα λυρατη!!!!!!!!

Παντως αν καποια στιγμη δεις φωτο απο το εσωτερικο του στο παρων νημα....ε τοτε να ξερεις οτι ηρθε σπιτι και ξεψαχνιζω τον εσωτερικο του κιλοβατοκοσμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:143::143:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΗΘΙΚΟΝ ΔΙΔΑΓΜΑ

Αν δεν ειστε ξεκ@λο η γρια πο@τανα......KRELL δεν παιρνετε.....που να χτυπατε το σερβιετακι σας χαμω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ρε σεις μηπως τα εχετε παιξει λιγο.....μερικες -μερικες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΒΛΑΣΑΡΑ,
Προτιμω το πρωτο!!! δηλ το ξεκ@ολο,που θα ευχαριστηθει και ο ΤΡΕΛΛ και θα παιζει καλα.:120:
Το δευτερο , η γρια...μου φερνει καταθλιψη ....οπως και στον ΤΡΕΛΛ που δε θα παιζει καλα.:142:

Αναμενουμε νεα η και φωτο του θεριου...αμα γινει κατοικιδιο.:128:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.460
Μηνύματα
2.904.941
Members
38.047
Νεότερο μέλος
vcbl
Top