ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????



Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Ε, τώρα θα γράπσω εγώ!
Μήπως τσακωνόσαστε για το... ουδέν???

:121:
 

Μηνύματα
503
Reaction score
2
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

κοίταξε να δείς...μπαίνεις σε ένα σάιτ και λές "τί δέν σας αρέσει στο σύστημα μου".
οπότε κατ αρχήν ψάχνουμε να βρούμε κάτι το αρνητικό.Αν το δέχεσαι οτι ο χώρος είναι το αρνητικό το δέχεσαι.αν όχι τότε κακώς το άνοιξες το θέμα.
επίσης να ξέρεις οτι το επιβαρημένο χαμηλό που ακούς ως "όγκο" χτυπάει άσχημα στα μεσαία, δηλαδή στη μουσική.
παρότι μπορεί να σου αρέσει η αίσθηση αυτή είναι σίγουρα λάθος.σε ένα μεγαλύτερο χώρο θα ακούσεις αυτό το ηχείο πιο άδειο αλλα σίγουρα καλύτερο.
αυτά τα τσανγκ τσούνγκ που λές, ακόμα και αν τα θεωρώ φύκια, σίγουρα δέν λύνουν το κατα βάσην ενεργειακό πρόβλημα που αντιμετωπίζεις στο δωμάτιο.
προσωπικά σε δωμάτιο έχω δύο 8άιντσα και στις υψηλές εντάσεις μου καταστρέφουν τα μεσαία.πρέπει να ζουλήξω τις χαμηλές για να ακούσω καλά...
σε αυτό κάνεις λάθος
επίσης να ξέρεις οτι το επιβαρημένο χαμηλό που ακούς ως "όγκο" χτυπάει άσχημα στα μεσαία, δηλαδή στη μουσική
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
και δεν γράφεις! Έτσι κι' αλλοιώς ζούμε στην εποχή της τρόικας! Τι άλλη συμφορά μπορεί να μας βρει?
Είπα ρε συ να μην ασχοληθώ με αυτό το thread, άλλωστε ότι ήταν να γραφτεί έχει γραφτεί και το θέμα στην πραγματικότητα έχει εξαντληθεί. Όμως αρχίζουν και πονάνε τα μάτια μου...

Πάμε από την αρχή:

IRON: Αυτές είναι οι ντουντούκες μου, τις πλαισιώνω από αυτές τις... μάρκες και όλα μαζί τα έχω μέσα σε έναν τηλεφωνικό θάλαμο. Τι δεν σας αρέσει;
Α: Ένα.
Β: Δύο
Γ: Τρία

κλπ

...όπου ένα, δύο, τρία κλπ, επικεντρώνονται στο οφθαλμοφανές πρόβλημα του συστήματος, (διότι το ερώτημα είναι εξ αρχής ανούσιο αφού δεν μπορεί ο αναγνώστης να ακούσει το σύστημα). Παρόλα αυτά, επειδή ο κάτοχος είναι 51 και έχει ακούσει πολλά στη ζωή του (ελπίζω να μην υπηρέτησε στο πυροβολικό και συζητάμε τσάμπα), απαντά σε όλους ότι κάνουν "λάθος", ότι το πρόβλημα χώρου το έχει λύσει με καμπανάκια και προσευχές στον Τουτάτη και ότι "αλλού" είναι το θέμα. Το "αλλού" είναι μάλλον σε κάποιο παράλληλο σύμπαν, εκτός κι αν το πραγματικό πρόβλημα είναι ότι δεν χωράει άλλος ένας καναπές μέσα στο δωμάτιο. Εδώ ο άλλος του γράφει ότι στην απόσταση ακρόασης δεν προλαβαίνει να ακούσει καν όλα τα μεγάφωνα συμφασικά και του απαντά ότι έχει "λάθος άποψη". Ο Μενδρινός είναι χθεσινός που να ξέρει από avantgarde :)114:). Άσε που οι δικές του συγκεκριμένες κόρνες δεν είναι σαν τις άλλες, έχουν τεράστια διασπορά... :137:
Εν κατακλείδι, το θέμα αυτό δεν αφορά την ανάγκη του κατόχου να πάρει απόψεις από μερικούς ανθρώπους που σκαμπάζουν λίγα παραπάνω από αυτόν, διότι όπως φαίνεται τα γνωρίζει όλα (και όπως αποδεικνύεται δεν έχει την παραμικρή ιδέα τι ακούει). Αφορά κάτι άλλο που δεν πρόκειται να μάθουμε ποτέ διότι όλοι... κάνουμε λάθος! :142:

Καλό είναι το γέλιο όμως o χώρος εδώ είναι για hi fi κουβέντες. Και αυτό το θέμα όπως εξελίσσεται, οδεύει ταχέως για τα λοιπά θέματα, section ανέκδοτα.

...
 

Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.294
Reaction score
868
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

IRON,

λες οτι ακούς σε μεγάλες εντάσεις, το "μη αρεστό" συμβαίνει και σε χαμηλότερες εντάσεις?
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.102
Reaction score
55.789
Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Οχι ρε φίλε το σύστημα στο βάζω σε photo ακόμα και τώρααπο ακουστική αντίληψη επειδή εχω στον χώρο απο τα 17 και τώρα είμαι 51 κάτι εχω ακούσει ολα αυτά τα χρόνια
Γνωρίζεις τη διάκριση ανάμεσα σε μιά δικαιολογημένη απορία κι ένα ρητορικό ερώτημα;(Δικαιολογημένη η απορία:137:)
Oχι δεν ειναι αυτό το πρόβλημα...
Αν θα τα άλλαζα απλά θα τα άλλαζα με μεγαλυτερο μοντέλο ισως το duo γιατί υπάρχει και το πρόβλημα χώρου
Τί ακριβώς σε κάνει να το πιστεύεις αυτό;(Ρητορικό το ερώτημα:126:)
Είπα ρε συ να μην ασχοληθώ με αυτό το thread, άλλωστε ότι ήταν να γραφτεί έχει γραφτεί και το θέμα στην πραγματικότητα έχει εξαντληθεί. Όμως αρχίζουν και πονάνε τα μάτια μου...
Καλό είναι το γέλιο όμως o χώρος εδώ είναι για hi fi κουβέντες. Και αυτό το θέμα όπως εξελίσσεται, οδεύει ταχέως για τα λοιπά θέματα, section ανέκδοτα...
και δεν γράφεις! Έτσι κι' αλλοιώς ζούμε στην εποχή της τρόικας! Τι άλλη συμφορά μπορεί να μας βρει?
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Γνωρίζεις τη διάκριση ανάμεσα σε μιά δικαιολογημένη απορία κι ένα ρητορικό ερώτημα;(Δικαιολογημένη η απορία:137:)

Τί ακριβώς σε κάνει να το πιστεύεις αυτό;(Ρητορικό το ερώτημα:126:)


Ρε σύ Bhutia, στό θεό που πιστεύεις, πές , πως βρήκες αυτή τη φωτό?

:444:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Κύριε Μενδρινέ ο χώρος μου είναι μικρός αλλά μην εχεις την εντύπωση οτι τα ηχεία δεν δείχνουν την αξία τους
Η εταιρεία είναι ΜΕΓΑΛΗ !!!!!!!!!!!!!!
μετά απο 30 χρόνια αναζήτησης εχω καταλήξει στα avantgard
τυχαία??? δεν νομίζω????
δεν δεχομαι την απάντηση σαν αντιπρόσωπος της εταιρείας
είσαι λάθος να γράφεις στον χώρο
αλλά απο την άλλη έχεις δίκιο σε οσα λές
Μεγάλη ηχεία απαιτητικά κλπ.κλπ

ασε τους άλλους να τα ανακαλύψουν
άσε τον καφέ κλπ.κλπ.κλπ
οποιος ακούει ακούει

ΥΓ τον Μενδρινό δεν τον ξέρω και δεν μέ ξέρει




Βρε ΙRON μα την Παναγια τι ζορι τραβας ρε φιλε?????????

Πρωτα πρωτα δεν νομιζω οτι εισαι εσυ σε θεση να λες αν πρεπει ο Ν.Μενδρινος να γραφει εδω μεσα οταν προκειται για μια ανοιχτη ιντερνετικη κοινοτητα και μπορει ο οποιοσδηποτε να εκφραζει τις αποψεις του...


Δευτερον.Εχεις ανοιξει εσυ ενα θεμα με ενα ας πουμε δικο σου προβλημα και ο σκοπος του ειναι να βρεθει εστω με επιχειρηματα καποια λυση μιας και σε αυτον τον χωρο βρισκοντε ατομα με πολλες γνωσεις και σιγουρα το γνωριζεις γιαυτο και το ξεκινησες ....παρολα αυτα βρε φιλε προς τι το εν μερη επιθετικο -αμυντικο υφος? προς τι αυτη η χαζομαγκια(ασε τους άλλους να τα ανακαλύψουν
άσε τον καφέ κλπ.κλπ.κλπ
οποιος ακούει ακούει)--μην ξεχνας οτι η ιστορια του Νικου του Μενδρινου ξεκιναει απο παλια και οι γνωσεις του ειναι παρα πολλες φιλαρακι μου.....πιστεψε με δεν ειναι τυχαιος και σιγουρα του αρμοζει ενας αναλογος σεβασμος και σαν επαγγελματια αλλα και σαν ανθρωπο!!!!!!

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΗΧΕΙΑ ΣΟΥ ----το ξερεις και συ το προβλημα σου οσα τσανγκ τσουγκ και να βαλλεις .....
χαλαρωσε λοιπον φιλε ωστε να τα πουμε ολοι μας ποιο ωραια μεσα σε πλαισια της λογικης και του χομπυ.......
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.677
Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Bασικά αν θες να πεις κάτι πεστο, αυτό που κάνεις είναι λίγο γελοίο (!!!).
Δεν βαριούνται όλοι να διαβάσουν Μιχάλη...

Πόσο μικρούλα?
Πε μου τι διαθέτεις, να σε πω... :143:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Βρε ΙRON μα την Παναγια τι ζορι τραβας ρε φιλε?????????

Πρωτα πρωτα δεν νομιζω οτι εισαι εσυ σε θεση να λες αν πρεπει ο Ν.Μενδρινος να γραφει εδω μεσα οταν προκειται για μια ανοιχτη ιντερνετικη κοινοτητα και μπορει ο οποιοσδηποτε να εκφραζει τις αποψεις του...


Δευτερον.Εχεις ανοιξει εσυ ενα θεμα με ενα ας πουμε δικο σου προβλημα και ο σκοπος του ειναι να βρεθει εστω με επιχειρηματα καποια λυση μιας και σε αυτον τον χωρο βρισκοντε ατομα με πολλες γνωσεις και σιγουρα το γνωριζεις γιαυτο και το ξεκινησες ....παρολα αυτα βρε φιλε προς τι το εν μερη επιθετικο -αμυντικο υφος? προς τι αυτη η χαζομαγκια(ασε τους άλλους να τα ανακαλύψουν
άσε τον καφέ κλπ.κλπ.κλπ
οποιος ακούει ακούει)--μην ξεχνας οτι η ιστορια του Νικου του Μενδρινου ξεκιναει απο παλια και οι γνωσεις του ειναι παρα πολλες φιλαρακι μου.....πιστεψε με δεν ειναι τυχαιος και σιγουρα του αρμοζει ενας αναλογος σεβασμος και σαν επαγγελματια αλλα και σαν ανθρωπο!!!!!!

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΗΧΕΙΑ ΣΟΥ ----το ξερεις και συ το προβλημα σου οσα τσανγκ τσουγκ και να βαλλεις .....
χαλαρωσε λοιπον φιλε ωστε να τα πουμε ολοι μας ποιο ωραια μεσα σε πλαισια της λογικης και του χομπυ.......
Αγαπητοι μου Βλαση , Νικο Αρβανιτακη ,Νικο Τσαρουχα ευχαριστω. Δεν μπορω ακομα να καταλαβω τι γινεται με τη συμπεριφορα καποιων ανθρωπων που δε γνωριζεις και δε σε γνωριζουν ,χωρις λογο στην πεφτουν με το..καλημερα ....και χωρις κανενα λογο....και στη χαλανε ενω ασχολεισαι με το .....θεμα τους ....(και.... δε θα επρεπε να γραφεις...κιολας...)
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
4
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Πω πω ρε παιδιά διάβαζα τόση ώρα μπας και μάθω τπτ απο το ποστ γιατί μου φάνηκε ενδιαφέρον αλλά τσιφος

Σαν άσχετος πάντως όταν ζητώ βοήθεια γράφω την ιστορία της ζωής μου για να είμαι κατανοητός και δεν αφήνω τους άλλους να φαντάζονται γιατί αυτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ που λέει και μια ελληνική ταινία (κωμωδία)

Υ.Γ.
Θα παρέπεμπα τον φίλο IRON στην υπογραφή μου λέγοντας του ως μικρότερος (για μένα λέω) να είναι ποιο ταπεινός όταν ζητάει βοήθεια αν φυσικά θέλει βοήθεια !!

Υ.Γ.2.
Adapt of perish
 

Μηνύματα
3.345
Reaction score
460
Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Ευχαριστώ για την απάντηση σου
δεν μπορώ να σου πω αν με χαλάει κάτι
Απλά φαντάσου τι θα χάλαγε εσένα στο set up
Καλημερα,θα ηταν τουλαχιστον επιπολαιο και γραφικο,να εκφερω αποψη για κατι που δεν εχω ακουσει.
Δεν μπορω να μπω στην διαδικασια αυτη δια τον λογω οτι στο παρελθον οι αποψεις μου εχουν διαψευθει επειτα απο μια ακροαση η επειτα απο μια προτεινομενη αλλαγη σε ενα συστημα που τελικα αποδεικτικε ακαρπη.
Πολλες φορες εχουμε αποψη για το ματσαρισμα των μηχανηματων χωρις να τα γνωριζουμε και εμπειρικα και μονο προτεινουμε ικαζωντας οτι π.χ εαν ειχες αυτο αντι αυτου που εχεις θα επαιζε καλυτερα,εχουμε δει ομως παραδοξα ματσαρισματα μηχανηματων που ενω στην θεωρεια δεν στεκουν αυτα ηταν εκπληξη (θετικη) οταν εφαρμοστηκαν.
Εαν λοιπον φιλε μου κανεις μια τετοια ερωτηση (τι σας χαλαει στο συστημα μου) θα επρεπε πρωτα εσυ να τοποθετηθεις για το τι σε χαλαει και μετα εμεις,δια τον απλουστατο λογω οτι κατι που να χαλαει εσενα να φτιαχνει εμενα.
Παντα φιλικα!!
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Δεν βαριούνται όλοι να διαβάσουν Μιχάλη...


Πε μου τι διαθέτεις, να σε πω... :143:
Μάλλον δεν κατάλαβες η κάνεις πως δεν κατάλαβες, σε κάθε περίπτωση μου είναι παντελώς αδιάφορο.
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
4
Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Καλημερα,θα ηταν τουλαχιστον επιπολαιο και γραφικο,να εκφερω αποψη για κατι που δεν εχω ακουσει.
Δεν μπορω να μπω στην διαδικασια αυτη δια τον λογω οτι στο παρελθον οι αποψεις μου εχουν διαψευθει επειτα απο μια ακροαση η επειτα απο μια προτεινομενη αλλαγη σε ενα συστημα που τελικα αποδεικτικε ακαρπη.
Πολλες φορες εχουμε αποψη για το ματσαρισμα των μηχανηματων χωρις να τα γνωριζουμε και εμπειρικα και μονο προτεινουμε ικαζωντας οτι π.χ εαν ειχες αυτο αντι αυτου που εχεις θα επαιζε καλυτερα,εχουμε δει ομως παραδοξα ματσαρισματα μηχανηματων που ενω στην θεωρεια δεν στεκουν αυτα ηταν εκπληξη (θετικη) οταν εφαρμοστηκαν.
Εαν λοιπον φιλε μου κανεις μια τετοια ερωτηση (τι σας χαλαει στο συστημα μου) θα επρεπε πρωτα εσυ να τοποθετηθεις για το τι σε χαλαει και μετα εμεις,δια τον απλουστατο λογω οτι κατι που να χαλαει εσενα να φτιαχνει εμενα.
Παντα φιλικα!!
Η να μας καλέσεις όλους για ακρόαση :)
 

Μηνύματα
3.345
Reaction score
460
Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Κύριε Μενδρινέ ο χώρος μου είναι μικρός αλλά μην εχεις την εντύπωση οτι τα ηχεία δεν δείχνουν την αξία τους
Η εταιρεία είναι ΜΕΓΑΛΗ !!!!!!!!!!!!!!
μετά απο 30 χρόνια αναζήτησης εχω καταλήξει στα avantgard
τυχαία??? δεν νομίζω????
δεν δεχομαι την απάντηση σαν αντιπρόσωπος της εταιρείας
είσαι λάθος να γράφεις στον χώρο
αλλά απο την άλλη έχεις δίκιο σε οσα λές
Μεγάλη ηχεία απαιτητικά κλπ.κλπ

ασε τους άλλους να τα ανακαλύψουν
άσε τον καφέ κλπ.κλπ.κλπ
οποιος ακούει ακούει

ΥΓ τον Μενδρινό δεν τον ξέρω και δεν μέ ξέρει
Διακρινω μια επιθετικοτητα προς τον Ν.Μ και δεν νομιζω οτι ειναι σωστο, αυτα που σου ειπε ηταν προς διευκολυνση της αποριας σου μιας και τα ηχεια αυτα τουλαχιστον τα γνωριζει πολυ καλα.
Δεν βρισκω κατι μεμπτο (σε αυτα που εγραψε) προς το προσωπο σου οποτε προσωπικα θεωρω αστοχη την τοποθετηση σου προς τον Ν.Μ
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Μια περίληψη των δεδομένων του προβλήματος...
θα ηθελα να ακουσω γνώμες
για το που νομίζετε οτι το σύστημα μου χρειάζεται αναβάθμιση??
αν χρειάζεται και γιά πιό λόγο????
Κάτι δεν μου αρέσει στο σύστημα μου, τι είναι??
και ποιός μπορεί να βοηθήσει????
Ευχαριστώ για την απάντηση σου
δεν είναι αυτό το πρόβλημα μου
Ευχαριστώ για την απάντηση σου
δεν μπορώ να σου πω αν με χαλάει κάτι
Απλά φαντάσου τι θα χάλαγε εσένα στο set up
δεν γίνεται των ανακλάσεων το πανυγήρι
για την απόσταση των ηχείων εχεις δίκιο
για την απόσταση ακρόασης εχεις άδικο
το πρόβλημα μου δεν είναι η απόσταση
Συμφωνώ οτι του αξίζει μεγάλος βραχίονας
Συμφωνώ οτι οι κόρνες εχουν μεγάλη διασπορά
αλλά δεν είναι το πρόβλημα μου
Ουτε η απόσταση ακρόασης
Γιάννη στο μέλλον τον Morch ονειρευομαι
συμφωνώ μαζί σου
Κώστα δεν συμφωνώ μαζί σου
πως φαντάζεσαι τον ήχο που ακούω??
Φιλε Νίκο ασε την φαντασία σου να δουλέψει
Βλάση δεν εχω δοκιμάσει άλλο ηχείο
γιατί το σύστημα το εχτισα πάνω στα ηχεία της avantgarde
δεν ειναι αυτό το πρόβλημα
Τα ηχεία παλιά ισως ειχαν κάποια προβλήματα, Τα σημερινά οχι
Αν τα άλλαζα θα τα άλλαζα με μεγαλυτερο μοντέλο
γιατί υπάρχει και το πρόβλημα χώρου
Βλάση το να ανεβάσω φωτό δεν λέει γιά εμένα
Οχι ρε φίλε το σύστημα στο βάζω σε photo ακόμα και τώρα
δεν φαντάζομαι να ακούω χωρίς κόρνες πιά
ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΝΑΚΙΑΣ
Στεργιε λάθος αποψη εχεις
δεν διαφωνώ μαζί σου οτι τα ηχεία θέλουν μεγαλύτερο χώρο
αλλά το χαμηλό δεν είναι το πρόβλημα μου
και η απόκριση των ηχείων είναι ομαλή
δεν υπάρχουν τρύπες στην απόκριση συχνοτητας
Για τον χωρο που εχω με τα καμπανάκια του chang
η ηχητική εντύπωση που έχω είναι οτι
ο χώρος είναι τεράστιος σε σχέση με τις διαστάσεις του δωματίου
Μην κολλάς στον χώρο δεν ειναι αυτό το πρόβλημα
Κύριε Μενδρινέ ο χώρος μου είναι μικρός
αλλά μην εχεις την εντύπωση οτι τα ηχεία δεν δείχνουν την αξία τους
μετά απο 30 χρόνια αναζήτησης εχω καταλήξει στα avantgard
είσαι λάθος να γράφεις στον χώρο αλλά απο την άλλη έχεις δίκιο σε οσα λές
σε αυτό κάνεις λάθος
να ξέρεις οτι το επιβαρημένο χαμηλό που ακούς ως "όγκο"
χτυπάει άσχημα στα μεσαία, δηλαδή στη μουσική
Καλή συνέχεια...
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.348
Reaction score
21.433
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Με σκοπό να μάθουμαι ολοι απο τα λάθη μας...

θα ηθελα να ακουσω γνώμες
για το που νομίζετε??
οτι το σύστημα μου χρειάζεται αναβάθμιση
......αν χρειάζεται
και γιά πιό λόγο????
Δε μου λες; Να σου πω και τη δικιά μου γνώμη; Δεν ξέρω αν θα την ανθέξεις βέβαια,...
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.898
Μηνύματα
2.922.011
Members
38.109
Νεότερο μέλος
vichygeo1
Top