Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Μηνύματα
4.059
Reaction score
777
ποιος αλλος κατασκευαστης πικαπ εχει εστω παρεμφερες υποβαθρο το οποιο και δεν ντρεπεται να στηριξει στον δικτυακο του τοπο?
Μα αυτό θίγει τους κατασκευαστές πικάπ αυτό λέμε...Εμφανίζεται ένας και πετάει ένα ψίθυρο τεχνολογίας και το ονομάζει....καινοτομία???Την ώρα που αυτά είναι "μεροκάματα" για απόφοιτους σε οποιοδήποτε βιομηχανικό προιόν???
Δέν αντιλέγω οτι το αποτέλεσμα μπορεί και να είναι καλό. Αυτό δέν αναιρεί όμως οτι όλοι μας πρέπει να αναλογιστούμε πόσο "άδεια" είναι η αναλογική αγορά απο τεχνογνωσία, απο τεχνολογία, απο έρευνα και τέλος απο καινοτομία.

p.s.σχεδόν όλες οι βιομηχανικές εταιρείες π.χ. ηχείων καλύπτουν όλα τα παραπάνω κριτήρια ετσι ώστε να παίζουν μπάλα.

Μου θυμίζει εκείνον που πουλούσε ένα ηχείο με 120.000 ευρώ και είχε ως καινοτομία οτι έκοβε κομμάτια του σε cnc.:114:

που ειναι το snakeoil στην συγκεκριμενη ιστορια?
η τιμη φυσικα ειναι απαραδεκτη αλλα αυτο δεν μας αφορα αφου εχει αγοραστες.
τωρα αν νομιζεις οτι κανει 1000ευρω, κανε εναν κοπο να διαβασεις λιγο ποιο προσεκτικα, γιατι ξερω οτι εχεις το υποβαθρο.
Θα το κοιτάξω...Όταν ένα προιόν αποτελεί προιόν βιοτεχνίας οποιαδήποτε τιμή είναι λογική. Για βιομηχανικό τα 60.000 είναι παράλογη...Αλλα δυστυχώς είναι προιόν βιοτεχνίας.
Τουλάχιστον όπως λές...αυτός κάτι έχει να πεί. Αλλα προσωπικά ούτε θα πώ μπράβο ούτε θα μείνω με ανοιχτό το στόμα...
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.355
Reaction score
11.863
Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Γιατί YouΤube και όχι παχιό βινύλιο;

[YOUTUBE]tkDzKelUujw[/YOUTUBE]
:114::116:
Με Metric θα παίζει καλύτερα το Βιντεακι;
Θελω όσο το δυνατόν μακροσκελή τεκμηριωση και όχι ναι ή όχι
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Με Metric θα παίζει καλύτερα το Βιντεακι;
Θελω όσο το δυνατόν μακροσκελή τεκμηριωση και όχι ναι ή όχι
Tο σκιζει στο γονατο η Metric το βιντεακι Χρηστο........απλα της εχω κανει μια ουσιαστικη αναβαθμηση και πανω στο καπακι της εχω βαλλει αυτο........http://



http://



και τα παιζει ποιο καλα και απο βινυλιο!!!!!!!
 

Μηνύματα
3.188
Reaction score
209
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Αληθινό μουσικό γεγονός; What is this? Τρώγεται; :116:

Η ίδια η μουσική δεν είναι αληθινή και εσείς ψάχνετε ακόμα το αληθινό μουσικό γεγονός;

Τζιζας!!!!!!! :103:
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

αυπνιες βλεπω!!!!
πραγματι Τακη μας......μας επεσαν βαρια θα χθεσινα μπιφτεκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:107:
 



skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.677
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

αυπνιες βλεπω!!!!
... είναι γιατί ειναι η πρωτη φορα που γινεται τετοια συζητηση και εχει ενδιαφερον.... :116:
 


gonis

Luger
Μηνύματα
4.355
Reaction score
11.863
Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Tο σκιζει στο γονατο η Metric το βιντεακι Χρηστο........απλα της εχω κανει μια ουσιαστικη αναβαθμηση και πανω στο καπακι της εχω βαλλει αυτο........http://



http://



και τα παιζει ποιο καλα και απο βινυλιο!!!!!!!
Θέλω και γω τέτοιο clump για να βρίσκω τον unipivot
 


gonis

Luger
Μηνύματα
4.355
Reaction score
11.863
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Αληθινό μουσικό γεγονός; What is this? Τρώγεται; :116:

Η ίδια η μουσική δεν είναι αληθινή και εσείς ψάχνετε ακόμα το αληθινό μουσικό γεγονός;

Τζιζας!!!!!!! :103:
Είσαι σε λάθος thread
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Θέλω και γω τέτοιο clump για να βρίσκω τον unipivot
http://www.lys-electronique.com/PHOTOGYRGB.html

αντε μπαγασα ...και φωτιζομενο θα ακους και θα βλεπεις τον Yamamoto......:119:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.115
Reaction score
55.840
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Πες του μόνο να φροντίσει ώστε να μην είναι κονσέρτο του Keith Jarrett γιατί τότε θα έχει ατυχήσει...:137:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.115
Reaction score
55.840
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..

Τοξερα...
Ενδιαφέρων ο παραλληλισμός με θηλυκές προσωπικότητες που τυγχάνουν μάλιστα...τεζαρισμένες.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.115
Reaction score
55.840
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Αυτη τη στιγμη ακουω Tsuyoshi Yamamoto στα πληκτρα,Ken Kaneko στο μπασο και Toshio Osumi στην ντραμς autum in seattle απο flat profile virgin vinyl 200 gr συνοδευομενο απο Black Label on the rocks και αγγιζω την τελειοτητα.
Δε λεω μου το πιασαν το κ@λαρακι(60 ευρωπουλα με την δηθεν εκπτωση) αλλα δε γ#μιετ$ δεν θα ζησουμε αλλα 200 χρονια!
Στην υγεια σας!
Η σύγχυση είναι...διαδικαστικού χαρακτήρα.Οι ηδονιστές ικανοποιούνται εάν πεθάνουν έχοντας πρώτα αποκομίσει τις μέγιστες δυνατές εμπειρίες,ενώ οι πραγματιστές εάν έχουν πρώτα αποκομίσει τα μέγιστα δυνατά πρακτικά οφέλη στη ζωή.

Αυτό που τείνει να παραβλέπεται είναι ότι έτσι και αλλιώς...θα πεθάνουν αργά ή γρήγορα,τη στιγμή που είναι ιδιαιτέρως αμφίβολο κατά πόσον η οποιαδήποτε ικανοποίηση θα χρησιμεύσει κατόπιν...:126:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.979
Μηνύματα
2.924.658
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top