Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
14.039
Reaction score
35.265
Re: Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Προς Λ.Σ., Κοτσίδη, costas EAR: Θέλουμε φωτογραφίες και σχόλια από το αποψινό γεγονός, τα οποία θα αναρτήσετε σε καινούριο θέμα και όχι εδώ για να μην βγαίνουμε offtopic!:116:
Ναι μωρε, τωρα θα βγουμε off topic...

τοσες μερες, καλα ειμασταν δηλαδη???
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

off topic

Ενας παλιός ΑΚΑς(παρά το νεαρόν της ηλικίας του)είχε πει κάποιες σοφές κουβέντες.
Δεν δόθηκε η πρέπουσα σημασία και μιά καλή παρέα κόντεψε να διαλυθεί .
Ευτυχώς επειδή είναι της παλιάς εποχής,τότε που δέναν τα σκυλιά με τα λουκάνικα,εξακολουθεί να υπάρχει και συνεχίζονται αμείωτα και συχνότατα οι πλάκες ,οι γαλατικοί καυγάδες και τα καλαμπούρια.
Μην χτυπάτε λοιπόν τους "καλόπιστους παρασυρμένους"για το φάλτσο τους.Ουδείς άσφαλτος(Άντζελα)
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.394
Reaction score
99.481
Απάντηση: Re: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Του έβαλα χειροπέδες για να μην γράψει! :402:
Συγνώμη παιδιά, αλλά κάπως κατάφερε και τις ξεκλείδωσε! :421:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.476
Reaction score
21.239
Απάντηση: Re: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Ναι μωρε, τωρα θα βγουμε off topic...

τοσες μερες, καλα ειμασταν δηλαδη???
Τι εννοείς; Δεν καταλαβαίνω!:143:


Ουδείς άσφαλτος (Άντζελα)
Το οποίο, ως φράση, είναι σωστό και απέχει παρασάγγας από τα υπόλοιπα θρυλικά που έχει πει...

Συγνώμη παιδιά, αλλά κάπως κατάφερε και τις ξεκλείδωσε! :421:
Ε, μα κι εσύ, μισές δουλειές κάνεις! Ώχου!
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Άμα περιμένεις να βρεις μπύρες στου Λουκά θα κορακιάσεις απ' τη δίψα.
Μόνο κρασί (hi end).

...
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.115
Reaction score
55.840
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

off topic

Ενας παλιός ΑΚΑς(παρά το νεαρόν της ηλικίας του)είχε πει κάποιες σοφές κουβέντες.
Δεν δόθηκε η πρέπουσα σημασία και μιά καλή παρέα κόντεψε να διαλυθεί .
Ευτυχώς επειδή είναι της παλιάς εποχής,τότε που δέναν τα σκυλιά με τα λουκάνικα,εξακολουθεί να υπάρχει και συνεχίζονται αμείωτα και συχνότατα οι πλάκες ,οι γαλατικοί καυγάδες και τα καλαμπούρια.
Μην χτυπάτε λοιπόν τους "καλόπιστους παρασυρμένους"για το φάλτσο τους.Ουδείς άσφαλτος(Άντζελα)
Τα πεζοδρόμια τείνουν να είναι πιό επίφοβα-λόγω της επανάπαυσης- από την άσφαλτο...:126:
 

Μηνύματα
9.811
Reaction score
1.907
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

To ΑCA τι σχέση έχει πάλι? :111:
 

Μηνύματα
1.208
Reaction score
59
Διαθέτουμε περί τις 1000 φιάλες εκλεκτού ερυθρού οίνου 10-13 ετών και περί τα 20000 βινύλια. Φυσικά δεν θα μπουν εδώ οι φωτό και οι εντυπώσεις, ΑΛΛΑ στο ήδη υπάρχον παλαιό θέμα.
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Re: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Διαθέτουμε περί τις 1000 φιάλες εκλεκτού ερυθρού οίνου 10-13 ετών και περί τα 20000 βινύλια. Φυσικά δεν θα μπουν εδώ οι φωτό και οι εντυπώσεις, ΑΛΛΑ στο ήδη υπάρχον παλαιό θέμα.
Πάνω από όλα... να περάσετε καλά.
:619:
 


Μηνύματα
1.208
Reaction score
59
Re: Απάντηση: Re: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Πάνω από όλα... να περάσετε καλά.
:619:
Σίγουρα θα περάσουμε καλά. Ήδη βρήκα το θέμα στις ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ και το επανέφερα για να είναι εκεί ως συνέχεια και όχι εδώ για να μην χαλάσει το παρόν θέμα. Λ.Σ.
 


Μηνύματα
13.247
Reaction score
10.563
Με πεθάνατε!

Είχα αφήσει το θέμα την περασμένη Παρασκευή σε ήπια επίπεδα. (για αυτό το άφησα όλη την εβδομάδα:125:) αλλά ξεκίνησα να το διαβάζω από τη σελίδα 8 μέχρι την τελευταία. 5 ώρες διαβάζω:413:
Άλλαξε μηχανή ο Κώστας;
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.355
Reaction score
11.863
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

... είναι γιατί ειναι η πρωτη φορα που γινεται τετοια συζητηση και εχει ενδιαφερον.... :116:
μπα......δεν νομιζω!!!!! κανενα μαρς περιμενουν!!!!
Κατα τη γνωμη μου ο κορυφαιος διαλογος του thread
 

Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.723
Reaction score
76.036
Re: Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Έτσι είναι η ζωή όμως...

Πρώτα αγκαλιές και φιλιά, και μετά... Α.Τ.Ι.Τ.
Τι είναι Α.Τ.Ι.Τ.;
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Σκαλουμπαξ......θα βαλω φωτια στην Metric μου..........

Ζαβαρακατρανέμια σε αρκτικόλεξο:204:
 

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
THE ΤΗΓΑΝΙΑ WARS...

Τι είναι Α.Τ.Ι.Τ.;
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!

Η παρακάτω "μυθική" ιστορία διαβάζεται μόνο παρουσία μουσικής, οπότε πατήστε το play και απολαύστε το "μύθο"...


[YOUTUBE]h5psCjg5-cI[/YOUTUBE]


A long time ago, in a galaxy far far away, υπήρχε ένα exclusive club με αποκλειστικό σκοπό της ύπαρξης του το να εξυμνείται το μεγαλείο του πρόεδρά του...

Τα μέλη αυτού του club πλήρωναν συνδρομές για να καλύπτονται τα τρέχοντα έξοδα του club, πράγμα λογικό και δίκαιο, αλλά, κυρίως, για να έχουν την τιμή και το προνόμιο να συγχρωτίζονται με τον πρόεδρα, πράγμα λογικότερο και δικαιότερο...

Φυσικά, η διαχείριση του ταμείου ανήκε στην αποκλειστική αρμοδιότητα του πρόεδρα, ο οποίος και αποφάσιζε (κατά την απόλυτη σοφία του) το πού θα πάνε τα λεφτά χωρίς να δίνει λογαριασμό σε κανέναν...

Σαν τα μυστικά κονδύλια της Ε.Υ.Π. ένα πράγμα...


Και μη νομίσει κανείς πως ήταν όλα μούφες...


ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!


Βλέπετε, το να είσαι μέλος σε αυτό το club σου εξασφάλιζε ορισμένες δυνατότητες που θα ήταν εξόχως δυσκολότερο (και πολύ δαπανηρότερο...) να έχεις αλλού...

Π.χ. το να μπορείς (σε προνομιακή τιμή) να αποκτήσεις μαγικές πέτρες εξαγνισμού που "καθαρίζουν την ψυχή των συσκευών" (από τους Thetans άραγε;) - μην ξεχνάτε πως και τα καλώδια είναι συσκευές - κάνοντάς σε ικανό να ξεκινήσεις την εκπαίδευσή σου ως Jedi Knight ερχόμενος σε επαφή με τις απόκρυφες ιδιότητες της Δύναμης η οποία διοχετεύεται σωστά μόνο από τα κατάλληλα καλώδια με ερμαφρόδιτο σήμα και μυστηριακά ονόματα σε μια αρχαία γλώσσα...


Επικά προνόμια πράγματι...


Και όλα κυλούσαν ήρεμα και γαλήνια υπό τη σοφή ηγεσία του πρόεδρα...


Up until a rebellion took place...
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.266
Reaction score
97.462
Απάντηση: THE ΤΗΓΑΝΙΑ WARS...

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!

Η παρακάτω "μυθική" ιστορία διαβάζεται μόνο παρουσία μουσικής, οπότε πατήστε το play και απολαύστε το "μύθο"...


[YOUTUBE]h5psCjg5-cI[/YOUTUBE]


A long time ago, in a galaxy far far away, υπήρχε ένα exclusive club με αποκλειστικό σκοπό της ύπαρξης του το να εξυμνείται το μεγαλείο του πρόεδρά του...

Τα μέλη αυτού του club πλήρωναν συνδρομές για να καλύπτονται τα τρέχοντα έξοδα του club, πράγμα λογικό και δίκαιο, αλλά, κυρίως, για να έχουν την τιμή και το προνόμιο να συγχρωτίζονται με τον πρόεδρα, πράγμα λογικότερο και δικαιότερο...

Φυσικά, η διαχείριση του ταμείου ανήκε στην αποκλειστική αρμοδιότητα του πρόεδρα, ο οποίος και αποφάσιζε (κατά την απόλυτη σοφία του) το πού θα πάνε τα λεφτά χωρίς να δίνει λογαριασμό σε κανέναν...

Σαν τα μυστικά κονδύλια της Ε.Υ.Π. ένα πράγμα...


Και μη νομίσει κανείς πως ήταν όλα μούφες...


ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!


Βλέπετε, το να είσαι μέλος σε αυτό το club σου εξασφάλιζε ορισμένες δυνατότητες που θα ήταν εξόχως δυσκολότερο (και πολύ δαπανηρότερο...) να έχεις αλλού...

Π.χ. το να μπορείς (σε προνομιακή τιμή) να αποκτήσεις μαγικές πέτρες εξαγνισμού που "καθαρίζουν την ψυχή των συσκευών" (από τους Thetans άραγε;) - μην ξεχνάτε πως και τα καλώδια είναι συσκευές - κάνοντάς σε ικανό να ξεκινήσεις την εκπαίδευσή σου ως Jedi Knight ερχόμενος σε επαφή με τις απόκρυφες ιδιότητες της Δύναμης η οποία διοχετεύεται σωστά μόνο από τα κατάλληλα καλώδια με ερμαφρόδιτο σήμα και μυστηριακά ονόματα σε μια αρχαία γλώσσα...


Επικά προνόμια πράγματι...


Και όλα κυλούσαν ήρεμα και γαλήνια υπό τη σοφή ηγεσία του πρόεδρα...


Up until a rebellion took place...
Ε, μην μας κόβεις στο καλύτερο...
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.979
Μηνύματα
2.924.625
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top