Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Re: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Αφού τους ίδιους πρέπει να έχει μέσα...
Θα πλήρωνα παραπάνω για τα φωτάκια που έχει στην πρόσοψη .
Blue = Hi end :421:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

.......βάλτε κάτω τα λεφτά που δώσατε μέχρι τώρα...
Αυτό το ρημάδι το απόφθεγμα το έχεις ξαναπεί.....:141:
γ@μ@ το φελέκι μου
 

Μηνύματα
4.018
Reaction score
3.888
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Και τότενες ρε Μάνε μας πως σου άρεσαν κάποια άλλα μηχανάκια που βγάζουν τα απίστευτα ξύγκια? Αναθεώρησες τόσο άμεσα?
Σταμάτη οι αναθεωρήσεις δυνατόν να ΜΗΝ είναι γραμμικού τύπου ΑΛΛΑ νάναι τύπου κωλοτούμπας.

Αυτό δεναι κατ ανάγκη κακό, ιδίως όταν κάποιος -σαν τον Μάνο μας- δηλώνει μαθητής και μάλιστα εθελοντικά.

Αυτοί οι μαθητές ακολουθούν μία πορεία και τους είναι δύσκολο να πάνε κόντρα στους δασκάλους τους διότι είναι αλληλοεπιλεγμένοι.

Υπο αυτή τη θεώρηση και με δεδομένο ότι κάθε τι που μαθαίνουμε -βιβλία κ άνθρωποι είναι πάντα οι πηγές για να πορευόμαστε σε νέα μονοπάτια- μας διευρύνει ως όντα, μιά χαρά είναι οι κωλοτούμπες του Μάνου.

Έχει τα πόδια του λυτά κ το ζωνάρι του δεμένο.

Σκέψου πόσοι κάνουν το αντίθετο...τόλεγε κ ο Τράκης σήμερα νομίζω...οι πιό πολλοί δεν διατίθενται να κουνήσουν ούτε 2 πόντους τα ηχεία τους. Ιερός όρκος στη θεά της ακινησίας του νού.
 

Μηνύματα
4.018
Reaction score
3.888
Απάντηση: Re: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Αφού τους ίδιους πρέπει να έχει μέσα...
Άλεξ κάτι κάνει ο Πολωνός παρέχοντας τη δυνατότητα μπαη αμπ με λιγώτερη ισχύ να κατευθείνεται στον κλάδο του τουήτερ και θεωρώ ότι αυτό το πάντρεμα είναι που πληρώνεις παραπάνω τελικά.
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Και τότενες ρε Μάνε μας πως σου άρεσαν κάποια άλλα μηχανάκια που βγάζουν τα απίστευτα ξύγκια? Αναθεώρησες τόσο άμεσα?
Σαν ποιά δηλαδή ;
Έχω δηλώσει προ πολλού οτι το menu του chef Χατζηστάμου χωρίς λιπαρά είναι το καλύτερο γεύμα που έχω δοκιμάσει ever
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

τη δυνατότητα μπαη αμπ
Πως τόγραψες αυτό ρε θείου.....σαν gay μουστάρδα διαβάζεται
 

Μηνύματα
4.018
Reaction score
3.888
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Πως τόγραψες αυτό ρε θείου.....σαν gay μουστάρδα διαβάζεται
ναι ρε Μανούκο έχει ένα θέμα το πληκτρολόγιο στην αλλαγή γλώσσας (σπάει μύδια) οπότε το αφήνω στα ελλήνικος....και όπου βγεί!!:203:
 

Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Τελικα δεν ειναι και τοσο συμφερον το κοστος του.
Κανει οσο ενας πολυ καλος μεταχειρισμενος, με ενα σοβαρο αρνητικο, εαν σου χαλασει το πετας ολοκληρο (600 ευρα το καναλι).

Για τον ηχο του, θα το ακουσω σε μερικες μερες (ελπιζω) και ετσι θα μπορω να εχω την αποψη μου.
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Τελικα δεν ειναι και τοσο συμφερον το κοστος του.
Κανει οσο ενας πολυ καλος μεταχειρισμενος, με ενα σοβαρο αρνητικο, εαν σου χαλασει το πετας ολοκληρο (600 ευρα το καναλι).
Ωρες -Ωρες λες κάτι πράγματα:402:
Προτιμάς μια vintage Ferrari από ένα Audi σύγχρονο .
Επιλογές βεβαια.......
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
895
Re: Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Τελικα δεν ειναι και τοσο συμφερον το κοστος του.
Κανει οσο ενας πολυ καλος μεταχειρισμενος, με ενα σοβαρο αρνητικο, εαν σου χαλασει το πετας ολοκληρο (600 ευρα το καναλι).
Γιατί; Έχεις μαλώσει με το support της Hypex; Πες μας την εμπειρία σου...

Η δική μου και φίλων (μιλάμε για μια 20αρια μοντούλες χαλαρά) μου λέει ότι μετά τις 5-6 φορές, μπορεί να μην δεχτούν να στο επισκευάσουν οι της Hypex.
Μέχρι τότε θα πληρώνεις μόνο τα μεταφορικά, άντε και κανένα ανταλλακτικό, και θα στο επιστρέφουν καινούργιο.
Και με χρόνο απόκρισης που σε κάνει να απορείς γιατί αργεί τόσο ο τεχνικός της γειτονιάς να αλλάξει πυκνωτές στην αρχαιολογία που αγόρασες από το eBay...

Βέβαια ό,τι πιθανότητα υπάρχει να καταφέρεις να το κάψεις 5-6 φορές, άλλη τόση υπάρχει να καταφέρεις να βρεις οτιδήποτε ίδιας ποιότητας, μεταχειρισμένο ή καινούργιο, σε αυτό το κοστολόγιο. Αλλά δεν πάω στα περί "ποιότητας" του ενισχυτή γιατί θα γίνω κακός - άλλωστε με κάλυψε ο Κόγιας που ξέρει να τα λέει με το γάντι (λέμε τώρα!! :116:) .
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.240
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

εγώ που δεν τον άκουσα τον ενκόρ, και ούτε θέλω να τον ακούσω, έχω δικαίωμα "άποψης" για το "πως παίζει"; Ναι ή όχι;
 

Μηνύματα
4.018
Reaction score
3.888
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

βρε Κωστάκη έλεγα να πάω για ύπνο...αλλά τσάμπα καίει η λάμπα βρε αγοράκι μου?

Τι σχέση έχει το τρεις το λάδι τρείς το ξύδι απ τη μνιά και ο καλός μεταχειρισμένος απ την άλλη??

Για εξέλιξη μιλάμε, για όπεν μαηντ, για τυρί γάλα καμπά, όχι, έχουμε.

Μη με τρελλαίνεις ρε φίλε κ έχω χτυπήσει κ ενα στεντονάκι να ηρεμήσω για νάνι.

Και που θα τον ακούσεις τον ενκορ αγοράκι μου?

Υπάρχει κανα σύστημα ρεφερενς σε κανα χώρο της προκοπής στην παρέα μας κ δεν τόχουμε πάρει χαμπάρι??
 

Μηνύματα
4.018
Reaction score
3.888
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

εγώ που δεν τον άκουσα τον ενκόρ, και ούτε θέλω να τον ακούσω, έχω δικαίωμα "άποψης" για το "πως παίζει"; Ναι ή όχι;
ΟΧΙ!!:116:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.240
Απάντηση: Re: Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Αλλά δεν πάω εκεί στα περί "ποιότητας" του ενισχυτή γιατί θα γίνω κακός
πφφφ, πρόσεξε μη σκίσεις κανα καλτσόν και συ!

κακέ!


άλλωστε με με κάλυψε ο Κόγιας που ξέρει να τα λέει με το γάντι (λέμε τώρα!! :116:) .
ποιο γάντι; δε κατάλαβα γάντι!

α, εννοείς να τα λέει έτσι ώστε όσοι πρέπει να μη καταλαβαίνουν γρι; ναι, σωστά μιλάς....
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.240
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Υπάρχει κανα σύστημα ρεφερενς σε κανα χώρο της προκοπής στην παρέα μας κ δεν τόχουμε πάρει χαμπάρι??
το δικό μου!

(ισχύει για όλους σας)
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Υπάρχει κανα σύστημα ρεφερενς σε κανα χώρο της προκοπής στην παρέα μας κ δεν τόχουμε πάρει χαμπάρι??

Αντροπη σου!!!!! αλλα με ελεγες!!!!!!!! και σε ειχα πιστεψει!!:411: το δικο μου ελεγες !!!!!:411:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.240
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

ΟΧΙ!!:116:
ναι ναι ναι!
να σκάσεις, θα έχω άποψη, που να κρατάς την αναπνοή σου μέχρι να γίνεις μπλε.:137:


α, άκουσα σήμερα το άις γεφυρωμένο στον κοτσίδη. έχω άποψη, ε; :116:

να σε πω και κάτι άλλο: μέτρησα σήμερα με ροζ θόρυβο στη θέση ακρόασης τους λαμπάτους του κοτσίδη και τον άις αμέσως μετά. Μάλλον έχω άποψη για αυτό, ε; ή δε μου επιτρέπεται ούτε με το μέτρημά μου να έχω άποψη;

κάτσε να πιω μια μπύρα... που ξέρεις, μπορεί να αλλάξετε άποψη!
 


Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
895
Re: Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

εγώ που δεν τον άκουσα τον ενκόρ, και ούτε θέλω να τον ακούσω, έχω δικαίωμα "άποψης" για το "πως παίζει"; Ναι ή όχι;
Εγώ ξέρω πώς παίζει 2-3 χρόνια τώρα - από τη μέρα, δηλαδή, που o Brunoς μου περιέγραψε (σε email και απ'έξω-απ'έξω) τι ακριβώς έχει στον πάγκο του αλλά "δε βρίσκει χρόνο" να το ρίξει στην αγορά...
[Άσε την αγορά, πες αριθμό λογαριασμού και στείλε στο wonderful island of Crete του είπα, αλλά δεν ήθελε ο Putz_eys... :( ]

Για πες να δούμε αν συμφωνούμε! :p

α, εννοείς να τα λέει έτσι ώστε όσοι πρέπει να μη καταλαβαίνουν γρι; ναι, σωστά μιλάς....
Α, γειά σου! :116:

κάτσε να πιω μια μπύρα... που ξέρεις, μπορεί να αλλάξετε άποψη!
Μη μου λες τέτοια και τελειώνει το Κτήμα Άλφα... Δεν το έχω σε τίποτα να το γυρίσω σε μπύρες...
 

Μηνύματα
4.018
Reaction score
3.888
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

το δικό μου!

(ισχύει για όλους σας)
Γοσταίρνω!!

Έχω καθε 15 την Αθήνα και κάθε 2μηνο τη Σαλονίκη, να το κάνουμε 1:1 να ησυχάσουμε!!

Και μετά να κάνουμε έτυσοι για ρηβιούρηδες και μετά να τα παίρνουμε απο τον Μπρουνο και το Λιπίνσκι και το Χατζηστάμο και τους Μετρικάδες γιατί τους έχουμε ξεσκίσει στη διαφήμιση και ούτε ΄να σκατσ για τις κρύες νύχτες του χειμώνα δεν έστειλαν οι τσίποιδοι..:116:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.977
Μηνύματα
2.924.615
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top