Ηλεκτρονικό τσιγάρο

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.266
Reaction score
97.461
Εργαλείο το Provari Mini. Απορώ πώς μπορεί να λέγεται mini αυτή η γκουμούτσα. :D

 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.266
Reaction score
97.461
Εδώ τα δύο εργαλεία: αριστερά, το γυαλιστερό, το κιτσάτο το δικό μου, και δεξιά του Zizik.



 



Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.722
Reaction score
76.032
Παρακαλώ να παρατηρήσετε το special επιστόμιο, ασορτί με το Provari.
Kαλησπερα και χρονια καλα.Χθες αγορασα κι εγω το συγκεκριμενο ΗΤ http://www.nobacco.gr/el/productsgr/e-cigsgr/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B1/nobacco-set-epsilon-bdc-1100-mah
Χωρις να εχω εμπειρια απο αλλες συσκευες εχω εντυπωσιαστει απο την αισθηση που μου εχει αφησει τις πρωτες ωρες λειτουργιας/χρησης του.Καθημερινα καπνιζα σχεδον μισο πακετο (maximum) Davidoff Gold.Με το νεο αποκτημα δεν μου εχει δημιουργηθει ακομα το αισθημα αναγκης/ελλειψης του καπνισματος αν και υπαρχουν στιγμες που ψαχνω ασυναισθητα των αναπτηρα χαχαχαχα.Απο λαδακια δοκιμασα και τελικα πηρα ενα με γευση καπνου πιπας http://www.nobacco.gr/el/productsgr/%CF%85%CE%B3%CF%81%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%83/nobacco-classic/french-pipe/e-liquid-20ml-fr-pipe-med-11mg
καθως και αυτο http://www.nobacco.gr/el/productsgr/υγρα-αναπληρωσησ/nobacco-numbers/number-five/e-liquid-numbers-20ml-five-0mg .Γεματες γευσεις και οι δυο.Βεβαια θα ηθελα να δοκιμασω και αλλες.Θα ημουν ευγνωμων αν θα μου προτεινατε καταστηματα δοκιμασμενα για την ποιοτητα και την ποικιλια τους.Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας

Και τα δύο καταστήματα που ψώνισα είναι πολύ καλά, vapeland.gr και replacesmoke.com.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.266
Reaction score
97.461

Μηνύματα
34
Reaction score
15
Παρακαλώ να παρατηρήσετε το special επιστόμιο, ασορτί με το Provari.



Και τα δύο καταστήματα που ψώνισα είναι πολύ καλά, vapeland.gr και replacesmoke.com.
Ευχαριστω πολυ.Θα δοκιμαστουν και τα δυο παραυτα :)
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
47.266
Reaction score
97.461
Οι εντυπώσεις, αν και πρόωρες, αξίζει να τις αναφέρω.

Σε αντίθεση με τα πρώτα ΗΤ που είχαν κυκλοφορήσει, και είχα δοκιμάσει, το συγκεκριμένο φαίνεται να μου καλύπτει απόλυτα τις (αντι)καπνιστικές ανάγκες. Ευχαριστιέται καπνό -ή ατμό- το στόμα σου ρε παιδί μου.

Βλέπω δίπλα μου τρία πακέτα More, που τα καπνίζει και η γυναίκα μου, και δεν μου κάνει καμμία αίσθηση.

Έχω πιάσει τον εαυτό μου, μαζί με το Provari να ψάχνω και για τασάκι. :D Τέλειο υποκατάστατο του τσιγάρου.

Στο λαιμό δεν έχω ακόμα ενόχληση, αλλά είναι νωρίς.
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Το πακέτο τασάκι - αναπτήρας θα το ψάχνεις ασυναίσθητα για καιρό .
Άπτεται της ψυχολογικής εξάρτησης .Η Νικοτίνη δεν θα σου λείψει υπό την μορφή τσιγάρου.Είσαι καλυμένος .
Τα λάδια "κάνουν" μια κρούστα στον ρινοφάρυγγα που ίσως σου φανεί λίγο περίεργη στην αρχή .
Το κατακάθι του ΗΤ αφήνει άλλη γεύση από το κλασσικό τσιγάρο .Μάλλον ευχάριστη τελικά .
Το καλό είναι με το ξύπνημα .Με λίγες μέρες μόνο ΗΤ και μου έφυγαν τελείως "τα γατάκια".Καθαρή ανάσα πλέον .
Το θέμα θα το έχουν όσοι δεν κουβαλάνε τσαντάκι το καλοκαίρι για τα αξεσουάρ .
Τα αλτηράκια δεν είναι για τσέπες καλοκαιρινών πουκάμισων :sneaky:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
Τα λάδια "κάνουν" μια κρούστα στον ρινοφάρυγγα που ίσως σου φανεί λίγο περίεργη στην αρχή .
Για την κρούστα που αφήνουν , στο φακό του προτζέκτορα ΚΑΙ στα tweeter δεν λες τίποτα ....

Με λίγα λόγια φίλοι ατμιστές....

1468732_766598606702677_1108029549_n.png



τον ήπιατε ...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
37.422
Reaction score
89.136
Από κει που χαιρόμουν που κατάφερα να γλυτώσω από τις audio/video συζητήσεις, εμφανίστηκε νέος τεχνικός τομέας με τα ηλεκτρονικά τσιμπούκια...
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Από κει που χαιρόμουν που κατάφερα να γλυτώσω από τις audio/video συζητήσεις, εμφανίστηκε νέος τεχνικός τομέας με τα ηλεκτρονικά τσιμπούκια...
Δηλαδή τσιμπουκοκουβέντες.... σαν δεν ντρέπεστε μεγάλοι άνθρωποι....:prankster:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.422
Έχουν πέσει πολύ χαμηλά, δυστυχώς.
:roflmao:
Τωρα οι ροπεs αρπαζουν απο πολυ χαμηλα με τα καταλληλα τσιμπουκοφρενα,κατα τ'αλλα αν οδηγαs υψηλοστροφα θα στεγνωσειs καποια στιγμη!
 




indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.113
Reaction score
4.113
ας ρωτησω κατι τους ατμιστες...

μετα από ένα καλο γυρο SEX που πιανεις το πακετο από διπλα
αναβεις ρουφας με ολη τη δυναμη που εχει απομεινει
γεμιζοντας ολο τον εγκέφαλο σου και αισθανεσε ότι εισαι Top of the World!!!
ποιο ηλεκρονικο τσιγαρο μπορει να σου δωσει τετοια αισθηση??????
είναι δυνατον?

αντι για σεξ βαλτε ότι ανοίγετε ένα ακριβο ουίσκι μετα τη δουλεια η εστω οποια άλλη εικονα θελετε
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.394
Reaction score
99.474
αναβεις ρουφας με ολη τη δυναμη που εχει απομεινει

Αντί ν' ανάψεις, πατάς το κουμπάκι και δεν χρειάζεται να ρουφήξεις με όλη σου τη δύναμη.

Απλά ανεβάζεις λίγο τα volt ή τα watt. :)

Έτσι κρατάς τη δύναμή σου για τον επόμενο γύρο! :rolleyes:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.974
Μηνύματα
2.924.529
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top